4:6
    Lukáš KOŘÍNEK
    (Vacek)

FBC Panthers Liberec - FBC Liberec B 4:6
branky: 13. Filip Munzar, 25. Filip Munzar, 51. Pavel Sekyra, 55. Filip Munzar - 1. Jakub Vacek, 17. Filip Radostný, 18. Petr Peřina, 21. Marek Žagan, 24. Bohuslav Ferdan, 59. Lukáš Kořínek; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Vít Vaníček 20 - Daniel Kupec 26; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:1
60:00 Komentář hostů Svoboda Miroslav (Asistent trenéra): Zakončení tohoto roku ve které jsme doufali. Dnes super zápas plný soubojů, pěkných akcí a neuvěřitelných výkonů obou golmanů. Nakonec rozhodl náš větší důraz v zakončení. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme všem hodně štěstí do roku 2022
60:00 Komentář domácích Obermann Jan (Trenér): Pěknej zápas, dojeli jsme na brutální neproměňování šancí a skvěle chytajícího brankáře, soupeři děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:59 Máme tu konec, Pantheři si z toho víkendu odnesou jen 3.body dnes na domácí palubovce podhlehli městskému rivalovi 4:6. Musím zdůraznit že oba brankáři dnes zářily a předváděli skvělé zákroky. Nezbývá mi nic jiného než se s vámi rozloučit a popřát vám hezké Vánoce a štastný Nový Rok 2022, jelikož se tu sejdeme až po Novém Roce. Děkujeme že jste si udělali čas a přečetli si náš online ze zápasu. NASHLEDANOU.
59:56 What a save? Kupec teď neskutečným zákrokem zachránil jasný gól
58:40 Špak měl teď na hokejce gól, ale dva pokusy mu ke štěstí nestačili
58:20 Domácí to zkoušejí bez brankáře
58:02 Timeout FBC Panthers Liberec
58:02 GÓL FBC Liberec B! 4:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #18 Jakub Vacek (4:6)
58:02 Kořínek přidává krásnou střelou 6 brankou hostů
57:56 Král měl teď na hokejce vyrovnání ale bohužel netrefil zařízení
57:00 3 minuty do konce a Pantheři zvyšují tlak na soupeře
54:03 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #93 Ondřej Neuman (4:5)
54:03 Máme tu drama FILIP MUNZAR si udělal ze všech dobrý den, obešel brankáře a vstřelil gól
50:41 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #69 Dominik Hiadlovský (3:5)
50:41 Sekyra a Hiadlovský si udělali dobrý den z brankáře hostů a prvně jmenovaný snižuje na 3:5 uvidíme zde ještě drama?
50:02 Pantheři v plném počtu
49:30 Munzar i v oslabení dokáže skvěle napadat Libercke a nutit je ke ztrátě balonků
48:58 Obermann zablokoval přihrávku před branku a Pantheři mohli vyhodit
48:03 Vyloučen hráč #62 David Böhm družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
48:03  Böhm dohrál soupře a šel si sednout na dvě minuty
45:44 Szabo vyslal pumelici 30 centimetrů pod ledem a střela skončila těsně vedle levé tyče
45:10 Trestné střílení družstva FBC Liberec B neproměnil #40 Dominik Šollar.
45:10 Právě jsme byli svědky použití Špakova potítka na čele soupeře
43:50 Krásný blok jednoho z bránících hráčů hostů
40:51 Jeden z hráčů hostů to zkoušel tváří tvář s Vaníčkem ale jeho střela letěla hodně daleko od branky
40:01 Začlo nám poslední dějství dnešního utkání
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
39:59 Máme tu konec druhé třetina, která byla celkem ostrá stav utkání je 2:5 a necháme se překvapit co se stane v poslední třetině zápasu.
38:57 Král to zkusil backhendem ale nepřekonal brankáře hostů
36:08 Obermann zpět ve hře a Pantheři jsou v plném počtu.
35:18 Vít Vaníček teď dokonale podržel svůj tým, když neskutečně lapil jednu z Libereckých střel
34:08 Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
34:08 Jen co Pantheři dohráli oslabení, Obermann je vyloučen za bránění ve hře, zápas se nám začíná přiostřovat, já i rozhodčí se určitě těšíme na třetí třetinu zápasu
34:00 Kupec vyzrál nad Králem a skóre se tak nemění
33:59 Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec neproměnil #22 Jan Král.
33:59 Jan Král provede trestné střilení
33:59 Po dlouhé debatě sudí potvrzují nájezd
33:59 Máme tu nájezd, po krásném sólu byl faulován Neuman
32:07 Vyloučen hráč #47 Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
32:07 Munzar je zpět u nás, za nehezké povídání se sudím si odsedí dvě minuty
32:01 Munzar zpět na hřišti
31:01 Dnešní utkání sleduje báječných 20 diváků. Děkujeme že jste dnes dorazili
30:01 Vyloučen hráč #47 Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za zvedání florbalky
29:30 Břevínko teď zvoní v uších Víta Vanička, asi si to dnes dobře postavil
27:36 Krásnou kombinaci Obermann-Szabo-Špak, zakončil poslední jmenovaný, bohužel hodně vysoko nad branku
24:38 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #62 David Böhm (2:5)
24:38 Pantheři rychle využívají přesilovku, jelikož Munzar krásně propálil golmana hostů. 2:5
24:09 Vyloučen hráč #9 Petr Peřina družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
24:09 Peřina zasekal a rozhodčí zapískal a už je u nás na odpočinku
23:23 GÓL FBC Liberec B! 1:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #61 Jan Šoltys (1:5)
23:23 Ferdan teď vymetl krásně vymetl šibenci golfákem a dává 5 brankou hostů
22:58 Pantheří radost z gólu skazil rozhodčí, jelikož po několika dorážkách, tam jeden z útočníku zahrál vysokou holí
22:10 Vaníček teď hodně dravě lapil míček
20:29 GÓL FBC Liberec B! 1:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (1:4)
20:29 Žagan po přihrávce přes osu hřistě šel do výjezdu a nádherně vymetl šibenici Vaníčkovi branky, paní uklízečku dnes nevolejte.
20:01 Druhá třetina zahájena, buly vyhráli hosté
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:59 Je tu konec první třetiny, domácí zatím prohrávají 1:3, ale hra je zatím vyrovnaná, PANTHERům akorát chybí trocha toho střeleckého štěstíčka
17:59 Vaníček nejdříve krasným zákrokem vyrazil před sebe, ale následná dorážka letěla někam hodně vysoko
17:28 GÓL FBC Liberec B! 1:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #9 Petr Peřina, asistoval #38 Matěj Vodrážka (1:3)
17:28 Peřina ukončil krásnou souhru hostů a stav utkání je 1:3
16:52 Hodně ostrý souboj v rohu hřiště za brankou Pantheru, ukončuje hvizd sudího
16:44 GÓL FBC Liberec B! 1:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #69 Filip Radostný, asistoval #40 Dominik Šollar (1:2)
16:44 Krásné kombo hostů končí golém
14:52 Rozhodčí volí celkem otcovský přístup, tento zákrok domácích si v klidu mohl vysloužit dvě minuty
14:02 Faul domácích z celkem slušné pozice, ale hosté tuto tutovku nevyužili
13:20 Munzar udělal kolotoč a následně byl faulován
12:30 Domajs teď slušně promáchl, asi tak podobně jako Krmenčík ve fotbalové repre
12:03 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #3 Jiří Špak (1:1)
12:03 Pantheři se dočkali vyrovnání, po rychlém protiútoku kdy Špak krásně našel Munzar a ten nedal hostujícímu brankáři šanci a je to 1:1
10:37 Hosté jsou v plném počtu, uvidíme jak dlouho takový stav vydrži
10:30 Hiadlovský z půlky vystřelil, skvělý projektil k tyči zastavil až poslední bránící hráč.
09:50 Kořínek, teď svoji čepelí vytáhl z branky jasný gól z důvodu vyčerpání sil utíkal střidat.
08:37 Vyloučen hráč #91 Petr Jahn družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
08:37 Máme tu první vyloučení, Jahn z Liberce B se provinil sekáním, které neuniklo pozornosti rozhodčím a tak si šel na 2.minuty odpočinout k našemu zdravotníkovi
07:50 Neuman teď krásně a čistě zastavil Libereckou akci, následnou přihrávkou, ale adresáta nenašel
06:41 Hodně tvrdý souboj u mantinelu hřiště zažil jeden z Libereckých hráčů, mantineli zbořil a pořadatelská služba nemí hned o práci nouzi
05:30 O souboje dnes není nouze, snad se nikdo nezraní, jelikož zdravotník i junior pantheru David Petr je dost vyčerpán z dnešního utkání juniorské ligy.
05:00 Nahození alias Jarda Džegr skončilo bohužel pro domácí za mantinelem
03:23 Munzar podražen, rozehrávka v rohu hřiště pro domácí
02:21 Plná míčovka dnes sleduje velice ale velice opatrné utkání, děkujem všem co dnes přisli na kvalitní ťukec
01:23 Hosté se snažili po rozehrávce z rohu vymyslet nějaký signál, skončilo to brejkem domácích
00:33 GÓL FBC Liberec B! 0:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #18 Jakub Vacek, asistoval #67 Lukáš Kořínek (0:1)
00:33 Hosté se rychle ujímají vedení, Jakub Vacek dostal přirhrávku pd Lukáše Kořínka a překonal bývalou superligovou legendu Víta Vaníčka a stav zápasu tak je 0:1
00:01 Zápas nám právě začal, bule vyhráli hosté
00:00 Obě mužstva mají za sebou své bojové pokřiky a můžeme jít na to
00:00 Dobrý nedělní večer, máme třetí advetní neděli a s ní i 14.kolo mužské Divize. Dnes nás čeká Liberceké derby mezi domácími Panthers  Liberec a jejich rivalem FBC Liberec. Mé jméno Tomáš Jedno a budu vás provázet dnešním zápasem. Za 7.minut začínáme, čas na to si vzít cukroví a nalejt svařák.