1

0

3.

FLORBAL JABLONEC - KM automatik FBK Jičín 5:4pn
branky: 5. Marek Černý, 7. Marcel Najman, 37. Semih Pehlivan, 56. Jan Kantor, N Jan Mikula - 43. Adam Pazderník, 47. Adam Pazderník, 52. Vojtěch Haken, 60. Petr Dlouhý; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Josef Kubát; vyloučení: 7:3 + Marek Hubaček TT; využití: 1:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Tomáš Janota 28 - Jan Kraus 31; po třetinách: 2:0, 1:0, 1:4, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL JABLONEC hráč #3 Jan Mikula a vstřelil rozhodující gól (5:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL JABLONEC hráč #4 Marek Čeřovský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL JABLONEC hráč #7 Lukáš Jarolímek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #33 Michal Schreier , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #17 Petr Dlouhý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #8 Tomáš Valkoun , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 9:2
65:00 Ukončení prodloužení
65:00 Komentář trenéra domácích Javůrka: Souboj týmů ze spodku tabulky. Moc se o florbalu mluvit nedalo, hodně osobních soubojů, hodně přerušovaná hra. My jsme vstoupili do zápasu lépe, ale vlastními stupiditami jsme dovolili soupeři zdramatizovat zápas a za třetí třetinu si soupeř zasloužil i vyhrát. Pak už to bylo kdo s koho. Díky soupeři za zápas.
65:00 komentář trenéra hostí Michala Schreiera: První dvě třetiny se nám nedařilo vůbec nic a nechali jsme soupeře řídit hru. Třetí třetina byla úplně jiná muzika. Bohužel nájezdová loterie se nepovedla. Děkujeme soupeřům za fair-play hru.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
59:00 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #19 Richard Iltis (4:4)
57:28 Vyloučen hráč #23 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
55:12 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Jan Kantor, asistoval #7 Lukáš Jarolímek (4:3)
54:09 Vyloučen hráč #92 Jakub Daníček družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost
51:01 Timeout FLORBAL JABLONEC
51:01 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #27 Vojtěch Haken, asistoval #8 Tomáš Valkoun (3:3)
50:45 Vyloučen hráč #48 Jiří Kočíb družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
46:34 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #13 Adam Pazderník, asistoval #27 Vojtěch Haken (3:2)
45:04 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování
45:04 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
45:04 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín do konce utkání - technický trest
45:04 Vyloučen hráč #23 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za držení
42:28 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #13 Adam Pazderník, asistoval #8 Tomáš Valkoun (3:1)
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
36:08 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #23 Semih Pehlivan, asistoval #92 Jakub Daníček (3:0)
34:54 Vyloučen hráč #13 Adam Pazderník družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
26:58 Vyloučen hráč #7 Lukáš Jarolímek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 10:7
06:32 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #68 Marcel Najman bez asistence (2:0)
04:52 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #25 Marek Černý, asistoval #92 Jakub Daníček (1:0)
03:03 Vyloučen hráč #7 Lukáš Jarolímek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nesportovní chování
01:02 Vyloučen hráč #92 Jakub Daníček družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání