• 58 57:42
    2
    Daniel BALÁŠ

FbK Orlicko-Třebovsko - FBC LETOHRAD Orel Orlice 6:7
branky: 19. Jan Horák, 20. Vojtěch Šmíd, 24. Jan Horák, 32. Jan Horák, 44. Vojtěch Šmíd, 58. Jan Horák - 8. František Majvald, 16. Maxim Kubelka, 19. Petr Doleček, 32. Jiří Skalický, 37. Ondřej Pokorný, 47. Jan Skalický, 54. Jan Skalický; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Jakub Hrdlička 34 - Daniel Jiruška 29; po třetinách: 2:3, 2:2, 2:2
59:59 Komentář trenéra domácích: Bohužel dnes nevyhrál lepší soupeř, ale šťastnější. Kluci odvedli nejlepší výkon v dosavadní sezóně a zasloužili si aspoň remízu. Všem děkujeme.
59:59 Komentář trenéra hostí: Derby se vším všudy, skvěle připravený soupeř, výborní diváci, šťastnější hosté. Přejeme mnoho zdaru v dalších zápasech.
59:59 Hráči utkání: Domácí - Tomáš Dryml, Pavel Horák, Hosté - Jiruška Daniel, Maxim Kubelka
57:46 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #28 Patrik Jurco (6:7)
57:42 Vyloučen hráč #11 Daniel Baláš družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
55:46 Domácí tým zatím hraje na půlce domácích.
53:13 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
53:13 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:7
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (5:7)
51:03 Vyloučen hráč #93 Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování florbalky
46:55 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #11 Daniel Baláš (5:6)
43:10 Krásná souhra domácích končí gólem.
43:04 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (5:5)
39:30 Agresivní a rychlá hra v podání obou týmů.
37:13 Tým domácích hraje v plném počtu.
36:09 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #5 Ondřej Pokorný, asistoval #13 Martin Novák (4:5)
35:07 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nesportovní chování
34:23 Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
31:56 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:4
31:01 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #6 Jiří Skalický bez asistence (3:4)
23:29 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #77 Tomáš Dryml (3:3)
19:28 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:3
18:54 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #10 Petr Doleček z trestného střílení (1:3)
18:20 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #9 Jan Horák bez asistence (1:2)
15:11 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 0:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #8 Jan Skalický (0:2)
13:00 Tadeáš Vaněk po crossové nahrávce od Zlesáka nedokázal zakončit.
07:45 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 0:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #8 Jan Skalický (0:1)
06:50 Fbc Letohrad nevyužil přesilovou hru.
04:48 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
01:20 Hráč z Fbc Letohradu vysílá střelu od poloviny hřiště a Hrdlička pohotovým zákrokem vyráží.