59
  • 59 58:12
    Šimon MASÁR

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Prague Tigers 3:4
branky: 8. Marek Weinelt, 16. Tomáš Balcar, 53. Marek Weinelt - 7. Thomas Heřmanský, 15. Šimon Masár, 22. Thomas Heřmanský, 41. Jan Nachtmann; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 0 + Dominik Jansa 5:3 + Tomáš Navrátil OS; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jan Beneš 23 - Tomáš Hlava 18; po třetinách: 2:2, 0:1, 1:1
59:59 Komentář trenéra domácích: Dnes nás čekal asi nejtěžší soupeř v divizi a jsem moc rád, že kluci do zápasu vstoupili bez zbytečného respektu. Celou dobu jsme makali na sto procent, nevypustili jsme žádný souboj a ukázali jsme, že s nimi dokážeme hrát vyrovnané utkání. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
59:59 Komentář trenéra hostí: Dnešní zápas od nás celkem slušně do obrany. Do útoku to už bylo ovšem slabší a ze soupeřova golmana jsme udělali hrdinu. Máme pořád na čem pracovat. Děkujeme soupeři za prověření a také všem slušným divákům.
58:12 Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #91 Šimon Masár.
58:07 Kábrt sám před bránou netrefil tutovku, střela šla nad bránu
57:43 Rtyně hraje v šesti
57:38 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
55:14 Rtyně teď měla mnoho šancí ale nedaří se jim vyrovnat
53:07 Hra je velmi rychlá a napínavá
52:22 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Marek Weinelt, asistoval #93 Adam Petera (3:4)
52:06 Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers - osobní trest
52:06 Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování
40:37 GÓL Prague Tigers! 2:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #76 Jan Nachtmann bez asistence (2:4)
40:01 Buly ve třetí třetine vyhrála Rtyně
40:00 Střely za druhou třetinu: hosté- 10, domácí- 6
38:46 Vejrkova prudká střela trefila břevno, škoda no
35:17 Tigers teď zkoušejí míček prorvat do brány, ale Beneš úžasně zakročuje
33:20 Výborná střela Vacka, bohužel do brankáře
32:35 Hra je teď hodně napjatá
31:57 Vyloučen hráč #77 Dominik Jansa družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 5 minuty za sekání
31:33 Vyloučen hráč #11 Radim Tůma družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:58 Tigers začínají chodit až moc do těla Jansa to napral do stolu a má z toho zlomenou hokejku
29:57  Krásná střela Téry v přesilovce míjí bránu
27:47 Vyloučen hráč #25 Petr Tlapa družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:47 Tlapa prudce vrazil do Kamila Hebelky, dostává za to 2 minuty
25:25 Balcar nahrál skákavou přihrávku na Martince, který z otočky střílí, bohužel minul bránu
23:23 Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #89 Jan Wojnar.
22:10 Petrovi Tlapovi se očividně libí za mantinelem
21:39 Opět si Návrátil našel Heřmánského, který luxusně zakončuje
21:08 GÓL Prague Tigers! 2:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #82 Thomas Heřmanský, asistoval #27 Tomáš Navrátil (2:3)
20:00 Střely za první třetinu: hosté-10, domácí- 8
19:41 Koudelka nasadil gajdy Kábrtovi až to zaznělo
16:30  3 rychlé nahrávky, Kábrt, Semerák, Jansa. Gólman Tigers měl však situaci pod kontrolou a střelu od Jansy si pohlídal
15:30 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Tomáš Balcar, asistoval #35 Filip Geisler (2:2)
15:30 Další luxusní výhoz Beneše, který je následně zakončen gólem od Balcara
14:18 GÓL Prague Tigers! 1:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #29 Filip Folauf (1:2)
14:10 Beneš vyhazuje míček až za půlku soupeře, kde čeká Weinelt, který šel sám na bránu, ale trefil brankáře
13:04 Krásná prudká střela Koudelky která ale míjí bránu
12:10 Rtyně je teď pod tlakem
09:00 Piták sám před bránou Rtyně střílí na bránu. Střela jde po zemi a Beneš zkušeně zasahuje a míček chytne centimetr před čarou.
07:32 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Marek Weinelt, asistoval #77 Dominik Jansa (1:1)
07:32 Jansa si sám krásně vyběhl po mantinelu a našel Weinelta před bránou, který zakončoval
06:01 GÓL Prague Tigers! 0:1
06:01 Navrátil sám před bránou Rtyně si počkal na seběh Heřmanského a ten zakončuje za záda Beneše.
02:44 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
00:01 Úvodní buly vyhrála Rtyně