(Šalda)
  • 60 59:42
    Blansko

FBC Mohelnice - FBK Atlas Blansko 7:6
branky: 15. Lukáš Zach, 29. Lukáš Zach, 32. Tomáš Šalda, 43. Lukáš Zach, 47. Matěj Bizek, 58. Lukáš Zach, 60. Filip Heller - 7. Vojtěch Fedra, 7. Lukáš Svoboda, 8. Jakub Fedra, 13. Vojtěch Fedra, 37. Jakub Fedra, 49. František Fedra; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 4:9; využití: 3:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Jan Hampl 11, Jakub Haltmar 12 - David Tenora 38; po třetinách: 1:4, 2:1, 4:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Škoda opět zaspaného úvodu, kvůli kterému bylo utkání zbytečně dramatické. Pro diváky krásný zápas, jsem rád, že jsme to opět nezabalili a dotáhli utkání přes nepříznívý vývoj ke 3 bodům. Kluci by akorát mohli více myslet na mé zdraví.
60:00  Komentář trenéra hostí, 2. část: Druhá věc byl soupeř samotný hráli odhodlaně za každého stavu a šli si za výhrou. Nezbývá než se ze závěru poučit a být silnější do dalších zápasů. S tolika vyloučeními se zápas prostě nevyhrává. Vzhůru ATLAS a zpět na výsluní.
60:00 Komentář trenéra hostí, 1.část:  První řadě bych rád pomohl poděkoval na dvou forntách jedna je ta výborná divácká atmopsféra, která neskutečně hnala domácí a myslím si, že díky nim to nezabalili.
59:42 Timeout FBK Atlas Blansko
59:42 GÓL FBC Mohelnice! 7:6
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller, asistoval #65 Tomáš Šalda (7:6)
59:00 Mohelnice třemi rychlými střelami chtrěla dát vítězný gól, jenže blanský gólman drží svůj tým jako zeď.
59:00 Crlova střela do odkryté brány letí mimo.
58:33 Timeout FBC Mohelnice
57:28 Zach sice při střele spadl a vůbec neviděl, kam míček letěl, ale góla dal.
57:27 GÓL FBC Mohelnice! 6:6
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #91 Jindřich Novák (6:6)
57:16 Weiss zblokoval 3 střely za sebou, ale furt má klidnou hlavu.
56:11 Atlas je v tlaku jak v petrželi. Ale bloky jim vychází.
51:02 Bratranci Mekyskové výří mohelnický kotel.
49:56 Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za vysoká florbalka
48:13 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #22 Jakub Fedra (5:6)
46:25 GÓL FBC Mohelnice! 5:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #5 Štefan Bubela (5:5)
45:26 Haltmar drží Mohelnici v naději. Fedra J. jel sám, ale mohelnického brankáře nepřekonal.
44:41 Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování
44:19 Vyloučen hráč #8 Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
44:02 Mohelnický kotel už křičí  "Dáme góla ve čtyrech".
43:40 Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
42:52 Mohelnice měla rozehrávku z mantinelu na úrovni basketbalové hrušky. Weiss klepl míček Zachoví, který vystřelil nechytatelnou dělovku pod rameno.
42:51 GÓL FBC Mohelnice! 4:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #19 Jakub Weiss (4:5)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Jakub Haltmar družstva FBC Mohelnice
38:44 Vyloučen hráč #91 Jindřich Novák družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
37:59 Vyloučen hráč #51 Dominik Janík družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:02 Hampl si vyskočil pro skákající míček, bohužel mu vyjel z ruk a Fedra J. už věděl co z míčkem.
36:01 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #13 Patrik Crla (3:5)
34:23 Bubela opět mimo, ten až přijde na střídačku, tak od trenéra Šincla neuslyší povzbuzujíví slova.
33:53 Bizek byl faulován v rohu a Žilka souboj dohrál a fauloval Weisse. Bohužel, tento čin se trestá 2 minutami.
33:52 Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
33:45 Bubela z mantinelu netrefuje odkrytou bránu.
32:08 Pleska se inspiroval švédskou Storvetou a zkoužel dát góla z voleje, míček však skončil těsně vedle.
31:13 Novotný rychle rozehrál ze středu hřiště na Šaldu, který nechytatelnou dělovkou z jedničky vymetl pavučiny z branky Atlasu.
31:12 GÓL FBC Mohelnice! 3:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #96 Tomáš Novotný (3:4)
28:49 Rychlá kombinace Mohelnice. Zach nahrál do rohu Bizkovi, který si obešel branku, nahrál Bubelovi a ten z jedničky nahral Zachovi. Ukázková akce.
28:48 GÓL FBC Mohelnice! 2:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #5 Štefan Bubela (2:4)
28:26 Vyloučen hráč #9 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
25:42 Bizek sám v úniku na gólmana, kličku však Tenora přečetl.
25:12 Janík ukázal ukázkovou střelu backhandem, na Hampla však nestačila míček končí v outu.
22:27 Ferda V. volná na mantinelu mířil přímo do prázdné brány. Hampl však ukázal ukázkový přesun.
21:41 Borek svým blokem zabránil snížení domácích.
19:59 Střely na bránu v druhé třetině v zápase FBC Mohelnice vs. FBK Atlas Blansko: 15:8
19:59 Střely na bránu po první třetině v zápase FBC Mohelnice vs. FBK Atlas Blansko: 15:8
19:44 Vyloučen hráč #45 Lukáš Zach družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
18:51 Vyloučen hráč #8 Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
17:35 Janík si v úniku šikovně obhodil 3 hráče. Pak ale nestačil na rychlé nožky Hellera, který ho pak v rohu fauloval.
16:07 Vyloučen hráč #17 Jakub Kolmačka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:06 Vaněk dostal přihrávku před prázdnou bránu. Kolmačka byl "donucen" faulovat. Rozhodčí jeho rozhodní trestají 2-minutovým faulem.
14:26 Pudilovu rychlou střeli z mantinelu jednoduše doklepl Zach do odkryté brány.
14:25 GÓL FBC Mohelnice! 1:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #46 Tomáš Pudil (1:4)
14:16 Bizek sám v úniku seknut Crlou, rozhodčí však udělují pouze 2-minutový trest.
14:15 Vyloučen hráč #13 Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
13:40 Bizek opět z mantinelu, ale brankář hostů drží svůj tým už dlouho při životě.
13:15 Vaněk si obešel bránu a hezky vystřelil, bohužel pro Mohelnici jen do boční sítě.
12:06 Fedra V. nádherně vymetl pavučinu z Hamplovy bránu, který neměl jak střelu vidět.
12:05 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #32 František Fedra (0:4)
11:24 Valigura šikovně tečoval střelu Zacha. Míček však proletěl kousek vedle.
09:40 Bubela střlí z mantinelu do prázdné. Za Tenorovu rychlou ruku by se ani v Superlize nestyděli.
08:45 Vyloučen hráč #35 Vojtěch Foret družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
08:02 Rozhodčí signalizuje odložené vyloučení. Uvíme přesilovku Mohelnice.
07:39 Fedra J. byl u odraženého míčku hned a je na čase, aby se Mohelnice probudila.
07:38 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (0:3)
06:57 Svoboda byl u skákavého míčku ve velkém brankovišti první a zvyšuje stav utkání na 0:2.
06:56 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #9 Lukáš Svoboda, asistoval #34 Dominik Žilka (0:2)
06:08 Fedra V. si počkal u branky domácích. Když Mohelnický útok skončil v rukách brankáře. Fedra dostal šanci na rychlý nájezd.
06:07 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #1 David Tenora (0:1)
05:27 Nejezchlebova střela končí na břevně.
03:57 Zach v rohu u hostů vybojoval míček, který však nahrál jen na Bizkův backhand.
02:50 Weissova střela skončila v rukách Tenora.
02:00 V prvních 2 minutách je na míčku více celek z Blanska.
01:45 Borkova střela se pouze odrazila od levé tyčky.
00:01 Úvodní bully vyhrává hostující celek.