6:5
    Jiří ŠPAK
    (Munzar)

FBC Panthers Liberec - Florbalová akademie MB 6:5p
branky: 3. Jiří Špak, 21. Jiří Špak, 40. Jiří Špak, 44. Ondřej Neuman, 46. Pavel Hůza, 62. Jiří Špak - 3. Albert Vocel, 12. Michal Stehlík, 19. Petr Pánek, 38. Petr Machač, 51. Petr Machač; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 4:2; využití: 1:3; diváků: 6; zásahy brankářů: Petr Vacátko 25 - Vojtěch Dufek 24; po třetinách: 1:3, 2:1, 2:1, 1:0
65:00 Komentář hostů Pánek Petr (Trenér): Komentář hostujícího kapitána (Pánek): Dnes musíme sportovně uznat, že byl soupeř na míčku lepší, a o to je pro nás bod cennější. Děkujeme za zápas a těšíme se na brzkou odvetu na větším kluzišti.
65:00 Komentář domácích Obermann Jan (Trenér): Komentář domácího kapitána (Obermann): Hrozně se na góly nadřeme, naopak inkasujeme laciné branky. Nakonec musíme dva body brát. Děkujeme soupeři za zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
61:24 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #47 Filip Munzar (6:5)
61:24 Kdo jiný než Špaky měl rozhodnout. Bereme dva body, hosté do Bolky odjíždí s bodem.
60:01 Začalo prodloužení, panteři rozehrávají přesilovku
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
59:59 Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování
59:50 Tak se to konečně povedlo. Panteři ustáli oslabení. V poslední vteřině před návratem Fíly předvedl dnes už minimálně třetí bravurní zákrok Vacátko
57:50 Velká nepříjemnost pro domácí, další vyloučení komplikuje cestu za vítězstvím. Teď se budou panteři dvě minuty bránit
57:49 Timeout Florbalová akademie MB
57:49 Vyloučen hráč #47 Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
56:10 Atraktivní koncovka zápasu, útoky se přesouvají z jedné strany na druhou, ale zatím oba brankáři drží své týmy nad vodou
53:20 Teď při domácích stáli všichni svatí. Břevno zvoní v uších Vacátkovi ještě teď
53:11 Okupování hostující branky začíná nanovo. Zatím na úspěch čekáme
50:57 GÓL Florbalová akademie MB! 5:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač bez asistence (5:5)
50:57 Dnes hra v oslabení sráží domácí, tohle už je třetí gól, který takhle dostali. zase je srovnáno.
50:13 Vyloučen hráč #88 Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost
50:13 Komplikace pro domácí, budou hrát ve čtyřech, doufejme že celé dvě minuty
50:00 Šanci ale měli hosté, jenže proti vyrovnání byl Vacátko. Opět další fantastický zákrok
49:49 Panteři mají zase šanci skore navýšit, rozehrávají standardku.
45:55 Špaky měl na hokejce čtvrtý gol, ale brankář Bolky se přesunul a střelu zlikvidoval. Panteři ale tlačí
45:33 Panteři překlápějí skóre na svojí stranu a vedou o jednu branku. Střela z půlky zapadla do dolní poloviny branky. Hostující maskovaný muž si kulatého nesmyslu všiml až v brance
45:32 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #77 Pavel Sekyra (5:4)
43:55 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #47 Filip Munzar (4:4)
43:55 Ani to netrvalo moc dlouho a viděli jsme míček v brance hostujícího golmana. Je opět vyrovnáno
42:00 Domácí se hecují, chtějí vyrovnat, čeká nás zajímavá třetí třetina. Jen škoda, že utkání sleduje jen pár diváků. Doslova pět
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:40 No a je to zase jen o branku. Hattrick zkompletoval Jirka Špak.
39:39 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #18 Tomáš Szabo (3:4)
39:00 Panteři nechtějí prohrávat po dvou třetinách o dvě branky a s výsledkem hodlají něco udělat. přes minutu se boleslaváci museli cítit jak na výrobní lince, kde se na ně žene jeden útok za druhým, ale zatím nic z toho
37:28 GÓL Florbalová akademie MB! 2:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #24 Michal Stehlík (2:4)
37:28 Druhý gól v přesilovce pro hosty a liberečáci ztrácejí dvě branky.
36:00 Vyloučen hráč #77 Pavel Sekyra družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
36:00 Nepříjemnost pro PANTHERS budou hrát dvě minuty oslabení.
35:00 Prošvih zabrzdil domácího Fílu před skórováním. Jinak parádní akcička skoro až do kuchyně. Skóre se ale nemění.
33:40 Na zemi skončil domácí Obermann a jeden z hostujících playerů. Nic z toho není, kromě přerušení hry.
32:08 Sekera se vrátil na hřiště a hned byl nebezpečný. Málem z toho byla branka, chybělo jen trochu štěstí
31:01 Hra je teď neurovnaná, je vidět, že body chtějí oba týmy a Bolka do Liberce nepřijela jen na výlet. Oba týmy, a u PANHTERS je to překvapivé, vychází z dobré obrany
30:00 Domácí VAcátko opět ukázal něco ze svého umu a vytáhl zákrok, kterým drží PANTHERS na dostřel
28:00 Domácí uvěznili hosty na jejich polovině, ale bohužel branka z toho není. Stále tedy PANTHERS prohrávají o gól
26:02 Vyloučen hráč #14 Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:08 Hra je přerušená, domácí Sekera se totiž skácel k zemi a evidentně mu není dobře. NAštěstí ze hřiště odešel za aplausu po svých
23:00 Hra pokračuje a domácím jedna branka nestačí, chtějí přidat další. Zatím se ale musí probít před branku soupeře
20:40 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (2:3)
20:40 Aktivita domácím přináší ovoce, a daří se snížit skore na rozdíl jedné branky. Opět to byl kdo jiný než Špaky.
20:01 Oba týmy si dali rekordně krátký oddech a s načerpanými silami se opět vrhají do hry. Domácí na míčku a aktivnější
20:00 Střely v 1. části: 10:13
19:00 Domácí se nevzdávají, opět vrhají všechny své síly do útoku, ale co je to platné, golman Bolky prozatím branku uzamknul.
18:27 GÓL Florbalová akademie MB! 1:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #16 Petr Pánek, asistoval #69 Tadeáš Lang (1:3)
18:27 Hosté trestají nevyužité šance domácích a z protiútoku skórují. Vedou tedy o dvě branky.
17:08 Domácí Sekera před brankářem Bolky minul branku. Domácí mají šance, ale nedaří se je proměňovat.
15:35 Domácí Král kvalitní střelou prověřil hostujícího brankáře, ten se zatím drží a gol nepouští. Uvidíme jak tomu bude dál
14:24 Hosté rozehrávali standartku, ale nebezpečí toho pro oranžové nebylo.
13:33 Teďka měli hosté velké štěstí, domácí Neumann prošel jejich obranou velice hladce a zakončil blafákem po pravé ruce golmana, bohužel střela šla jen do tyčky.
11:04 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (1:2)
11:04 Tak jsem to zakřikl, s protiútoku se podařilo středočechům skórovat. Akci 2:1 zakončili precizně a ujímají se vedení.
10:00 Boleslav tlačí, ale domácí se nenechají překonat. Zatím Boleslav jen kombinuje, ale ke střelece se skoro nedostanou
09:41 Vyloučen hráč #66 Michal Skibko družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka
08:20 Zatím sledujeme celkem vyčkávanou, oba týmy se snaží mít míček pod kontrolou. PANTHERS před chvilkou měli zajímavou šanci, ale hostující brankář dokázal z brankové čáry míček vykopnout. Skore zůstává stále stejné 1:1
06:15 Hosté jsou v posledních vteřinách hry aktivnější a vytvořili si několik zajímavých střeleckých příležitosti. Všechny střely ale končí na domácím brankáři
04:15 Zákrok ze říše snů předvedl domácí Vacátko, lvím skokem zachránil domácí před obdržením další branky.
03:15 Po prvních střelách tady máme i první góly. Nejprve se vedení ujala Boleslav, ale jejich radost byla opravdu jen chvilkou. Domácí Špaky vyrovnal a začínáme opět od začátku
02:31 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:1
02:15 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Albert Vocel, asistoval #69 Tadeáš Lang (0:1)
01:00 Oba celky si vyměnily první střelecké pozdravy, ale ani jeden ze střelců nebyl přesný
00:01 Utkání bylo zahájeno první se do útoku valí domácí oranžový tým
00:00 Vítám diváky dnešního zápasu mezi Bloeslaví a domácími PANTHERS. Utkání každou chvilku začne.