• 60 59:59
    2
    Tomáš CHMELÍK

Florbalová akademie MB - SCC SEMILY 15:5
branky: 6. Petr Pánek, 8. Tadeáš Lang, 10. Hieu La, 14. Albert Vocel, 23. Tadeáš Korolevyč, 31. Tomáš Malý, 31. Hieu La, 31. Michal Stehlík, 41. Aleš Tůma, 43. Jiří Krouský, 52. Tomáš Malý, 53. Petr Pánek, 54. Petr Pánek, 57. Hieu La, 60. Tadeáš Lang - 1. Matěj Zeman, 10. Lukáš Vyhlídko, 28. Lukáš Hradecký, 41. Matěj Zeman, 60. Jiří Havrda; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Hejnová; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 18 - Martin Forman 37; po třetinách: 4:2, 4:1, 7:2
60:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): Při pohledu na konečný výsledek mi nepřijde, že by o něm mělo rozhodnout pozdní otevření haly (což nicméně neomlouvá chybu na straně našeho sekretariátu nebo správy sportovní haly). Možná by spíš stálo za to kriticky a upřímně zhodnotit herní dovednosti a fyzickou připravenost svých hráčů. My jsme do povánočního kolotoče nastoupili s přehledem, i když s o něco pomalejším rozjezdem v první půlce zápasu. O to větší frkot to byl v jeho závěru, pěkně jsme soupeře povozili na boleslavském florbalovém kolotoči. A to proto, že nejsme žádná banda rádoby hvězd a primadon, ale hrajeme a vyhráváme jako TÝM. A když to jen jde, dáváme VŠEM možnost si zahrát a užít zápasové nadšení. Díky za utkání všem zúčastněným.
60:00 Komentář hostů Miksánek Tomáš (Trenér): Pozdě otevřená hala, pozdě nastartovaná rozcvička, pozdě nastavený hlavy na zápas. Gratulace soupeři za hezký florbalový výkon. Pro naše hráče podnět k zamyšlení pro další zápasy, jestli se vyplatí 2 třetiny plakat nad chybami spoluhráčů. Pokusíme se do příštího zápasu naše myšlenkové nastavení změnit a zabojovat o další dobrý výsledek. Ten dneska byl v nedohlednu. Díky soupeři, rozhodčím a divákům. Paní správcová, příště budíček o hodinku dřív.
60:00 Střely ve 3. části: 25:7
59:59 Vyloučen hráč #14 Tomáš Chmelík družstva SCC SEMILY na 2 minuty za hra rukou
59:49 GÓL SCC SEMILY! 15:5
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #88 Jiří Havrda, asistoval #17 Lukáš Hradecký (15:5)
59:20 GÓL Florbalová akademie MB! 15:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #69 Tadeáš Lang bez asistence (15:4)
58:33 Vyloučen hráč #27 Jiří Krouský družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání
56:50 GÓL Florbalová akademie MB! 14:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #97 Tomáš Malý (14:4)
53:19 GÓL Florbalová akademie MB! 13:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #16 Petr Pánek, asistoval #44 Aleš Tůma (13:4)
52:28 GÓL Florbalová akademie MB! 12:4
51:57 GÓL Florbalová akademie MB! 11:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (11:4)
42:39 GÓL Florbalová akademie MB! 10:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #27 Jiří Krouský, asistoval #97 Tomáš Malý (10:4)
40:46 GÓL Florbalová akademie MB! 9:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #11 Jan Ulman (9:4)
40:34 GÓL SCC SEMILY! 8:4
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #8 Matěj Zeman, asistoval #54 Martin Forman (8:4)
40:00 Střely ve 2. části: 16:8
32:55 Vyloučen hráč #97 Tomáš Malý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
30:57 GÓL Florbalová akademie MB! 8:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #11 Jan Ulman (8:3)
30:44 GÓL Florbalová akademie MB! 7:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #16 Petr Pánek (7:3)
30:19 GÓL Florbalová akademie MB! 6:3
27:22 GÓL SCC SEMILY! 5:3
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #17 Lukáš Hradecký, asistoval #27 Filip Bulušek (5:3)
22:57 GÓL Florbalová akademie MB! 5:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:2)
20:00 Střely v 1. části: 10:8
13:19 GÓL Florbalová akademie MB! 4:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Albert Vocel, asistoval #93 Vojtěch Starý (4:2)
09:47 GÓL SCC SEMILY! 3:2
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #11 Lukáš Vyhlídko, asistoval #8 Matěj Zeman (3:2)
09:22 GÓL Florbalová akademie MB! 3:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #21 Tadeáš Korolevyč (3:1)
07:32 GÓL Florbalová akademie MB! 2:1
05:32 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #16 Petr Pánek, asistoval #78 Hieu La (1:1)
00:22 GÓL SCC SEMILY! 0:1
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #8 Matěj Zeman bez asistence (0:1)