• 55 54:00
    2
    Jan LACINA

Hornets Brno ZŠ Horní - Hippos Žďár n/S. 11:4
branky: 3. Robin Růžička, 8. Daniel Havel, 10. Tomáš Rak, 16. Jiří Žák, 27. Filip Barus, 28. Robin Růžička, 42. Vincent Drápal, 43. Jiří Žák, 45. Vincent Drápal, 53. Jiří Žák, 54. Vincent Drápal - 1. Vojtěch Haman, 10. Daniel Halm, 16. Jan Lukeš, 27. Marek Dočekal; rozhodčí: Marek Loskot - Jakub Cigl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Michal Prokeš 17 - Jan Hažmuka 20, Tomáš Růžička 7; po třetinách: 4:3, 2:1, 5:0
60:00 Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér): V první části nedůslednost v obraně. Od druhé třetiny jsme začali kontrolovat hru a postupně navýšili vedení. Díky soupeři i rozhodčím za férové utkání.
60:00 Komentář hostů Dvořák Filip (Trenér): Děkujeme soupeři, že nám umožnil hrát ve středu, že nás nechal hrát v černých dresech a v neposlední řadě za lekci v třetí části.
60:00 Střely celkem 38:21
60:00 Střely ve 3. části: 15:5
56:00 Hosté nevyužívají početní výhodu.
54:00 Vyloučen hráč #12 Jan Lacina družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
54:00 Lacina se nedal a oplatil soupeři jeho faul, bohužel za cenu dvou minut na trestné.
53:47 Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil #89 Patrik Fabián.
53:47 Fabián se dočkal a dostal šanci, kterou bohužel neproměnil a budeme pokračovat za stavu 11:4.
53:16 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 11:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #22 Tomáš Rak (11:4)
53:16 Drápal kompletuje hattrick, už by si měl chystat peníze do kasičky.
52:08 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 10:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #19 Robin Růžička (10:4)
52:08 Žák se napotřetí už trefil a dává desátý gól svého týmu.
48:00 Zdravotník opět v akci, snad bude hráč hostí v pohodě!
47:35 Havlíček se dočkal a naskakuje do dnešního zápasu.
45:14 Růžička neváhal a hnedka pálil, avšak pouze do bloku.
44:26 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 9:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #20 Daniel Havel (9:4)
44:26 Střídání brankáře. Nový brankář #49 Tomáš Růžička družstva Hippos Žďár n/S.
44:02 Domácí střílí jednu ránu za druhou, uvidíme jestli přidají další kusy nebo gólman hosty podrží.
42:50 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 8:4
42:50 Růžička zkušeně našel Žáka na středu hřiště a ten se jen vytočil a navyšuje skóre.
41:01 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 7:4
41:01 Drápal vyslal dělovku ze středu hřiště a navyšuje vedení.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:10 Nepozorný Kopečný na středu, hosté z toho těží střelou.
38:00 Druhá třetina je zatím ve znaku gólové stagnace, i když týmy mají šancí habaděj.
37:18 Hráč hostů spadl sám od sebe na odvedení pozornosti, ale moc mu to nevyšlo.
34:16 Hosté ve vyložené šanci, ale Prokeš neskutečně chytá!
30:45 Ostravské duo Obertan a Lacina bohužel teď v útočné situaci neuspěli po promáchutné šanci Laciny.
29:20 Barus leží v bolestech na hrací ploše, snad to nebude nic vážného.
28:40 Žák už se na soubouj Obertana a hráče hostů nemohl dívat a zakročil, budou hrát hosté.
27:17 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 Robin Růžička, asistoval #48 Adam Obertan (6:4)
27:17 Růžička je dneska jako utržený z řetězu a přidává další trefu.
26:58 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #20 Marek Dočekal, asistoval #96 Petr Tlustoš (5:4)
26:58 Po neskutečné obrané kreaci Slámy hosté stejné skórují a snižují manko.
26:15 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #22 Tomáš Rak (5:3)
26:15 Barus využívá nahrávky od Raka a posílá domácí do dvoubrankového vedení.
26:10 Paták mohutně natahoval do střely, trefuje pouze blok.
22:47 Domácí mají ze hry více a vytvářejí si šance, které prozatím neproměňují.
20:23 Domácí začali z ostra a napadají hosty co se dá!
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:59 Gólu jsme se už nedočkali, tak domácí jdou do druhé třetiny s jednobrankovým vedením.
19:10 Hra je zatím hodně aktivní od obou týmů, uvidíme jestli přidá nějaký tým ještě další kousek do kasičky.
15:55 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #48 Adam Obertan (4:3)
15:55 Obertan vystřelil do gólmana, ten následně odkopl míček přímo na lopatu Žáka a ten si připisuje první trefu v dnešním zápase.
15:25 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #34 Lukáš Zeisel (3:3)
15:25 Lukeš vymíchal obranu domácích a pak si jen vychutnal objetí Prokeše a dává gól.
13:39 Úspěšný press Žáka s Obertanem končí rozehrávkou v rohu hostů.
09:54 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #22 Tomáš Rak, asistoval #61 Vincent Drápal (3:2)
09:54 Rychlá odpověď Raka a Drápala a domácí si berou zpět své jednobrankové vedení.
09:26 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #25 Daniel Halm, asistoval #3 Jan Lukeš (2:2)
09:26 Domácí obrana nedokázala zastavit rozjetého útočníka Hostů, který pak doklepává.
07:52 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #20 Daniel Havel, asistoval #23 Filip Barus (2:1)
07:52 Barus vyčkal na chybu v rozehrávce Hostů a s lehkostí posílá na Havla, který už s jistotou dává gól a posílá svůj tým do vedení.
05:28 Hosté nahazují do útočného prostoru, ale domácí jim nic nepovolí a nenechávají jim žádný prostor.
02:03 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 Robin Růžička, asistoval #12 Jan Lacina (1:1)
02:03 Růžička vypálil od matinelu a dorovnává jednogólové manko, ale nějak zvlášť svůj gól neslaví a běží střídat.
01:30 Hude posílá lobíček na Slámu, který si s ním hravě poradil a vybojoval faul na útočné polovině.
00:16 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #25 Daniel Halm (0:1)
00:16 Hosté na nic nečekali a otevírají skóre dnešního zápasu.
00:01 Úvodní buly pro hosty.