12:9
    Petr STOLÍN
    (Kapoun)

Hornets Brno ZŠ Horní - FbK Orlicko-Třebovsko 12:9
branky: 7. Adam Obertan, 10. Lukáš Paták, 18. Daniel Havel, 27. Filip Barus, 28. Martin Janiczek, 30. Vincent Drápal, 34. Martin Janiczek, 36. Matěj Lang, 37. Vincent Drápal, 39. Filip Barus, 45. Filip Barus, 47. Martin Janiczek - 7. Vojtěch Šmíd, 7. Pavel Horák, 14. Vojtěch Šmíd, 28. Aleš Rozlívka, 47. Tomáš Langer, 49. Vojtěch Šmíd, 54. Petr Stolín, 55. Jan Horák, 58. Petr Stolín; rozhodčí: Marek Loskot - Jakub Cigl; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Bořek Králík 15 - David Richter 32; po třetinách: 3:3, 7:1, 2:5
60:00 Komentář trenéra domácích: První třetina úplně ve spánku, o přestávce jsme si to vyjasnili a ve druhé části zápas rozhodli. V poslední části už jsme nebyli v zápase a soupeř nás trestal. Děkujeme soupeři i rozhodčím za férové utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů : Skvělý rychlý florbal na obou stranách, který se musel divákům líbit. Velká škoda druhé třetiny, kdy nám soupeř velikým rozdílem odskočil. V ní jsme přestali plnit instrukce, které jsme si řekli v šatně před zápasem. Do třetí třetiny jsme vstoupili kontcentrovanější a soupeře dotahovali. Děkujeme Hornetům za dobrý zápas.
60:00 Střely celkem 44:24
60:00 Střely v 3. části 18:11
57:48 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 12:9
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #23 Petr Stolín, asistoval #21 Štěpán Kapoun (12:9)
56:18 Drápal vystřelil z půlky hřiště, ze které se brána hostů téměř otřásla.
54:34 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 12:8
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (12:8)
54:34 Domácí začínají polevovat, hosté neváhají a střílí další gól poblíž malého brankoviště
53:28 Stolína osamostněného na středu hřistě našel Langer svoji přesnou nahrávkou zakončenou gólem
53:11 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 12:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #23 Petr Stolín, asistoval #30 Tomáš Langer (12:7)
48:55 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 12:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (12:6)
48:55 Šmíd našel skulinku v brance domácích a střílí gól
48:14 Vyloučen hráč #23 Filip Barus družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
46:33 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 12:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #84 Dominik Sláma (12:5)
46:18 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 11:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #93 Jan Machatý (11:5)
46:18 Králíkovy rychlé nohy nestačili na pozemní střelů hostů
44:17 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 11:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #61 Vincent Drápal (11:4)
44:17 Filip Barus prostřelil golmana hostů v čase 4:17 přesnou střelou mezi nohy.
42:23 Domácí zatím vlastní míček celý začátek 3. třetiny
40:00 Na střely vedou domácí po 2 třetině v poměru 13:7
40:00 Králíkova nora je po 2. hrací části dobyta pouze jednou, chválíme golmana domácích.
38:51 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 10:4
37:55 Žák se nám v gólové situaci doslova zamotal s míčkem
36:38 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 9:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #27 Matyáš Weinstein (9:4)
35:58 Domácí se dostávájí co čím dál většího vedení za pomocí mladých nadějí týmu
35:13 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 8:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #6 Matěj Lang, asistoval #77 Martin Janiczek (8:4)
33:16 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 7:4
33:07 Domácí opět netrefují prázdnou branku
32:27 Hráč domácích dostal rukou hostů do obličeje, v hale začíná přituhovat.
29:26 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #22 Tomáš Rak (6:4)
29:26 Domácí využili rozehrávku z rohu parádní kombinaci, zakončenou rychlím gólem
27:17 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #11 Aleš Rozlívka, asistoval #30 Tomáš Langer (5:4)
27:17 Domácí si vedení moc neužili, Králíkova nora znova dobyta.
27:11 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #67 Dominik Hude (5:3)
26:08 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #20 Daniel Havel (4:3)
26:08 Havel našel lazerovou příhrou Raka, který neváhal a poslal domácí do vedení.
23:52 Rak netrefil prázdnou bránu, Šamánek v hledišti nahodil udivený výraz.
22:00 Domácí začínájí v 2. části zápasu usilovně presovat, zatím bez úspěchu
20:00 Střely v první části : 13 k 6.
19:42 Růžička s agresí zahazuje soupeřovu hůl po sfaulování
17:45 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #20 Daniel Havel, asistoval #27 Matyáš Weinstein (3:3)
17:45 Domácí po šťastné střele Havla srovnávají skóre na 3:3
16:29 V zápase nastali technické problémy, vina padla na časoměřiče.
13:46 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #93 Jan Machatý (2:3)
13:46 Hosté jdou do vedení
11:20 3. Formace domácích se dočkala a nahrabává si icetime
09:02 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #26 Lukáš Paták, asistoval #83 Adam Obertan (2:2)
09:02 V čase 9:02 vstřelil Lukáš Paták svým rychlím zakončením gól a tím srovnal skóre na 2:2
06:53 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #83 Adam Obertan, asistoval #98 Jiří Žák (1:2)
06:53 Stav hry se nám během jedné minuty změnil pro prospěch hostů na 2:1
06:39 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #20 Pavel Horák bez asistence (0:2)
06:11 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #9 Jan Horák (0:1)
00:05 Zápas začíná vyhráným vhazováním pro hosty.