• 60 59:59
    4:8
    (Růžička)

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Hornets Brno ZŠ Horní  4:8
branky: 43. Martin Novák, 46. Vojtěch Marek, 51. Maxim Kubelka, 53. Martin Novák - 9. Tomáš Rak, 11. Martin Janiczek, 14. Adam Obertan, 14. Lukáš Paták, 19. Jiří Žák, 34. Jiří Žák, 55. Lukáš Paták, 60. Vincent Drápal; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jitka Romančáková; vyloučení: 3:6; využití: 2:2; zásahy brankářů: Roman Doleček 11, Daniel Jiruška 31 - Tomáš Limberg 27; po třetinách: 0:5, 0:1, 4:2
60:00 Komentář trenéra hostů Pavla Brücknera: Slušný vstup do utkání, ale dál náš výkon stagnoval, čímž jsme si udělali závěrečnou část zbytečně komplikovanou. Děkujeme soupeři za férové utkání a zveme naše fanoušky na domácí středeční pohár na Tatran.
59:59 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:8
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #19 Robin Růžička (4:8)
59:59 Komentář trenéra domácích Petra Adamce. Odfláknutá první třetina nás připravila o lepší výsledek. Od druhé třetiny přišlo zlepšení, ale brankově jsme se prosazovali až ve třetí třetině. Soupeř byl výborně připravený a po zásluze vyhrál. Děkuji všem za fér utkání.
59:41 Vyloučen hráč #15 Pavel Brückner družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za vysoká florbalka
54:21 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #26 Lukáš Paták bez asistence (4:7)
53:25 Skvělým zákrokem ramenem teď zachránil šanci na body pro domácí
52:49 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #13 Martin Novák, asistoval #8 Jan Skalický (4:6)
52:02 Vyloučen hráč #19 Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra na zemi
50:55 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
50:55 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #5 Ondřej Pokorný (3:6)
48:32 Vyloučen hráč #19 Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:42 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #2 Vojtěch Marek, asistoval #5 Ondřej Pokorný (2:6)
45:42 Po přihrávce na polovině hřiště propálil Vojta Marek vše co mu stálo v cestě a snižuje tak na 2:6
44:59 František Majvald po crossové přihrávce trefuje pouze tyč
44:16 Vyloučen hráč #61 Vincent Drápal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
42:56 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #13 Martin Novák, asistoval #21 František Majvald (1:6)
42:56 Po skvělé crossové přihrávce Franty Majvalda trefuje odkrytou bránu Martin Novák a snižuje tak stav na 1:6
41:40 I přes 6brankovou ztrátu se Letohrad na počátku 3. třetiny snaží snížit náskok a dát alespoň čestný úspěch
39:30 Letohradu se dnes vůbec nedaří, míček neustále přeskakuje florbalky a ani během přesilovky se nedaří trefit pořádně střelu
38:40 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Smutný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
38:32 Během signalizované výhody vystřelil Adam Šubert a trefil tyč,když se nedaří tak se prostě nedaří
33:29 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #33 Jiří Žák, asistoval #83 Adam Obertan (0:6)
32:49 Vyloučen hráč #12 Matouš Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra rukou
31:09 Vyloučen hráč #83 Adam Obertan družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
28:24 Vyloučen hráč #29 Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:28 Skvělý zákrok teď předvedl Daniel Jiruška,když vystoupil proti jednomu z hráčů hostí
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Daniel Jiruška družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
18:58 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #33 Jiří Žák, asistoval #26 Lukáš Paták (0:5)
18:12 Vyloučen hráč #23 Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra na zemi
17:04 Před prázdnou bránou se teď ocitl Max Kubelka z domácích skákavý míček, ale pořádně netrefil a tak z toho nakonec nic nebylo
16:00 I přes 4brankové manko se letohrad stále snaží hrát ofenzivně a dotáhnout tuto ztrátu
13:32 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #26 Lukáš Paták, asistoval #19 Robin Růžička (0:4)
13:17 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #83 Adam Obertan, asistoval #84 Dominik Sláma (0:3)
10:29 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #6 Matěj Lang (0:2)
08:38 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #22 Tomáš Rak, asistoval #61 Vincent Drápal (0:1)
00:20 První útočnou akci předvedl tým domácích ale gólman střelu chytil