(Volenec)
  • 60 59:03
    Hippos

FBŠ Všestary - Hippos Žďár n/S. 6:2
branky: 4. Pavel Hellmann, 6. Oldřich Vaňkát, 12. Oldřich Vaňkát, 12. Vít Svoboda, 24. Daniel Moravec, 60. Aleš Klemš - 4. Filip Dvořák, 8. Tomáš Hrubý; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Vladimír Lešák; vyloučení: 5:4; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 25 - Adam Sochor 22; po třetinách: 4:2, 1:0, 1:0
60:00 Komentář hostů Dvořák Filip (Trenér): Na dva góly se vyhrát nedá, proto soupeř dnes zaslouženě vyhrál. Gratuljeme soupeřům, dnes budeme smutní.
60:00 Komentář domácích Freiberg Jan (Vedoucí): Do zápasu jsme šli dnes s jasným cílem a to vyhrát a připsat si tři body do tabulky. Od začátku jsme předvedli solidní naszaení, které se postupem času stupňovalo. Chtěl bych vypíchnout výkon našeho golaman, který byl fantastický a držel nás celý záspas. Jen škoda neproměněných šancí, kvůli kterým byl zápas dramatický až do konce. Soupeři děkuji za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:26 GÓL FBŠ Všestary! 6:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #98 Aleš Klemš, asistoval #2 Jan Volenec (6:2)
59:03 Timeout Hippos Žďár n/S.
58:18 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:29 Vyloučen hráč #21 Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
52:37 Vyloučen hráč #64 Oldřich Vaňkát družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
44:23 Vyloučen hráč #16 Vít Svoboda družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost
44:23 Vyloučen hráč #17 Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
31:45 Vyloučen hráč #30 David Píše družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
23:43 GÓL FBŠ Všestary! 5:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #3 Daniel Moravec, asistoval #67 Jakub Moravec (5:2)
20:00 Střely v 1. části: 9:7
17:42 Vyloučen hráč #3 Jan Lukeš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře
11:46 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
11:29 GÓL FBŠ Všestary! 4:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #16 Vít Svoboda, asistoval #3 Daniel Moravec (4:2)
11:17 GÓL FBŠ Všestary! 3:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #64 Oldřich Vaňkát, asistoval #74 Miloš Macháček (3:2)
09:03 Vyloučen hráč #3 Jan Lukeš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:14 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý bez asistence (2:2)
05:38 GÓL FBŠ Všestary! 2:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #64 Oldřich Vaňkát, asistoval #44 Jan Kubec (2:1)
03:47 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák bez asistence (1:1)
03:22 GÓL FBŠ Všestary! 1:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #17 Jan Freiberg (1:0)