• 60 59:59
    2
    Jan NOVOTNÝ

TJ Sokol Koberovy - Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:10
branky: 9. Dominik Reczai, 9. Tadeáš Hradil, 14. Jan Novotný, 41. Leoš Kopáček - 8. Miroslav Kábrt, 10. Dominik Jansa, 17. Marek Weinelt, 19. Miroslav Kábrt, 21. Miroslav Kábrt, 24. Filip Geisler, 38. Tomáš Balcar, 40. Marek Weinelt, 40. Dominik Hebelka, 57. Šimon Vacek; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 5:4; využití: 0:4; diváků: 24; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 21 - Jan Beneš 26; po třetinách: 3:4, 0:5, 1:1
59:59 Vyloučen hráč #77 Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost
59:59 Komentář trenéra domácích Jana Kováře: Škoda našeho výpadku na konci druhé třetiny a řady neproměněných šancí. V zakončení byl soupeř mnohem efektivnější a zaslouženě tak zvítězil. Gratulejeme soupeři a děkujeme fanouškům.
59:59 Komentář trenéra hostí: Dnes bych chtěl kluky pochválit za celý zápas. První 2 třetiny vše fungovalo na jedničku. V poslední třetině jsme trochu polevili a soupeř toho začal využívat a byl lepším týmem. Naštěstí nás podržel výborný výkon golmana. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí.
59:59 Střely domácí:12 hosté :8
58:23 Vyloučení na závěr utkání, podaří se domácím konečně přesilovka?
58:03 Vyloučen hráč #77 Dominik Jansa družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za vražení zády
56:32 Dnes to obrat nebude, bohužel domácí dostávají nepopulární 10 gól. Věřme že dnešní utkání se v klidu dohraje
56:07 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:10
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #15 Matěj Labík (4:10)
56:00 hosté jsou v pohodě uklidňují se na střídačce a užívají si závěr utkání.
55:00 Hosté drží slušný náskok, domácí bojují, ale zatím marně. Branku vstřelili, bohužel předcházel ji faul
51:25 I na druhé straně se fajfka nechce nechat zahanbit a vytahuje perfektní zákrok.
50:47 Hostující golman je kouzelník nyní předvedl krásné zákroky proti triu Hlava, Kuršel a Frky.
49:50 Přesilovka opět nevyužita. K velké šanci se dostali zase hosté.
47:48 Další  z příležitostí domácích snížit, mají k dispozici přesilovku
47:45 Vyloučen hráč #8 Rostislav Verner družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za vražení zády
46:55 Další rychlá branka nepřichází, spíše se dostávají do šancí hosté a v tuto chvíli celkem kontrolují zápas.
44:55 Leoš se skvěle vrátil, založil i slibnou akci koberov, bohužel míček mu sjel z čepele a nic z toho nebylo.
42:53 snaha domácích je patrná, boužel další branka na jejich kontě zatím nepřibyla.
40:41 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:9
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček, asistoval #19 Michal Ditz (4:9)
40:41 Domácí startují motory, vědí že je čeká větší šichta než v jičíně.
40:01 V minulém kole v Jičíně si nechali domácí to nejlepší do závěrečné části, uvidíme co předvedou dnes. Jedno je jisté, domácí musí být disciplinovaní jelikož dnes platí rovnice co domácí trest to gól hostí.
39:59 Hosté díky přesilovkám utíkají ve skóre. Střely domácí:8 hosté 13
39:44 Bohužel hosté dnes v přesilovkách neomylní a navyšují skóre
39:31 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:9
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #77 Dominik Jansa (3:9)
39:19 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:8
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Marek Weinelt, asistoval #93 Adam Petera (3:8)
39:19 Nedisciplovanost stojí domácí zápas.
38:35 Domácí ve 3 v poli, musí zabrat.
38:27 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
37:44 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Tomáš Balcar, asistoval #94 Šimon Vacek (3:7)
36:05 Domácí Jindřišek dostal dvouminutový trest, bohužel cestou k trestné lavici utrousil nějakou poznámku a rozhodčí mu přidal ještě dalši dvouminutový trest.
36:04 Vyloučen hráč #91 Zdeněk Jindříšek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za vražení zády
36:04 Vyloučen hráč #91 Zdeněk Jindříšek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování
35:35 Přesilovky dnes domácím nesedí, bohužel i 2. je nevyužita a skóre se neměni
34:57 Vítr je v přesilovce, bohužel ve slibné šanci netrefil balonek.
33:27 Vyloučen hráč #31 Aleš Bednář družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za zvedání florbalky
33:27 2 přesilovka domácích snad si povedou lépe.
30:18 Domácí kapitán nyní zachytl rozerávku a dostal se do slibné šnace, bohužel minul levou tyč doslova o chlup.
28:40 Rtyně nyní hodně na balonku, ale nyní se dostal do slibné šance domácí Jindřišek, bohužel neproměnil
26:33 Domácí přesilovku nevyužili a tak největší šnací této přesilovky byl brejk hostí.
24:28 přesilovka domácích málem skončila hned brankou hostí, brejk naštěstí nebyl proměněn.
23:40 Vyloučen hráč #8 Rostislav Verner družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:23 První přesilovka  a hned po chvli využita. Stav utkání 3:6
23:07 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #35 Filip Geisler, asistoval #32 Marek Weinelt (3:6)
22:46 Vyloučen hráč #83 Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za vražení zády
21:00 A kábrt má na kontě hattrick,  byla to tedy šmudla ale spadla tam.
20:37 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #66 Miroslav Kábrt, asistoval #25 Kamil Hebelka (3:5)
20:01 Hosté jsou zatím šťastnějším týmem a vedou o jednu branku, ve virtuálním žebříčku divize B jsou nyní v čele.
19:59 Střely 1.třetina domácí:10 a hosté také 10.
18:55 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #66 Miroslav Kábrt, asistoval #32 Marek Weinelt (3:4)
18:55 Po hezké střele Hradila, se od helmy golmana hostí odrazil míček do rychlého protiútoku který byl proměněn. Stav utkání 3:4.
16:00 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Marek Weinelt, asistoval #31 Aleš Bednář (3:3)
16:00 Perfektní střela hostí od mantinelu, míček o tyč spadl do branky. Domácí golman byl bez šance.
13:11 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný bez asistence (3:2)
13:11 Domácí Novas si vybojoval míček a po samostatném úniku posílá domácí do vedení 3:2
12:12 hra se nyní přelévá z strany na stranu a trochu se uklidnila.
09:31 Rychlá reakce hostí a máme opět vyrovnaný stav.
09:30 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Dominik Jansa, asistoval #8 Rostislav Verner (2:2)
08:51 Domácí po dobře rozehrané standartce vyrovnali a než jserm sthl napsat koment, ihned po buly se dostávají do vedení
08:50 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #66 Tadeáš Hradil, asistoval #88 Martin Vetro (2:1)
08:44 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #26 Leoš Kopáček (1:1)
07:38 První branka,  bohužel do sítě domácích. Domácí gólman neuhlídal první tyč a míček mu proklouzl.
07:37 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #66 Miroslav Kábrt, asistoval #8 Rostislav Verner (0:1)
06:17 Po velkém závaru  domácího týmu před brankou soupeře se koberovští borci nestihli vrátit a hasili rodící se akci hostí faulem v nebezpečné vzdálenosti od branky, se standartkou ovšem hosté pohrdli a netrefili ani branku.
03:09 První přečíslení rtyně 2 na 1 skončilo špatnou přihrávkuou a střelou nad domácí svatyni
00:35 Domácí v prvním tlaku, branka z toho ovšem nebyla.
00:01 Zdravíme z železnobrodské haly, týmy už se připravují na zápas, vítěz tohoto utkání by se mohl posunout do čela Divize B, uvidíme který z týmů si přivezl lepší formu.