2

0

2.

F.A.T.R. Dubňany Škorpioni - TJ Znojmo LAUFEN CZ white 5:4pn
branky: 3. Pavel Paulmichl, 4. Adam Zlatník, 24. Filip Štraus, 35. Adam Zlatník, N David Říha - 2. David Ludvík, 8. David Gargulák, 12. Mikuláš Mareš, 13. Sebastián Koudela; rozhodčí: Tadeáš Tihelka - Jan Karafiát; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Květoň ? - Filip Štraus ?; po třetinách: 2:3, 1:1, 1:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white hráč #8 David Doležal , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva F.A.T.R. Dubňany Škorpioni hráč #7 Jan Janáč a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white hráč #77 Michal Navrátil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva F.A.T.R. Dubňany Škorpioni hráč #99 David Říha a vstřelil rozhodující gól (5:4).
36:00 Zahájena trestná střílení
34:22 GÓL F.A.T.R. Dubňany Škorpioni! 4:4
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany Škorpioni vstřelil #78 Adam Zlatník, asistoval #11 Pavel Paulmichl (4:4)
32:24 Vyloučen hráč #9 Dominik Švancara družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white na 2 minuty za špatné střídání
23:21 GÓL F.A.T.R. Dubňany Škorpioni! 3:4
Vlastní branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil #1 Filip Štraus (3:4)
12:35 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ white! 2:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil #19 Sebastián Koudela, asistoval #24 David Gargulák (2:4)
11:17 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ white! 2:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil #10 Mikuláš Mareš bez asistence (2:3)
07:46 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ white! 2:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil #24 David Gargulák, asistoval #82 Viktor Skopal (2:2)
03:47 GÓL F.A.T.R. Dubňany Škorpioni! 2:1
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany Škorpioni vstřelil #78 Adam Zlatník, asistoval #7 Jan Janáč (2:1)
02:35 GÓL F.A.T.R. Dubňany Škorpioni! 1:1
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany Škorpioni vstřelil #11 Pavel Paulmichl, asistoval #7 Jan Janáč (1:1)
01:20 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ white! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil #11 David Ludvík, asistoval #27 Tobiáš Liščák (0:1)