• 58 57:32
    2
  • 58 57:32

Floorball Club FALCON - TJ Sokol Královské Vinohrady B 8:12
branky: 5. Petr Nejedlý, 9. David Janáček, 31. Daniel Budáč, 36. Jiří Navrátil, 44. Jakub Škrdla, 45. Daniel Budáč, 50. Jakub Škrdla, 53. David Sgall - 12. Boleslav Kytka, 14. Viktor Vondra, 16. Lukáš Chvátal, 20. Jan Švejda, 21. Matěj Špaček, 35. Jan Švejda, 35. Jan Prošek, 38. Boleslav Kytka, 38. Matěj Špaček, 44. Jan Švejda, 51. Petr Blažej, 53. Boleslav Kytka; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3 + Vojtěch Řádek OS:3; využití: 3:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Michal Novák 17, Filip Hejtík 4 - Petr Žitník 20; po třetinách: 2:4, 2:5, 4:3
60:00 Komentář trenéra domácích Vojtěcha Šícha: Pokračujeme na vlně neúspěchu, naše druhé špatné utkání. Věřím, že další víkend budeme lepší. Děkujeme soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů Sigla: I přes vysoký věkový průměr našich obránců jsme bránili na úrovni mladších žáků, příště snad více prodáme naše zkušenosti. Díky soupeři za utkání ve slušném tempu.
57:32 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON - osobní trest
57:32 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
52:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #11 Boleslav Kytka, asistoval #4 Gustav Ondrejčík (8:12)
52:17 GÓL Floorball Club FALCON! 8:11
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #75 Vojtěch Řádek (8:11)
50:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #16 Jan Švejda (7:11)
49:56 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
49:56 GÓL Floorball Club FALCON! 7:10
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #61 Miloš Beer (7:10)
48:13 Vyloučen hráč #27 Lukáš Chvátal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hra na zemi
44:29 GÓL Floorball Club FALCON! 6:10
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #97 Daniel Budáč, asistoval #75 Vojtěch Řádek (6:10)
44:23 Vyloučen hráč #3 Vít Neuman družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
43:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #3 Vít Neuman (5:10)
43:02 GÓL Floorball Club FALCON! 5:9
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #3 Vojtěch Horák (5:9)
37:15 Střídání brankáře. Nový brankář #44 Filip Hejtík družstva Floorball Club FALCON
37:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #27 Lukáš Chvátal (4:9)
37:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #11 Boleslav Kytka, asistoval #10 Chi Hieu Nguyen (4:8)
35:12 GÓL Floorball Club FALCON! 4:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #87 Jiří Navrátil, asistoval #75 Vojtěch Řádek (4:7)
34:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #34 Jan Prošek, asistoval #2 Dalibor Nigrin (3:7)
34:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #4 Gustav Ondrejčík (3:6)
30:25 GÓL Floorball Club FALCON! 3:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #97 Daniel Budáč, asistoval #24 Jakub Ších (3:5)
20:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:5
19:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #8 Viktor Vondra (2:4)
15:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #27 Lukáš Chvátal, asistoval #52 Jakub Záň (2:3)
13:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #16 Jan Švejda (2:2)
11:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #11 Boleslav Kytka, asistoval #29 Jonáš Sigl (2:1)
11:09 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
09:14 Vyloučen hráč #61 Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
08:24 GÓL Floorball Club FALCON! 2:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #93 David Janáček, asistoval #97 Daniel Budáč (2:0)
04:31 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #48 Jakub Škrdla (1:0)