5
  • 43 42:29

technický trest

FBS Olomouc B - FBC Hranice B 7:4
branky: 7. Jan Mádr, 18. Ondřej Borik, 21. Tomáš Hruška, 22. Tomáš Pírek, 36. Tomáš Hruška, 36. Petr Kořenek, 37. Lukáš Kočiřík - 1. Jaromír Chodil, 4. Denis Drozd, 31. Lubomír Kratochvíl, 36. Roman Mik; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 4 + Ondřej Borik 5 + TT:1; využití: 1:2; zásahy brankářů: Jan Šauer ? - Julius Zlámal ?; po třetinách: 1:2, 3:0, 3:2
42:29 Vyloučen hráč #20 Ondřej Borik družstva FBS Olomouc B do konce utkání - technický trest
42:29 Vyloučen hráč #20 Ondřej Borik družstva FBS Olomouc B na 5 minuty za hrubost
41:55 Vyloučen hráč #12 Lukáš Kočiřík družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za sekání
36:35 GÓL FBS Olomouc B! 7:4
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #12 Lukáš Kočiřík, asistoval #68 Michal Tichý (7:4)
36:16 Vyloučen hráč #28 Lubomír Kratochvíl družstva FBC Hranice B na 2 minuty za držení
35:54 GÓL FBC Hranice B! 6:4
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #98 Roman Mik, asistoval #17 Mirko Troup (6:4)
35:37 GÓL FBS Olomouc B! 6:3
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #15 Petr Kořenek, asistoval #20 Ondřej Borik (6:3)
35:34 GÓL FBS Olomouc B! 5:3
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #7 Tomáš Hruška, asistoval #14 Tomáš Pírek (5:3)
30:49 GÓL FBC Hranice B! 4:3
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #28 Lubomír Kratochvíl, asistoval #29 Jaromír Chodil (4:3)
26:49 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Krhovják družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za sekání
21:09 GÓL FBS Olomouc B! 4:2
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #14 Tomáš Pírek, asistoval #59 Jan Habr (4:2)
20:13 GÓL FBS Olomouc B! 3:2
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #7 Tomáš Hruška bez asistence (3:2)
17:48 GÓL FBS Olomouc B! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #15 Petr Kořenek (2:2)
06:05 GÓL FBS Olomouc B! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #6 Jan Mádr bez asistence (1:2)
03:39 GÓL FBC Hranice B! 0:2
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #96 Denis Drozd, asistoval #19 Marek Hošťálek (0:2)
00:42 GÓL FBC Hranice B! 0:1
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #29 Jaromír Chodil bez asistence (0:1)
00:39 Vyloučen hráč #6 Jan Mádr družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za sekání