1

0

3.

TJ Sokol Královské Vinohrady B - FBC Liberec B 7:6pn
branky: 13. Matěj Špaček, 15. Boleslav Kytka, 18. Marek Šach, 30. Vojtěch Trčálek, 30. Jakub Záň, 60. Matěj Špaček, N Jakub Jestříbek - 8. Dominik Šollar, 14. Jakub Vacek, 20. Petr Jahn, 25. Petr Jahn, 38. Lukáš Kořínek, 58. Dominik Šollar; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 1:3 + Petr Jahn 5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 15 - Daniel Kupec 23; po třetinách: 3:3, 2:2, 1:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec B hráč #4 Bohuslav Ferdan , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #14 Radovan Vnuk , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec B hráč #91 Petr Jahn , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #91 Jakub Jestříbek a vstřelil rozhodující gól (7:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec B hráč #40 Dominik Šollar , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
64:59 Komentář trenéra hostí, pana Kupce: "Dneska oboustranně vlažný zápas, ve kterém se nakonec přiklonilo štěstí k domácím. Děkujeme soupeři, rozhodčím a pořadatelům."
64:59 Komentář trenéra domácích, pana Ondrejčíka: "Druhý zápas po sobě jsme se absolutně nedokázali dostat do tempa a pak honíme výsledek na poslední chvíli. V obou případech jsme nakonec měli štěstí, ale musíme na tom zapracovat na tréninku. Díky soupeři, rozhodčím a pořadatelům."
64:59 Střely celkem SKV 29 - Liberec 21
64:59 Střely v prodloužení: SKV 0 - Liberec 0
62:20 Vyloučen hráč #64 František Příhoda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
59:59 Střely ve třetí třetině: SKV 11- Liberec 4
59:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #47 Jan Otta (6:6)
59:05 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
57:29 GÓL FBC Liberec B! 5:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #40 Dominik Šollar z trestného střílení (5:6)
56:25 Vyloučen hráč #91 Petr Jahn družstva FBC Liberec B na 5 minuty za sekání
51:14 Vyloučen hráč #91 Petr Jahn družstva FBC Liberec B na 2 minuty za zvedání florbalky
39:59 Střely ve druhé třetině: SKV 7 - Liberec 10
37:23 GÓL FBC Liberec B! 5:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #39 Matěj Ševčík (5:5)
29:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #17 Vojtěch Trčálek (5:4)
29:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #17 Vojtěch Trčálek, asistoval #64 Matěj Špaček (4:4)
28:06 Vyloučen hráč #68 Ondřej Bím družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování florbalky
24:34 GÓL FBC Liberec B! 3:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #91 Petr Jahn, asistoval #32 Jakub Stejskal (3:4)
22:11 Vyloučen hráč #34 Jan Prošek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
19:59 Střely v první části: SKV 11 - Liberec 7
19:10 GÓL FBC Liberec B! 3:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #91 Petr Jahn, asistoval #64 František Příhoda (3:3)
17:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #13 Marek Šach, asistoval #10 Chi Hieu Nguyen (3:2)
14:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #11 Boleslav Kytka, asistoval #3 Vít Neuman (2:2)
13:27 GÓL FBC Liberec B! 1:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #18 Jakub Vacek, asistoval #68 Ondřej Bím (1:2)
12:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #17 Vojtěch Trčálek (1:1)
07:31 GÓL FBC Liberec B! 0:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #40 Dominik Šollar, asistoval #12 Sebastián Galbavý (0:1)