45
  • 45 44:28
    Vrchlabí

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - SOKOLI Pardubice U50/B 6:6
branky: 7. Vojtěch Pršala, 22. Vojtěch Pršala, 25. Zdeněk Batěk, 33. Miloš Hájek, 41. Michal Zaplatílek, 42. Jiří Kramer - 8. Filip Hoffman, 9. Jakub Prášek, 14. Filip Hoffman, 16. Filip Hoffman, 38. Matouš Sákra, 40. Matouš Sákra; rozhodčí: Aleš Jansa - Václav Křepelák; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Miroslav Jašík 9 - Daniel Paar 15; po třetinách: 1:3, 2:1, 3:2
45:00 Střely ve 3. části: 7:3
44:28 Timeout Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
41:19 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 6:6
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #96 Jiří Kramer, asistoval #68 Jan Černý (6:6)
40:47 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 5:6
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #8 Michal Zaplatílek bez asistence (5:6)
39:59 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 4:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #55 Adam Plachý (4:6)
38:50 Dominik Hašek i na druhé straně!
37:36 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 4:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #70 Jakub Prášek (4:5)
32:37 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 4:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #17 Miloš Hájek bez asistence (4:4)
31:18 Neskutečný zákrok brankáře hostí! Při přesunu vymrštil nohu do výšky a zachránil tak jistý gól. Dominik Hašek by měl radost!
30:00 Střely ve 2. části: 7:4
24:13 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 3:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #21 Zdeněk Batěk, asistoval #77 Vojtěch Pršala (3:4)
22:11 Míček se po zmatcích v předbrankovém prostoru hostí ocitl těsně vedle levé tyče, bohužel však, pro domácí, z vnější strany.
21:56 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #77 Vojtěch Pršala, asistoval #21 Zdeněk Batěk (2:4)
16:58 Hosté v úvodních vteřinách druhé třetiny potvrzují má slova, kdy vsítili bezprostředně po rozehrávce.
15:10 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 1:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #10 Filip Hoffman, asistoval #12 Ondřej Vichr (1:4)
15:00 V první části jsme viděli velmi vyrovnaný souboj dvou aktivních týmů. Hosté se však mohou pyšnit vyšší efektivitou.
15:00 Střely v 1. části: 7:8
13:02 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 1:3
11:40 Vyloučen hráč #66 Tomáš Sedláček družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání
08:51 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #98 Matouš Sákra (1:2)
07:51 GÓL SOKOLI Pardubice U50/B! 1:1
06:12 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 1:0