• 59 58:55
    2
    Daniel ENDRLE

FBC Kutná Hora - FLORBAL JABLONEC 7:4
branky: 22. Tomáš Pešl, 23. Josef Chalupa, 32. Ondřej Spurný, 43. Ondřej Spurný, 44. Martin Zelený, 45. Jiří Schwarz, 55. Josef Chalupa - 7. Semih Pehlivan, 27. Lukáš Jarolímek, 30. Semih Pehlivan, 44. Semih Pehlivan; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Karel Kotyza; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 17 - Jaromír Komárek 28; po třetinách: 0:1, 3:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Rowe Adam (Asistent trenéra): Přidám se k hodnocení hostů, jejich brankář zaslouží jedničku s hvězdičkou, hrozně dlouho nás trápil. Soupeři jsme zbytečně darovali spoustu vyložených šancí a nebyli v některých situacích dostatečně důrazní. Jsem rád, že se prosadili i jiní střelci a nakonec nasázeli dost gólů. Díky soupeřům za zápas v super tempu!
60:00 Komentář hostů Daníček Jakub (Trenér): Dnes musím před klukama smeknout, hlavně před naším golmanem, který nás držel celý zápas ve hře. Zdravím naší rozsáhlou marodku a trenéra! Děkujeme soupeři za zápas a přejeme mu hodně štěstí do sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
58:55 Vyloučen hráč #15 Daniel Endrle družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za vysoká florbalka
54:01 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #27 Martin Zelený (7:4)
47:15 Vyloučen hráč #94 Ondřej Faltus družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za zvedání florbalky
44:03 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #47 Šimon Špaček (6:4)
43:38 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #21 Jan Novotný (5:4)
43:09 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #66 Zbyněk Hujer (4:4)
42:20 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Ondřej Spurný, asistoval #5 Jiří Schwarz (4:3)
42:18 Vyloučen hráč #25 Marek Černý družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
34:10 Vyloučen hráč #5 Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
31:26 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Ondřej Spurný, asistoval #7 Václav Rejna (3:3)
31:22 Vyloučen hráč #92 Jakub Daníček družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování florbalky
29:39 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #15 Daniel Endrle (2:3)
26:27 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek bez asistence (2:2)
22:54 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #32 Tomáš Pešl (2:1)
21:07 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #32 Tomáš Pešl, asistoval #4 Josef Chalupa (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 13:6
06:47 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #94 Ondřej Faltus (0:1)
01:01 Vyloučen hráč #92 Jakub Daníček družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře