44
  • 44 43:37
    Chrudim

FbC Titáni USK Pardubice - FBK Piráti Sokol Chrudim 2:5
branky: 1. Roman Kadleček, 41. Jan Brett - 3. Petr Kučera, 19. David Brtnický, 21. Jakub Kofroň, 30. Petr Kučera, 39. Daniel Brtnický; rozhodčí: Pavel Houserek - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Adam Pacinda 28 - Martin Stehlík 33; po třetinách: 1:1, 0:3, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 17:8
43:37 Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
40:50 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 2:5
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #8 Jan Brett, asistoval #25 Roman Truhlář (2:5)
38:18 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #14 Daniel Brtnický, asistoval #20 Filip Boháček (1:5)
35:39 Trestné střílení družstva FbC Titáni USK Pardubice neproměnil #17 Jan Pilař.
34:23 Pešava střílel ze středu přímo na bránu, Pacinda se však vytáhl krásným zákrokem.
32:40 Střela ze standardní situace Titánů končí na hrudníku Stehlíka.
31:20 Chrudim nikam nespěchá, pohodlné vedení jim ke štěstí stačí.
30:53 Hoši to je sekaná ...
30:00 Střely ve 2. části: 8:14
29:23 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:4
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Petr Kučera bez asistence (1:4)
29:23 Kučera ze standardky přesnou střelou vymetl pavučiny v levém rohu.
28:13 Mrkva se do střely opřel tak silně, že to odnesla hůl. Budiž ji země lehká.
26:55 Chrudim namazala soupeři před bránu, Tomáš ovšem prázdnou bránu minul!
25:20 Réné Mrkva se prezentoval krásným hokejovým bodyčkem u mantinelu, rozhodčí zákrok opět neřeší.
24:53 Pavel Tomáš v samostatném úniku faulovaný. Rozhodčí však nájezd nepískají a nechávají standardní situaci, ze které Titáni nic nevymysleli.
24:40 Kapitán Chrudimi kříčí na své spoluhráče, aby zlepšili hru.
20:53 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #2 Petr Kučera (1:3)
20:03 Vyloučen hráč #30 Josef Janko družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
18:43 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #8 David Brtnický, asistoval #36 Tomáš Hájek (1:2)
15:00 Střely v 1. části: 10:11
14:30 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale moc pěkných šancí se nenabízí.
08:20 Oba střelecké pokusy Chrudimi soupeř zblokoval a dostal se do brejku. Střelu však Stehlík chytá.
06:41 Zblokovaná střela Kadlečka.
05:15 Chrudim se prezentuje taktikou "dlouhý nahazovaný balóny".
03:00 Nepřesná rozehra Chrudimi pustila do šance Truhláře, ten branku minul.
02:53 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Petr Kučera, asistoval #7 Jakub Kofroň (1:1)
02:00 Chrudim dloho čekala s rozehrávkou, pak se nahození dostalo až ke golmanovi soupeře.
00:13 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 1:0
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #98 Roman Kadleček bez asistence (1:0)