7:5
    Vilém KAVAN
    (Navrátil)

Prague Tigers - TJ Sokol Královské Vinohrady B 7:5
branky: 19. David Koudelka, 22. Marek Mochan, 31. Vojtěch Řádek, 36. Martin Boušek, 38. Tomáš Navrátil, 38. Radim Tůma, 60. Vilém Kavan - 5. Milan Bína, 17. Jan Svoboda, 30. Jan Švejda, 39. Jakub Záň, 50. Jan Svoboda; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 3:6; využití: 3:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 22 - Petr Žitník 25; po třetinách: 1:2, 5:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Večeřa Tomáš (Trenér): Kvalitní zápas s kvalitním soupeřem. Dnes rozhodla nedisciplinovanost hostujícího týmu a naše branky ve druhé třetině. I přes velkou marodku jsme podali dobrý výkon a musíme tým pochválit za předvedený výkon. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér): Utkání bohužel v náš neprospěch rozhodla špatná druhá třetina, kdy jsme byli hodně nedisciplinovaní a nechali jsme se zbytečně vylučovat. Při hře 5 na 5 si troufnu říct, že jsme měli ze hry více. V závěru už jsme výsledek honili a nepovedlo se. Děkujeme za utkání a soupeři gratulujeme k výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:42 Hotovo! Kavan pojišťuje vítězství Tigers střelou do prázdné branky.
59:41 GÓL Prague Tigers! 7:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #46 Vilém Kavan, asistoval #27 Tomáš Navrátil (7:5)
59:30 30 vteřin do konce.
59:10 Hosté kombinují.
58:52 Hosté si berou oddechový čas. Dramatické utkání se blíží ke svému konci. Vinohrady půjdou do šesti!
58:51 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:15 Vinohrady ustály tlak domácích a nyní kombinují na polovině Tigers.
56:18 Zmrzlík se pokusil vyslat Kavana do brejku, ale obrana hostů byla pozorná.
55:00 Masár vystřelil od mantinelu a jeho rána byla sražena za mantinel.
54:47 Timeout Prague Tigers
54:01 Řádek dostal míček před branku, ale skvělý blok předvedl jeden z hostujících obránců.
52:52 Napětí na hřišti stoupá. Vinohrady se drží na míčku a kombinují.
51:54 Domácí kombinují.
50:06 Navrátil se vydal do útoku nikým nepodporován, a tak vystřelil, ale míček mu sjel z čepele a Žitník si se slabou ránou poradil.
49:08 Žitník vychytal Bouška a z následného protiútoku se prosazuje Svoboda, který dává kontaktní branku.
49:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #23 Milan Bína (6:5)
48:20 Švejda sestřelil Masára do vlastního brankáře. Tohle nebyl zrovna dobrý taktický tah. Oba jsou naštěstí v pořádku.
47:27 Otta sekal do Hlavy, a tak mu Veverka nasadil drobný krosček. Oba hříšníky vyzpovídal u zpovědnice rozhodčí, ale vylučovat se nebude.
47:05 Oba týmy si nic nedarují a ve třetí třetině je k vidění urputný boj o každý metr.
45:42 Tůma se natlačil před branku, ale Žitník opět chytá a drží Vinohrady ve hře.
44:32 Hort vystřelil jen do Žitníka, který dnes chytá skvěle.
43:39 Veverka ztratil na polovině hrací plochy míček a Vinohrady z toho měly dobrou šanci, ale Svoboda zakončil nepřesně.
42:28 Švejda dostal nalito od Nachtmanna, ale svou střelou ohrozil jen futsalovou branku.
41:42 Tlapa pálil z pravé strany nepřesně.
40:50 Vinohrady kombinovaly na polovině domácích, ale k zakončení se nedostaly.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:48 Blažej vystřelil tahem těsně nad branku.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:22 Vinohrady rozhodně nic nebalí a snižují na rozdíl dvou branek.
38:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #86 Martin Entlicher (6:4)
37:56 Tigers dávají další branku! Nachtmann poslal nahrávku na levou stranu a Tůma s trochou štěstí procpal míček do branky.
37:55 GÓL Prague Tigers! 6:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Radim Tůma, asistoval #67 Jan Nachtmann (6:3)
37:25 Navrátil se přece jen prosazuje. Pár vteřin před jeho brankou totiž pálil z pravé strany a Žitník vytáhl další fantastický zákrok. Nyní to zkusil navrátil z otočky z levé strany a využívá přesilovou hru.
37:24 GÓL Prague Tigers! 5:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #36 Marek Mochan (5:3)
36:30 Vyloučen hráč #87 Matěj Roman Šaroch družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře
36:12 Tečovanou střelu vlastním obráncem chytil Hlava do náručí.
35:31 Řádek běžel v přečíslení tři na dva a poslal míček na pravou stranu na Bouška. Ten měl balonek daleko o těla, a tak vystřelil jednou rukou a trefil se do horní části branky.
35:30 GÓL Prague Tigers! 4:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #75 Vojtěch Řádek (4:3)
34:34 Nepřesná rozehrávka hostů skončila až za mantinelem. Domácí tak získali míček zadarmo.
33:31 Tigers ustáli další tlak Vinohrad a získali míček.
32:56 Vinohrady hrají v plném počtu.
31:55 Hosté měli šanci ve vlastním oslabení, ale Hlava podržel domácí tým.
30:56 Vyloučen hráč #16 Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
30:06 I Tigers využívají svou přesilovou hru a srovnávají skóre. Řádek vystřelil z pravé strany a za pomoci teče hostujícího obránce dostal míček do branky.
30:05 GÓL Prague Tigers! 3:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek bez asistence (3:3)
29:55 Vyloučen hráč #47 Jan Otta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
29:05 Švejda využívá přesilovou hru a posílá Vinohrady do vedení.
29:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #3 Vít Neuman (2:3)
28:08 Špaček vystřelil nad branku.
27:46 Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování florbalky
26:50 Navrátil střílel z první a Žitník vytáhl fantastický zákrok.
26:12 Švejda potáhl míček a našetřil cenné vteřinky.
25:28 Vyloučen hráč #83 Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
25:23 Fišer trefil břevno!
25:03 Ponechaná výhoda pro Tigers.
23:19 Dnes sledujeme v Čakovicích pohledný zápas.
22:37 Řádek pálil z první nad branku a hosté jsou v plném počtu.
21:45 Navrátilovu ránu pokryl s velkým štěstím brankář hostů.
21:02 Navrátil poslal v přesilovce pět na tři kros na beka, kterým byl Mochan a ten dokázal propálit Žitníka.
21:01 GÓL Prague Tigers! 2:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Marek Mochan, asistoval #27 Tomáš Navrátil (2:2)
20:35 Vyloučen hráč #17 Vojtěch Trčálek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střely v 1. části: 10:12
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:33 Domácí snižují! Hlava rozehrál jak Neuer a vyslal do brejku Masára. Ten prohodil obránce mezi nohama a následně v situaci dva na jedna předložil míček Koudelkovi, který dává první gól Tigers.
18:32 GÓL Prague Tigers! 1:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 David Koudelka, asistoval #91 Šimon Masár (1:2)
17:53 Řádek byl ve velké šanci a trefil pravděpodobně břevno, protože branka není uznána.
16:18 Hosté využívají nabídnutou početní výhodu. Svoboda vystřelil z ostrého úhlu pod břevno.
16:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #17 Vojtěch Trčálek (0:2)
15:39 Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
15:32 Fantasticky Hlava proti střele ze středu hřiště.
15:05 Ponechaná výhoda pro Vinohrady.
13:40 Koudelka vystihl rozehrávku hostů, ale než se rozmyslel kam vystřelí, tak proti němu vyjel Žitník. Koudelka ho následně trefil do výstroje a bylo po šanci.
12:40 Domácí hrají v plném počtu.
12:17 Hosté kombinují, ale Tigers zatím velmi dobře brání.
11:24 Nachtmann podržel balonek a našetřil cenné vteřinky.
10:40 Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
10:10 Boušek vyzval Řádka ke srovnání stavu, ale Řádek jen těsně minul branku.
09:12 Masár kombinoval s Koudelkou neúspěšně.
08:22 Vnuk vyslal jedovatou ránu, kterou Hlava řešil na poslední chvíli.
07:55 Navrátil prověřil Žítníkovu pozornost střelou tahem.
06:27 Masár vystřelil z půlky hřiště vedle branky.
05:33 Po delší době se do útoku dostali i domácí. Navrátil poslal nahrávku na Kavana, který trefil obránce.
05:07 Hlava musel v krátkém sledu za sebou likvidovat tři střely Vinohrad.
04:31 Hosté se stále drží na polovině Tigers.
04:01 Hosté měli ponechanou výhodu, kterou během vteřiny využili. Bína vymetl šibenici a posílá Vinohrady do vedení.
04:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #23 Milan Bína, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (0:1)
03:22 Boušek prověřil pozornost Žítníka.
02:22 Koudelka nahodil míček před branku, kde nikdo nebyl, a tak hrají hosté.
00:55 Tigers drží míček a oba celky střídají.
00:09 Boušek mohl otevřít skóre, ale odkrytou branku přestřelil.