2

0

2.

Floorball Club FALCON - KM automatik FBK Jičín 10:9pn
branky: 4. Petr Nejedlý, 5. Jakub Škrdla, 8. David Janáček, 10. Dominik Vališ, 21. David Janáček, 37. Matěj Čech, 53. Petr Nejedlý, 54. Petr Nejedlý, 60. David Sgall, N Petr Nejedlý - 5. Tomáš Valkoun, 14. Vojtěch Haken, 20. Bohumil Plíšek, 28. Tomáš Ouhrabka, 34. Tomáš Valkoun, 41. Tomáš Matys, 42. David Hanuš, 42. Tomáš Matys, 57. Tomáš Valkoun; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Jan Kraus ?; po třetinách: 4:3, 2:2, 3:4, 0:0
Komentář domácích Ších Vojtěch (Asistent trenéra): Do utkání jsme skvěle vstoupili, ke konci první třetiny jsme ovšem polevili a nechali soupeře dorovnat. Náš zhoršující se výkon se přenesl do další třetiny a vyvrcholil ve třetí části. Po přeházení sestavy jsme ale nakonec dokázali dohrát zápas na remízu a nakonec jsme na nájezdy urvali plusový bod. Děkujeme soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
2 Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #8 Tomáš Valkoun , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #45 Petr Nejedlý a vstřelil rozhodující gól (10:9).
1 Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #65 Tomáš Matys , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #48 Jakub Škrdla a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:0
60:00 Střely ve 3. části: 14:12
59:52 Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za vražení zády
59:02 GÓL Floorball Club FALCON! 9:9
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #61 Miloš Beer (9:9)
57:02 Timeout Floorball Club FALCON
56:24 GÓL KM automatik FBK Jičín! 8:9
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #65 Tomáš Matys (8:9)
54:37 Timeout KM automatik FBK Jičín
54:27 Vyloučen hráč #82 Matěj Čech družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
53:42 GÓL Floorball Club FALCON! 8:8
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #93 David Janáček (8:8)
52:46 GÓL Floorball Club FALCON! 7:8
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #97 Daniel Budáč (7:8)
45:33 Vyloučen hráč #34 David Hanuš družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
41:54 Vyloučen hráč #48 Jakub Škrdla družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za špatné střídání
41:18 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:8
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #37 Daniel Taneček (6:8)
41:01 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:7
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #34 David Hanuš, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (6:7)
40:10 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #8 Tomáš Valkoun (6:6)
40:00 Střely ve 2. části: 16:11
36:32 GÓL Floorball Club FALCON! 6:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #82 Matěj Čech bez asistence (6:5)
35:16 Vyloučen hráč #37 Daniel Taneček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
33:51 GÓL KM automatik FBK Jičín! 5:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #27 Vojtěch Haken (5:5)
27:20 GÓL KM automatik FBK Jičín! 5:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #27 Vojtěch Haken (5:4)
20:54 GÓL Floorball Club FALCON! 5:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #93 David Janáček, asistoval #10 Martin Tůna (5:3)
20:00 Střely v 1. části: 15:14
19:48 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Bohumil Plíšek, asistoval #26 Richard Iltis (4:3)
13:48 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání
13:00 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #27 Vojtěch Haken, asistoval #65 Tomáš Matys (4:2)
09:57 GÓL Floorball Club FALCON! 4:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #34 Dominik Vališ, asistoval #88 Šimon Štěpán (4:1)
07:54 GÓL Floorball Club FALCON! 3:1
04:52 GÓL Floorball Club FALCON! 2:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #45 Petr Nejedlý (2:1)
04:39 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:1
03:41 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #34 Dominik Vališ (1:0)