4:16
    Jiří ŠPAK
    (Neuman)

TJ Sokol Koberovy - FBC Panthers Liberec 4:16
branky: 8. Petr Frkala, 17. Martin Vetro, 48. Dominik Reczai, 56. Martin Vetro - 7. Jiří Špak, 8. Pavel Sekyra, 9. Jiří Špak, 12. Filip Munzar, 13. Jiří Špak, 22. Jiří Špak, 27. Jiří Špak, 35. Filip Munzar, 37. Jiří Špak, 39. Filip Munzar, 46. Jan Král, 50. Filip Munzar, 51. Pavel Sekyra, 53. Jiří Špak, 58. Filip Munzar, 59. Jiří Špak; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 6 + Leoš Kopáček OS:5; využití: 1:4; diváků: 18; zásahy brankářů: Vojtěch Benett 4, Lukáš Pfeiffer 16 - Petr Vacátko 29; po třetinách: 2:5, 0:5, 2:6
60:00 Komentář hostů Obermann Jan (Trenér): Komentář trenéra hostů Jana Obermanna: Výborný Vacátko a průměrní Špak s Munzarem nás dovedli k vítězství. Rozhodl náš dobrý úvod. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Kovář Jan (Trenér): Hrubě nám nevyšel vstup do utkání a pak už jsme v mizerném výkonu jen pokračovali. Soupeř byl lepší hlavně technicky. Obdivuji diváky, kteří vydrželi až do konce utkání, z naší strany to byla skutečná tragédie. Graulujeme soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
58:29 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:16
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (4:16)
57:52 Vyloučen hráč #81 Dominik Trunec družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
57:04 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:15
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #18 Tomáš Szabo (4:15)
55:56 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:14
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #88 Martin Vetro, asistoval #66 Tadeáš Hradil (4:14)
55:50 Omlouváme se fanouškům, který čekají na nějaké komentáře. Ale tohle se komentovat nedá
52:27 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:14
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #47 Filip Munzar (3:14)
50:47 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra bez asistence (3:13)
49:16 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:12
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #93 Ondřej Neuman (3:12)
48:21 Vyloučen hráč #34 Milan Drobný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
47:43 Koberovy senadechují k velkému obratu
47:36 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:11
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #8 Petr Frkala (3:11)
45:54 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:11
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #77 Pavel Sekyra (2:11)
45:00 Další skoro gól
41:44 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy - osobní trest
41:44 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování
26:43 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #77 Pavel Sekyra (2:7)
25:04 Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování
23:51 Vyloučen hráč #93 Ondřej Neuman družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
21:58 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:6
21:57 Tak ne
21:30 Koberovy oslabení zvládají
20:06 Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely v 1. části: 13:14
17:40 Když se konečně Koberovy rozhodly zaskorovat, tak gól nebyl uznán, kvuli předešlému sekání
16:01 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #88 Martin Vetro, asistoval #92 Dominik Reczai (2:5)
15:07 Neuznaný gol ze strany Pantheru
14:50 Na hřišti začíná být horko
14:13 Vyloučen hráč #44 Lukáš Jágr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:13 Vyloučen hráč #44 Lukáš Jágr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
13:40 Koberovy se snaží odolat taktikám Pantheru. Někdy se daří, někdy se nepodaří
12:45 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:5
11:57 Střídání brankáře. Nový brankář #63 Lukáš Pfeiffer družstva TJ Sokol Koberovy
11:57 Vyloučen hráč #88 Martin Vetro družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hra na zemi
11:35 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:4
08:55 Koberovy na tom hřišti asi spí
08:30 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:3
07:29 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #93 Adam Buriánek (1:2)
07:10 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #22 Jan Král (0:2)
06:27 Brankář domácích šel k zemi
06:01 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:1
03:58 Vyloučen hráč #44 Lukáš Jágr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost
00:01 Buli vyhrál tým Panterů
00:01 Zdravíme naše fandy v Novém roce. Všem přejeme hlavně hodně zdraví. Od časomíry věříme v úspěšný vstup koberovských borců do roku 2022.