• 60 59:37
    9:8
    (Dvořák)

FBC Mohelnice - Hippos Žďár n/S. 9:8
branky: 9. Matěj Bizek, 13. Adam Kupka, 31. Matěj Bizek, 44. David Nejezchleba, 45. David Nejezchleba, 49. David Nejezchleba, 54. Jiří Šula, 56. Martin Nitsche, 60. Filip Heller - 11. Tomáš Hrubý, 24. Marek Dočekal, 38. Marek Dočekal, 53. Tomáš Hrubý, 53. Vojtěch Haman, 56. Vojtěch Haman, 58. Vojtěch Haman, 60. Vojtěch Haman; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 3:5; využití: 3:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Jan Hampl 17, Dominik Hejný 5 - Tomáš Růžička 32; po třetinách: 2:1, 1:2, 6:5
60:00 Komemntář trenera hostů Filipa Dvořáka: Až začneme proměňovat šance, tak bude dobře. Dvě třetiny jsme spalovali i ty největší šance. Obrana super. A když jsem začali dávat branky, tak jsme zase polevili vzadu. Hodně divoký závěr utkání. Ale hlavní je aby se brankář domácích dal dokupy. Jinak fantastické publikum. Ke konci nebylo slyšet vlastního slovo, kloubůk dolů.
60:00 Komentář domácího trenéra: Dnes to od nás bylo bídné. Všude jsme byli pozdě, působili jsme unaveným dojmem. Vítězství bereme. Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas. Brzké uzdravení Hamplis!
59:59 Střely na bránu ve třetí třetině v zápase FBC Mohelnice vs. Hippos Žďár nad Sázavou: 16:14
59:37 GÓL Hippos Žďár n/S.! 9:8
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #21 Filip Dvořák (9:8)
59:20 GÓL FBC Mohelnice! 9:7
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller bez asistence (9:7)
59:20 Heller odpaluje v obraném pásmu míček, který doplouvá až za brankovou čáru.
58:40 Žďár hraje v šesti.
58:31 Timeout Hippos Žďár n/S.
57:59 GÓL Hippos Žďár n/S.! 8:7
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #3 Jan Lukeš (8:7)
57:59 Nešťastnou tečí Weisee končí míček v síti.
56:48 Hejný teď podržel dvěmi dobrými zákroky.
55:59 Mohelnice nechce nic rizkovat. Momemntálně začala dělat mírné chyby a body chce zajisté nechat doma.
55:35 Timeout FBC Mohelnice
55:35 GÓL FBC Mohelnice! 8:6
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #18 Martin Nitsche, asistoval #65 Tomáš Šalda (8:6)
55:22 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:6
54:37 Vyloučen hráč #89 Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
53:50 Mohelnická psychika byla chvíli dost špatná. Po neustálem fanděním fanouškům se styl hry hned otočil.
53:42 GÓL FBC Mohelnice! 7:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #29 Adam Navrátil (7:5)
52:58 Fanoušci slušně vyhučeli Hrubého, že nájezd neodevzdal.
52:39 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #20 Marek Dočekal (6:5)
52:12 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý z trestného střílení (6:4)
52:12 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Dominik Hejný družstva FBC Mohelnice
52:12 Záchranka již zasahuje na hřišti a odváží Hampla do nejbližší Nemocnice. Na Hampla někdo spadl a Honza byl v šoku. Přejeme hodně štěstí.
52:12 Domácí gólman Hampl leží na zádech v šoku. Pořadatelé musí volat 155.
51:28 Kupka Bizkovu nahrávku umístil do brány jen nohou. Sudí tudíž signalizují rozpaženými rameny, že gól neplatí.
50:50 Dvořákovu dělovku vyrazil Hampl až na Špičku mohelnického kostela.
50:05 Zápas na MSH Mlýnské v Mohelnici sleduje 90 diváků. Děkujeme.
48:35 Nejezchleba si s míčkem ve vzduchu obtočil bránu a pro zatím nejhezčím golém sezónu v Mohelnici zvyšuje náskok na 6:3. Fanoušci pak začli házet kšiltovky do hřiště :).
48:34 GÓL FBC Mohelnice! 6:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #19 Jakub Weiss (6:3)
47:45 Weiss bude nosit pár dní berušku. Příhoda natáhl a Jakub se obětoval.
46:31 Novotný dostal v breaku od Pudila přihrávku na mantinel. Jednoduchá střela švihem však končí jen v boční síti.
46:00 Velké tlaky v pravém rohu u Hippos.
45:10 Nejezchleba to nevzdal a již 5. střelou z mantnelou konečně trefuje branku.
44:47 GÓL FBC Mohelnice! 5:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #88 Martin Kubíček (5:3)
43:01 GÓL FBC Mohelnice! 4:3
42:36 Nejezchleba vybojoval na mantinelu míček, z úniku však míří těsně vedle.
40:54 Mohelnický kotel vře na plné čáre. Žďárské hráče pokřiky ve velkým znervózňují.
39:59 Střely na bránu v druhé třetině v utkání mezi FBC Mohelnice a Hippos Žďár nad Sázavou je 13:8.
37:40 Nikdo neví jak, ale Dočekalovi se povedlo protlačit míček do sítě.
37:39 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #20 Marek Dočekal, asistoval #5 Libor Denk (3:3)
36:40 Dvořák chytá nervy z postavení hostí při rozehrávce. Míček radši nesmyslně vystřel na bránu.
34:20 Nejezchlebovi to dneska z mantinelu moc nestřílí, už po třetí trefil holuba.
33:14 Kupka se ocitl sám před Růžičkou, střel však trefuje ukázkovou spojnici.
32:12 Dvořák v útěku dostal přihrávku, následně se vytočil a nahrál na volného Dočekala, ten byl však moc rychlý a míček míjí.
30:14 Kupka mohl střílet do prázdné, ale radši vystřelil pomalu ze zátahu. Střelu mu obránce zachytil, avšak odraženého míčku si všiml Bizek, který se správně rozhodl a střlel z voleje do prázdné.
30:13 GÓL FBC Mohelnice! 3:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #25 Adam Kupka (3:2)
28:12 Dvořákovi se smlouvat s rozhodčími nevyplatilo.
28:11 Vyloučen hráč #89 Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:11 Vyloučen hráč #89 Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nesportovní chování
27:35 Bizek raketou s mantinelu mířil do prázdné, hostující gólman však hbitě chytá.
26:21 Denk si pomotal na obranné polovině všechny 3 útočníky.
25:34 Vyloučen hráč #21 Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:38 Mohelnice je v útoku rozhodně lepším týmem, hroší obrana je však těžko prostřelitelná.
23:14 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #20 Marek Dočekal, asistoval #91 Vojtěch Haman (2:2)
22:15 Kupka v poslední moment zasáhl do střely Lukeše.
21:51 Mohelnický kotel se pomalu zahřívá.
20:30 Mohelnice se snaží pressovat už od začátku. Trenér Šincl zřejmě nastolil pořádek.
19:59 Střely na branku po první třetině v zápase FBC Mohelnice vs. Hippos Žďár n/S. 11:8.
19:45 Tlak Žďáru stoupá a Mohelnice je v problémech.
17:07 Mohelnice v plném počtu.
16:43 Standardní situace pro Hippos.
16:00 Nepřesná střela Dvořáka.
15:48 Je tu další přesilovka hostí, zatím míčky míří do sítí za mantinely.
14:59 Vyloučen hráč #91 Jindřich Novák družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:40 Dvořák střela k tyčce, Hampl ve střehu.
13:40 Lukeš v šanci, střela mu ovšem nesedla. Hosté se snaží dorovnat, ale Mohelnice přebírá kontrolu nad míčkem.
13:20 Ždár se snaží hned odbovědět, rána Příhody však nenašla cíl a do šance se dostal domácí hráč Nejechleba - branku míjí.
12:35 GÓL FBC Mohelnice! 2:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #25 Adam Kupka, asistoval #16 Matěj Bizek (2:1)
12:30 Neskutečná nahrávka a je tu další gol.
11:40 Mohelnice zkouší prolomit žďárskou obranu, zatím neúspěšně.
10:58 Vyloučen hráč #5 Libor Denk družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
10:50 Vyloučení na obou stranách, hráči se toho nebojí a na hřišti je vidět tvrdá hra.
10:11 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #91 Vojtěch Haman (1:1)
09:46 Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
09:40 Mohelnice opět v oslabení.
08:50 GÓL FBC Mohelnice! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #96 Tomáš Novotný (1:0)
07:30 Teď šance hostů - hra je v rychlém tempu a šance jsou na obou stranách.
07:15 Weiss hledá skulinu u tyčky, míček však do kasy neprošel.
06:40 Haman po přesné nahrávce dostává šanci, Hampl však připraven a střelu vyráží.
06:05 Fanoušci se probudili k životu - pojďme hráče podpořit!
05:40 Šance Mohelnice, pěkná střela Nejezchlebu však mimo bránu.
05:02 Hostí se snaží prolomit obranu domácích, neúspěšně. První přesilovka nevyužita.
04:23 Heller do breaku a při oslabení v šanci. Střela nakonec míří přímo do rukou golmana.
04:00 Dvořák v šanci, ale branku přestřeluje.
03:15 Vyloučen hráč #87 Jiří Šula družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:30 Výhoda pro Žďár, a přichází první vyloučení.
02:00 Na míčku většinou domácí, ovšem nejsou schopni projít přes obranu soupeře.
00:30 Začátek zápasu opatrný.