6:5
    Tomáš KRÁL
    (Unzeitig)

FTC Vysoké Mýto B - SOKOLI Pardubice U50/B 6:5
branky: 2. Vojtěch Novák, 3. Jan Vácha, 5. David Vaňásek, 35. Jiří Unzeitig, 40. David Vaňásek, 44. Tomáš Král - 6. Adam Filip, 10. Jakub Prášek, 13. Filip Hoffman, 30. Jakub Prášek, 32. Jakub Prášek; rozhodčí: Daniel Jireček - Jiří Němec; vyloučení: 1 + Michael Drahoš 5:3; využití: 1:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Václav Musel 17 - Daniel Paar 8; po třetinách: 3:3, 0:1, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 9:7
44:34 Teď za Muselem zvoní břevno ityč, ale domácí nápor přežili a vítězí!
43:18 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 6:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #78 Jiří Unzeitig (6:5)
43:18 Král uklidil přihrávku Unzeitiga do brány a Mýto ve vedení!
42:32 Vyloučen hráč #12 Ondřej Vichr družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:13 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 5:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #10 Vojtěch Novák (5:5)
39:13 Vaňásek vyrovnává skvělou střelou do šibenice. Vyrovnáno!
38:42 Vyloučen hráč #14 Karel Brychta družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za hrubost
38:42 Jedinečná příležitost pro domácí se dotáhnout
36:58 Knypl svým blokem založil protiútok domácích, ti jsou v tlaku
35:23 Musel drží naděje domácích
34:09 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #78 Jiří Unzeitig, asistoval #68 Libor Knypl (4:5)
34:09 Knypl našel Unzeitiga a ten snižuje, ještě to bude drama!
31:06 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 3:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #55 Adam Plachý (3:5)
30:00 Střely ve 2. části: 1:5
29:42 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 3:4
29:42 Těsně před koncem 2. třetiny Pardubice využívají přesilovou hru
28:51 Fantastický Musel připravil hráče Pardubic o téměř jistý gól
25:47 Vyloučen hráč #15 Michael Drahoš družstva FTC Vysoké Mýto B na 5 minuty za hrubost
17:05 Novák si povodil hostující hráče, krásná individuální práce
15:38 Knypl nasadil housle a poslal míček na Unzeitiga, toho dobře vychytal Paar
15:00 Střely v 1. části: 4:10
14:32 Akce 2 na 1, škoda, že Knypl se styděl vystřelit
13:30 Za Muselem zvoní břevno
12:28 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 3:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #10 Filip Hoffman, asistoval #7 Adam Šťastný (3:3)
12:28 Hoffmann procedil míček za Musela azačíná se od nuly
11:41 Novák kneuvěřitelnou střelou skóroval, nicméně kvůli došvihu gól není uznán
10:29 Musel výborně vyrazil střelu
09:35 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 3:2
09:35 Prášek dorazil střelu Plachého
07:47 Vyloučen hráč #77 Tomáš Král družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za držení
07:47 Král zbrzdil únik hostujících hráčů a jde pykat
05:08 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #99 Adam Filip bez asistence (3:1)
05:08 Filip sebral míček domácímu hráči a tváří v tvář Muselovi skóruje
04:32 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:0
04:32 Vaňásek svou pověstnou pumelicí z půlky nedal golmanovi šanci, skvělý vstup Mýta do utkání
04:19 Pardubický brejk v oslabení zakončil Plášek mimo
04:03 Vyloučen hráč #12 Ondřej Vichr družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za sekání
03:49 Unzeitig v dobrém bloku
02:23 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #20 Jan Vácha, asistoval #6 Lukáš Matějka (2:0)
02:23 Nahození navrátilce do sestavy Matějky šikovně tečoval Vácha a překonal Paara
01:53 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #23 Jakub Poláček (1:0)
01:53 O chvíli později se Novák prosazuje
01:27 Novák prošel celé hřiště, ale ke střele se nedostal
00:01 Buly pro domácí