• 60 59:53
    10:3
    ()

Prague Tigers - FBC Kutná Hora  10:3
branky: 1. Thomas Heřmanský, 18. Zbyšek Piták, 29. Tomáš Navrátil, 30. Marek Mochan, 34. Filip Folauf, 38. Tomáš Navrátil, 47. Filip Folauf, 56. Jan Wojnar, 59. Jan Wojnar, 59. Thomas Heřmanský - 28. Jiří Petrásek, 40. Václav Rejna, 60. Jiří Schwarz; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 7 + Filip Folauf OS:3; využití: 3:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 20 - Bohuslav Bochníček 35; po třetinách: 2:0, 4:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Pánek Petr (Trenér): Dnešní divoké utkání na vyloučení se mi hodnotí těžko. Z naší strany obrovský počet dvouminutových faulů vykoupených perfektním zvládnutím oslabení. Naopak naše přesilovky byly 100%. Na čem ovšem musíme zapracovat jsou trestná střílení. I když je jezdíme na každém tréninku, tak série 5 za sebou neproměněných je děsivá bilance. Díky soupeři, rozhodčím a fanouškům za zápas.
60:00 Komentář hostů Chalupa Josef (Trenér): Když jsme se ve druhé části začali dostávat do šancí, začal naopak soupeř proměňovat ty svoje. Když nám tak kvalitní soupeř nabídne tolik přesilovek a my dáme jeden gól, těžko takové zápasy můžeme vyhrávat. Gratuluji k vítězství, tři body zůstavají tam, kde mají být. Do odvety musíme zapracovat. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 22:8
59:53 GÓL FBC Kutná Hora ! 10:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz bez asistence (10:3)
59:00 Probíhá poslední minuta utkání.
58:52 Navrátil poslal parádní kros a z první se prosazuje Heřmanský, který přidá pár korunek do kasičky.
58:51 GÓL Prague Tigers! 10:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #82 Thomas Heřmanský, asistoval #27 Tomáš Navrátil (10:2)
58:02 Wojnar dává svou druhou branku. Masár mu předložil míček před prázdnou a Wojny se nemýlil.
58:01 GÓL Prague Tigers! 9:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #91 Šimon Masár (9:2)
57:06 Kutná Hora vyhazuje.
56:37 Tigers kombinují.
56:13 Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
55:16 GÓL Prague Tigers! 8:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #27 Tomáš Navrátil (8:2)
55:05 Vyloučen hráč #5 Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
54:26 Chalupova rána měla k brance Hlavy hodně daleko.
53:17 Navrátil běžel sám na branku a Bochníček opět zasahuje.
53:02 Tům apodržel míček v rohu a našetřil cenné vteřinky.
52:16 Vyloučen hráč #29 Filip Folauf družstva Prague Tigers - osobní trest
52:16 Vyloučen hráč #29 Filip Folauf družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování
51:57 Hosté pokračují v tlaku a snaží se vstřelit třetí branku.
51:24 Domácí hrají v plném počtu.
50:44 Poslední půl minuta přesilové hry Kutné Hory.
50:18 Tigers se stále velmi dobře brání.
49:51 Tigers vyhazují.
49:24 Vyloučen hráč #90 Václav Veverka družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
49:24 Vyloučen hráč #46 Vilém Kavan družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
48:19 Petrásek vystřelil hodně nebezpečně, ale Hlava nemusel zasahovat.
46:12 Folauf proběhl okolo mantinelu s velkým štěstím a následnou střelou překvapil Bochníčka a navyšuje vedení Tigers.
46:11 GÓL Prague Tigers! 7:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 Filip Folauf, asistoval #46 Vilém Kavan (7:2)
45:03 Petr Listík vyslal jedovku z půlky, která zasvištěla těsně nad břevnem.
44:47 Tigers se zatím úspěšně brání.
44:03 Kutná Hora se dostala ke střele, která skončila hodně vedle branky.
43:27 Vyloučen hráč #48 Martin Boušek družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
43:27 Boušek pálil z dobré pozice před brankou a Bochníček předvedl dobrý zákrok!
43:05 Tigers drží míček a kombinují na své polovině.
41:46 Kostrbatá rozehrávka Tigers nakonec skončila dobrou šancí Heřmanského, který trefil boční tyč.
41:01 Kutnohorští aktivně napadají a pokoušejí se získat míček na polovině Tigers.
40:40 Hosté kombinují.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:36 Piták našel Navrátila, který v záklonu minul branku.
39:07 Rejna vystřelil z levé strany a využívá přesilovou hru.
39:06 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Václav Rejna, asistoval #11 Šimon Špaček (6:2)
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:32 Vyloučen hráč #29 Filip Folauf družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
37:47 Heřmanský našel volného Navrátila, který střelou nad nohu brankáře upravuje na 6:1.
37:46 GÓL Prague Tigers! 6:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #82 Thomas Heřmanský (6:1)
37:45 Brankové situaci předcházelo krásné gesto obránce Kutné Hory Lukáše Vojtěcha, který se sportovně přiznal k teči a dal míček hráčům Tigers.
37:11 Tůma svedl ostrý souboj před brankou s Chalupou.
36:24 Tlapa se skvěle vrátil a odebral soupeři míček. Maguire by se od něj mohl něco přiučit.
35:30 Jakub Jedlička pálil z předbrankového prostoru nepřesně.
35:10 Kutná Hora se snaží o korekci skóre a Hlava se dnes v brance rozhodně nenudí.
35:00 ​V tuto symbolickou dobu v pětatřicáté minutě utkání tu máme jedno blahopřání k pětatřicátým narozeninám. Za celý kolektiv A-týmu přejeme mnoho štěstí a zdraví panu Jamborovi. Věříme, že se v přebalování plenek našel a někdy se na nás zase přijde podívat. Pivo, vodka, becherovka - Pavel Fořt!
33:52 GÓL Prague Tigers! 5:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 Filip Folauf, asistoval #90 Václav Veverka (5:1)
32:55 Domácí hrají v plném počtu.
32:21 Tigers zatím odolávají tlaku Kutné Hory.
31:18 Rejna byl sám před brankou, ale jeho rána šla nad horní tyčku.
30:55 Vyloučen hráč #90 Václav Veverka družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
29:43 Hlava předvedl famózní zákrok a Manuel Neuer dnes opravdu dorazil. Tigers stále vedou o dvě branky.
29:17 Boušek našel parádní nahrávkou zpoza brány Mochana, který s přehledem trefil odkrytou část branky.
29:16 GÓL Prague Tigers! 4:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Marek Mochan, asistoval #48 Martin Boušek (4:1)
28:11 Domácí odpovídají velmi rychle. Piták předal míček Navrátilovi, který překonal Bochníčka a zapisuje třetí bod v dnešním utkání.
28:10 GÓL Prague Tigers! 3:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #10 Zbyšek Piták (3:1)
27:59 Sérii nepřesných rozehrávek využil Petrásek, který natáhl ke střele a neskutečně vymetl šibenici.
27:58 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #8 Matěj Němec (2:1)
27:17 Jiří Schwarz poslal míček do brankoviště, kde se k dorážce nikdo z hostů nedostal.
26:14 Fišer proběhl okolo mantinelu až za branku soupeře, kde o míček přišel.
24:42 Po dlouhé době sledujeme v ČAKO aréně opravdu vyrovnaný zápas.
22:53 Masár střílel na zadní tyč a Bochníček opět zasahuje.
22:30 Masár orazítkoval tyčku!
21:56 Rychlonohý Wojnar prošel přes čtyři hráče, ale ke střele se nedostal.
21:30 Heřmanský minul prázdnou bránu.
21:21 Domácí hrají v plném počtu.
20:45 Tigers zatím výborně brání.
20:00 Střely v 1. části: 15:5
19:59 Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #89 Jan Wojnar.
19:59 Wojnar zkoušel svoji klasiku, ale Bochníček si na něj počkal.
19:21 Vyloučen hráč #7 Matěj Kurell družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:36 Po delší době musel zasahovat Hlava.
17:08 Z volného úderu se domácí prosazují. Navrátil rozehrál a podržel obránce na zádech. Piták přebral míček a po krátkém výběhu překvapil Bochníčka, který neměl nárok na zákrok.
17:07 GÓL Prague Tigers! 2:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #10 Zbyšek Piták, asistoval #27 Tomáš Navrátil (2:0)
17:04 Vyloučen hráč #7 Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za zvedání florbalky
16:00 Pitákovi ujel míček v zakončení a nic dalšího nestihl vymyslet.
15:59 Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #10 Zbyšek Piták.
15:58 Další nájezd pro Tigers.
13:43 Kutná Hora vstřelila branku, která neplatí, protože byl útočící hráč v brankovišti.
13:31 Martin Zelený pálil z levé strany nepřesně.
12:55 Mochan nasadil protihráče jesličky a jeho svižnou střelu musel likvidovat Bochníček.
12:30 Krásná kombinace z volného úderu domácích končí nepřesnou střelou Masára.
12:21 Schovaná Masárova střela na zadní nadělala Bochníčkovi starosti, ale kutnohorský brankář si nakonec poradil a zasáhl.
11:48 Navrátil střílel opět z otočky a již podruhé trefil blok obránce.
10:59 Další akce hostujícího celku skončila sraženou střelou a oba celky střídají.
09:46 Kavan vystřelil zpoza obránce a Bochníček opět chytá.
08:38 Po rychlé akci se dostal ke střele Heřmanský, ale tentokrát branku minul.
07:52 Další Tůmovo zakončení vyrazil Bochníček helmou.
06:55 Boušek poslal na Tůmu parádní nahrávku a druhý zmiňovaný nechal vyniknout Bochníčka, který vytasil skvělý zákrok.
06:26 Z rychlé protiakce minul kutnohorský útočník zadní tyčku jen o malý kousek. Nechybělo mnoho a mohlo být srovnáno.
05:38 Rejna pálil z poloviny hřiště a jeho ránu zablokoval obránce.
04:22 Kombinace Bouška se obráncem nevyšla, a tak má míček Kutná Hora.
03:19 Masár prověřil Bochníčka střelou od pravého mantinelu.
02:39 Navrátil pálil z otočky do bloku.
01:48 Střela Tůmy byla sražena za branku.
01:19 Masár mířil na zadní tyčku, ale minul branku.
01:18 Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #91 Šimon Masár.
01:17 Nájezd pro Tigers.
00:51 Tigers jdou brzy do vedení. Navrátil přihrál na Heřmanského, který ze středu propálil Bochníčka.
00:50 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #82 Thomas Heřmanský, asistoval #89 Jan Wojnar (1:0)
00:37 Tůma povalil soupeře u mantinelu a oba celky střídají.
00:01 Úvodní vhazování vyhrálo hostující družstvo.