• 60 59:13
    5:9
    (Hellmann)

Snipers Třebíč B - FBŠ Všestary 5:9
branky: 7. Adam Svoboda, 13. Filip Dvořák, 26. Martin Žák, 36. Milan Novák, 49. Jiří Procházka - 10. Štěpán Novák, 10. David Píše, 16. Štěpán Novák, 17. Miloš Macháček, 19. Miloš Macháček, 35. Vít Svoboda, 38. Štěpán Novák, 47. Aleš Klemš, 60. Miloš Macháček; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Matěj Abraham 14 - Dušan Völgyi 32; po třetinách: 2:5, 2:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Pařízek Josef (Trenér): Dnes zápas z naší strany plný chyb,a proto jsme opět prohráli. Blahopřejeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Vaňkát Oldřich (Trenér): Zodpovědně odvedený zápas a dodržené pokyny z kabiny nás dneska dovedli k vítězství a 3 bodům, které jsme nutně potřebovali. Děkuji soupeři za zápas a přeji hezký zbytek neděle.
60:00 Střely ve 3. části: 13:7
59:13 GÓL FBŠ Všestary! 5:9
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #7 Pavel Hellmann (5:9)
48:53 GÓL Snipers Třebíč B! 5:8
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #70 Jiří Procházka, asistoval #82 Michal Pazderník (5:8)
46:41 Oba týmy v plném počtu
46:33 GÓL FBŠ Všestary! 4:8
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #98 Aleš Klemš, asistoval #17 Jan Freiberg (4:8)
44:42 Máme tu hru 3 na 4
44:41 Vyloučen hráč #2 Jan Volenec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za špatné střídání
44:33 Vyloučen hráč #31 Lukáš Bartes družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání
44:33 Vyloučen hráč #97 Miroslav Cvek družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za hrubost
37:41 GÓL FBŠ Všestary! 4:7
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #7 Pavel Hellmann (4:7)
36:55 Domácí Abraham vykril krosovou nahrávku
35:15 GÓL Snipers Třebíč B! 4:6
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #10 Milan Novák, asistoval #86 Martin Žák (4:6)
34:36 Domací Pazderník střílí na bránu ale trefuje tyč
34:07 Hosté využili přesilovou hru
34:06 GÓL FBŠ Všestary! 3:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #16 Vít Svoboda, asistoval #4 Marek Stuchlík (3:6)
32:22 Hostující se poprvé dostali k přesilové hře
31:35 Hostují střelu chytil Abraham do svých rukou
29:06 Hostující Novák mněl teď velkou šanci ale bránu netrefil
25:53 GÓL Snipers Třebíč B! 3:5
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #70 Jiří Procházka (3:5)
25:52 Domácí proměňují přesilovou hru
25:05 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost
19:39 První střela v přesilové hře končí v síťi
19:12 Vyloučen hráč #7 Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře
18:16 GÓL FBŠ Všestary! 2:5
17:10 Domací Novák měl velkou šanci ale branku netrefil
16:26 GÓL FBŠ Všestary! 2:4
15:10 Chybu domácích potrestal hostující Novák
15:09 GÓL FBŠ Všestary! 2:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #17 Jan Freiberg (2:3)
12:32 GÓL Snipers Třebíč B! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #85 Filip Dvořák, asistoval #32 Vojtěch Jahoda (2:2)
12:31 Střelu Jahody stihl eště tečovat domací Dvořák
10:25 Krosová nahrávka  hostů končí v ochrané síťi
10:04 Další krosová nahrávka hostů končí  za mantinelem
09:45 GÓL FBŠ Všestary! 1:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #30 David Píše, asistoval #98 Aleš Klemš (1:2)
09:19 GÓL FBŠ Všestary! 1:1
08:10 Chybu domácích hosté nevyužili
06:09 Po golové buly vyhráli hosté
06:08 GÓL Snipers Třebíč B! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #73 Adam Svoboda, asistoval #86 Martin Žák (1:0)
05:11 Střelu domácího Jahody chytá hostující brankář
03:11  Nebezpečná střela hostů končí za mantinelem
01:00 První střela domácích hostující golman ale vyráží
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté