6:5
    Adam PETERA
    ()

Floorball Club FALCON - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:5p
branky: 11. Martin Tůna, 22. David Sgall, 29. David Sgall, 34. Vojtěch Řádek, 59. David Sgall, 62. Adam Petera - 4. Adam Petera, 14. Adam Petera, 18. Filip Geisler, 46. Rostislav Verner, 47. Dominik Hebelka; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Jan Seidl ?; po třetinách: 1:3, 3:0, 1:2, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích Vojtěcha Šícha : Dnešní zápas v pozměněné sestavě jsme odehráli proti tabulkově lepšímu soupeři velice slušně, což je důkazem, že i ze spodních příček tabulky můžeme hrát s lepšími týmy. Soupeřova vlastní branka na konci byla smolná, ale i takové branky rozhodují. Děkujeme soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
65:00 Nejdříve bych chtěl našim borcům poděkovat za bojovnost. V oslabené sestavě na dvě lajny to odběhali suprově. Bohužel nekoncentrovanost v prvních dvou třetinách nás stála 3 body. Začli jsme hrát až ve třetí. Na konci zápasu měl víc štěstí soupeř a v prodloužení smolný vlastenec. Soupeři děkuji za zápas a hodně štěstí do sezony.
61:24 GÓL Floorball Club FALCON! 6:5
Vlastní branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #93 Adam Petera (6:5)
58:55 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
58:35 GÓL Floorball Club FALCON! 5:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall bez asistence (5:5)
58:35 Orel Rtyně time-out
58:35 Falcon zkouší hru v šesti, která nese zasloužené ovoce.
57:15 Falcon time-out
57:00 Timeout Floorball Club FALCON
55:37 Vyloučen hráč #35 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
55:37 Falcon má naději v podobě přesilové hry.
51:52 Falcon tlačí soupeře.
46:31 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #77 Dominik Jansa (4:5)
46:31 Hosté se bleskově ujímají vedení. Na obou stranách se začínají projevovat emoce.
45:28 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #8 Rostislav Verner, asistoval #93 Adam Petera (4:4)
45:28 Hosté využívají přesilovou hru.
44:19 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:31 GÓL Floorball Club FALCON! 4:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek bez asistence (4:3)
33:31 Řádek zakončuje s velkým klidem.
32:01 Skvělý zákrok Nováka.
28:52 GÓL Floorball Club FALCON! 3:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #75 Vojtěch Řádek (3:3)
28:52 Falcon trestá vyloučení soupeře.
28:36 Vyloučen hráč #10 Jan Beneš družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání
28:36 Hosté v šesti.
27:35 Beer dnes opravdu nekompromisní v obraně.
21:49 GÓL Floorball Club FALCON! 2:3
20:34 Domácí hned začínají s tlakem na soupeře.
17:08 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #35 Filip Geisler, asistoval #8 Rostislav Verner (1:3)
17:08 Střela zapadla mezi nohy golmana domácích.
13:09 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #93 Adam Petera, asistoval #8 Rostislav Verner (1:2)
13:09 Hosté využívají přesilovou hru.
12:23 Vyloučen hráč #68 Patrik Koníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
10:44 GÓL Floorball Club FALCON! 1:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Martin Tůna, asistoval #93 David Janáček (1:1)
10:44 Domácí vstřelují branku po krásné akci z rohu.
06:53 Jakub Škrdla neproměnil trestné střílení.
03:57 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
03:21 Domácí i hosté nastoupili do hry ve velice rychlém tempu.