6:8
    Petr FRKALA
    (Hlava)

KM automatik FBK Jičín - TJ Sokol Koberovy 6:8
branky: 4. Jan Štál, 11. Jan Štál, 23. Marcel Jeřábek, 25. Marek Hubaček, 27. Marek Hubaček, 42. Bohumil Plíšek - 10. Michal Slavík, 13. Jan Novotný, 48. Jan Novotný, 48. Michal Slavík, 50. Dominik Reczai, 50. Dominik Reczai, 53. Tadeáš Hradil, 57. Petr Frkala; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 4 + Marek Hubaček 5:2; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Jan Kraus 22 - Vojtěch Benett 21; po třetinách: 2:2, 3:0, 1:6
60:00 Komentář trenéra hostů Jana Kováře: ,,V prvních dvou třetinách jsme si zápas komplikovali vlastními chybami, které soupeř trestal a zaslouženě vedl. Následně jsme svoji hru zjednodušili a zápas se nám díky velkému nazasení a vůlí podařilo otočit. Děkujeme soupeři za utkání Martině za fandění."
56:47 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:8
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #83 Lukáš Hlava (6:8)
55:21 Jičín se snaží dát vyrovnávací gol, ale bohužel má zatím smůlu.
54:59 Jičín: 7, Koberovy:14 střely
54:58 Vyloučen hráč #35 Ondřej Kabelka družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
52:53 Timeout KM automatik FBK Jičín
52:53 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:7
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #66 Tadeáš Hradil, asistoval #88 Martin Vetro (6:7)
49:43 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai z trestného střílení (6:6)
49:21 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #77 Jan Novotný (6:5)
49:21 Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování
47:22 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #21 Adam Kuršel (6:4)
47:02 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #26 Leoš Kopáček (6:3)
41:42 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Bohumil Plíšek, asistoval #13 Adam Pazderník (6:2)
34:59 Jičín: 10, Koberovy: 5 střely
31:45 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minuty za hrubost
31:05 Jičín zatím více aktivnější a neuvěřitelné zákroky domácího golmana.
26:45 GÓL KM automatik FBK Jičín! 5:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #42 Marek Hubaček, asistoval #33 Michal Schreier (5:2)
25:00 Vyloučen hráč #77 Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost
24:25 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #42 Marek Hubaček, asistoval #37 Daniel Taneček (4:2)
22:42 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #3 Marcel Jeřábek, asistoval #16 Jan Štál (3:2)
17:43 Vyloučen hráč #33 Michal Schreier družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za vysoká florbalka
14:59 Jičín: 10, Koberovy: 11 střely
13:36 Vyloučen hráč #33 Michal Schreier družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování
12:03 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (2:2)
11:12 Vyloučen hráč #37 Daniel Taneček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:41 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál bez asistence (2:1)
09:22 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:1
03:59 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:0
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #35 Ondřej Kabelka (1:0)