9:6
    Petr JAHN
    (Šollar)

TJ Sokol Koberovy - FBC Liberec B 9:6
branky: 1. Jan Novotný, 3. Adam Buriánek, 10. Dominik Reczai, 17. Dominik Reczai, 21. Dominik Reczai, 29. Jakub Janoušek, 34. Jan Novotný, 55. Tadeáš Hradil, 60. Jan Novotný - 26. Jan Blecha, 31. Dominik Šollar, 39. Bohuslav Ferdan, 51. Petr Jahn, 52. Marek Žagan, 60. Petr Jahn; rozhodčí: Svatopluk Čech - Josef Kubát; vyloučení: 4:5; využití: 1:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 28 - Jakub Mauer 8, Daniel Kupec 10; po třetinách: 4:0, 3:3, 2:3
60:00 Komentář hostů Svoboda Miroslav (Asistent trenéra): Dnešek nás hodně zklamal. Nedokázali jsme pohlídat soupeřovi brejky ze začátku zápasu. Špatně jsme dostupovali hráče a když už jsme dostoupili, skončilo to faulem. Navíc soupeře podržel skvěle chytající golman. Pár pasáží, kdy jsme hráli, co jsme chtěli nestačilo a soupeř zaslouženě vyhrál. Díky všem za dnešní utkání.
60:00 Komentář domácích Kovář Jan (Trenér): Dnes z obou stran velmi pohledné a vyrovnané utkání. Nám výborně vyšel úvod, ve kterém se nám podařilo vybudovat si nadějný a nakonec i velmi důležitý náskok. Soupeř nás následně dokázal zatlačit, v těžkých chvílích nás však podržel gólman. Děkujeme fanouškům a soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 12:12
59:59 GÓL FBC Liberec B! 9:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #91 Petr Jahn, asistoval #40 Dominik Šollar (9:6)
59:24 GÓL TJ Sokol Koberovy! 9:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (9:5)
58:51 Liberec nastupuje bez brankáře
58:49 Timeout FBC Liberec B
56:35 Na hřišti panují velké nervy. Míček lítá ze strany na stranu
56:00 Na tribuně je slyšet hlas fanoušků
55:03 Konečně gol pro Koberovy
54:50 GÓL TJ Sokol Koberovy! 8:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #66 Tadeáš Hradil, asistoval #83 Lukáš Hlava (8:5)
51:35 Nechci to zakřiknout ale začínají se nám dorovnávat branky
51:23 GÓL FBC Liberec B! 7:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (7:5)
50:11 GÓL FBC Liberec B! 7:4
49:01 Fajfka dneska na hřišti září
48:03 Míček zacinkal o obě tičky ale gol nepadl
46:26 Domino čeká na osudovou přihrávku
46:14 Vyloučen hráč #51 Jan Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:30 Sláva už je natěšený že půjde do hry
43:58 Vyloučen hráč #39 Matěj Ševčík družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hra na zemi
43:07 Zatím Koberovy vyhrávají jak výsledkově tak i trestně
42:57 Vyloučen hráč #69 Filip Radostný družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:18 Vyloučen hráč #25 Michal Slavík družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
40:42 Z tribuny slyšíme silný hlas Tomáše
40:15 Buli vyhráli hosté
40:00 Střely ve 2. části: 11:4
39:55 Posíláme pozdrav od velíciho stolu pro Štěpánku Vodhánělovou
38:18 GÓL FBC Liberec B! 7:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (7:3)
33:53 GÓL TJ Sokol Koberovy! 7:2
33:53 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Daniel Kupec družstva FBC Liberec B
33:30 Na trestných lavicích u obou týmů je víc hráčů jak na střídačce.
30:26 GÓL FBC Liberec B! 6:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #40 Dominik Šollar, asistoval #95 Marek Žagan (6:2)
30:05 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování
28:51 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #27 Jakub Janoušek, asistoval #92 Dominik Reczai (6:1)
27:24 Ani na jedné straně se brankáři nenudí
25:51 GÓL FBC Liberec B! 5:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #51 Jan Blecha, asistoval #89 Jan Havrda (5:1)
24:12 Vyloučen hráč #7 Jan Haloun družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
22:48 Doufáme že kapitán domácích se minimálně pokusí vyrovnat výkonu osmigolového Jiřího Špaka z minulého utkání proti Panthers Liberec.
20:55 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:0
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #7 Jan Haloun (5:0)
20:55 Kapitán domácího výběru završil hattrick již v jednadvacáté minutě dnešního zápasu.
20:00 Střely v 1. části: 11:11
19:55 Koberovy se po minulé prohře probudily a zatím vyhrávají.
16:18 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #77 Jan Novotný (4:0)
15:47 Vyloučen hráč #38 Matěj Vodrážka družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
14:43 Na hřišti je to teď vyrovnané
11:08 Vyloučen hráč #4 Jonáš Zakouřil družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost
09:20 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:0
07:38 Frky čaruje s míčkem
04:40 Fajfka chytá zatím úplně všechno
02:53 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #93 Adam Buriánek, asistoval #8 Petr Frkala (2:0)
00:25 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:0
00:01 Tak co? Bude dneska zápas stejně ,,dobrý" jako minule. Snad ne