10:9
    Adam HUŠEK
    (Kašpar)

FLORBAL LITOMYŠL - FbC Hradec Králové 10:9
branky: 7. Tomáš Boštík, 7. Jan Stuchlík, 9. Marek Boštík, 10. Matěj Gregor, 23. Jan Stuchlík, 48. Tomáš Nykl, 52. Martin Štarman, 55. Ondřej Háp, 57. Michal Háp, 59. Štěpán Švec - 10. Vojtěch Nosek, 16. Adam Hušek, 23. Adam Hušek, 31. Michael Souček, 40. Michael Souček, 41. Vojtěch Nosek, 43. Adam Hušek, 54. Michael Souček, 60. Adam Hušek; rozhodčí: Daniel Jireček - Vladimír Lešák; vyloučení: 3:3; využití: 0:3; diváků: 135; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 23 - David Šimeček 3, Filip Školník 24; po třetinách: 4:2, 1:3, 5:4
60:00 Komentář hostů Drahoňovský Petr (Trenér): Po tragickém začátku, kdy jsme prohrávali 4:0 se nám podařilo zápas otočit, ale v závěru jsme ho ztratili vlastní nedisciplinovaností a zbytečnými vyloučeními. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Petr Patrik (Asistent trenéra): nDěkujeme soupeřům za kvalitní kru, rozhodčím za jejich vedení a divákům za skvělou kulisu
59:59 Trestné střílení družstva FLORBAL LITOMYŠL neproměnil #6 Ondřej Ryšavý.
59:36 GÓL FbC Hradec Králové! 10:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #5 Lukáš Kašpar (10:9)
59:05 Vyloučen hráč #25 Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:54 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 10:8
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec bez asistence (10:8)
57:50 Hradec Králové hrají v šesti
56:40 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 9:8
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #77 Martin Štarman (9:8)
54:20 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:8
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #77 Martin Štarman (8:8)
53:31 GÓL FbC Hradec Králové! 7:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #47 Adam Hušek (7:8)
51:17 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Martin Štarman, asistoval #11 Štěpán Švec (7:7)
50:11 Vyloučen hráč #82 David Krása družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
49:23 Vyloučen hráč #99 Michael Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
47:30 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #7 Marek Boštík (6:7)
42:53 GÓL FbC Hradec Králové! 5:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek bez asistence (5:7)
40:44 GÓL FbC Hradec Králové! 5:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #99 Michael Souček (5:6)
39:04 GÓL FbC Hradec Králové! 5:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #77 Vít Heger (5:5)
38:12 Vyloučen hráč #20 Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká florbalka
35:07 Tým Hradce v plném počtu.
33:07 Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
30:34 GÓL FbC Hradec Králové! 5:4
30:03 Vyloučen hráč #77 Martin Štarman družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
22:25 GÓL FbC Hradec Králové! 5:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #97 Vojtěch Nosek (5:3)
22:09 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Jan Stuchlík, asistoval #6 Ondřej Ryšavý (5:2)
15:23 Po velké chybě domácích v obraně, dostal Adam Hušek krásnou přihrávku po které neměl problém překonat Hájka a snížit na rozdíl dvou branek.
15:22 GÓL FbC Hradec Králové! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #17 Radim Kunart (4:2)
09:35 Timeout a výměna brankáře přineslo malé snížení a rozdíl jsou už jen tři branky z pohledu Hradce.
09:33 GÓL FbC Hradec Králové! 4:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #47 Adam Hušek (4:1)
09:07 Timeout FbC Hradec Králové
09:07 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #43 Jan Stuchlík (4:0)
09:07 Střídání brankáře. Nový brankář #42 Filip Školník družstva FbC Hradec Králové
08:48 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Marek Boštík, asistoval #12 Tomáš Nykl (3:0)
07:30 Dva rychlé slepené goly během padesáti vteřin dostaly Litomyšl do vedení a částečného klidu.
06:47 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Jan Stuchlík, asistoval #98 Matěj Gregor (2:0)
06:06 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík bez asistence (1:0)
04:55 Hájek ukazuje, že i on je pozorny a předvedl pár krásných zákroků v krátké době.
02:30 Dobrá obrana Litomyšle nedovoluje Hradci, aby si připravil dobrou střeleckou pozici.
01:03 Štěpán Švec právě prověřil hostujícího brankáře Šimečka z poloviny hriště ten pozorny a oblouček chytá.
00:01 Úvodní buli vyhráli hosté z Hradce.