• 60 59:21
    12:6
    (Koníček)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Floorball Club FALCON 12:6
branky: 2. Šimon Vacek, 8. Vojtěch Bureš, 11. Miroslav Kábrt, 17. Vojtěch Bureš, 24. Tomáš Balcar, 26. Vojtěch Bureš, 34. Miroslav Kábrt, 37. Šimon Vacek, 52. Adam Vejrek, 57. Marek Weinelt, 59. Dominik Jansa, 60. Šimon Vacek - 16. Kryštof Pospíšil, 17. Jakub Škrdla, 31. Ondřej Pajer, 35. Petr Nejedlý, 41. Miloš Beer, 60. Jakub Škrdla; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Suchý; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Jan Seidl 23 - Michal Novák 27; po třetinách: 4:2, 4:2, 4:2
60:00 Komentář hostů Ších Vojtěch (Asistent trenéra): Dnešní prohra byla těžká a také zasloužená. Nehráli jsme to co máme, všude jsme byli o dva kroky pomalejší a zcela zbytečně váháme v zakončení. Máme na čem pracovat. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): V dnešním zápase se jednalo fakt o hodně. Po 4 prohrách důležitá výhra. Děkuji týmu za předvedenou hru, máme na čem stavět.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:21 GÓL Floorball Club FALCON! 12:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #68 Patrik Koníček (12:6)
59:07 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 12:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #15 Matěj Labík (12:5)
58:26 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 11:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Dominik Jansa, asistoval #17 Miroslav Kuře (11:5)
58:26 Kuře netrefuje prázdnou bránu a Jansa dokončuje.
56:57 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 10:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Marek Weinelt bez asistence (10:5)
56:55 Falcon je v šesti.
53:32 Timeout Floorball Club FALCON
52:06 Vyloučen hráč #25 Kamil Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
51:20 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #15 Matěj Labík (9:5)
51:20 Neúspěšnou střelu Labíka doráží Vejrek.
51:01 Navrátil je asi přehnaně namotivovaný, že ho nohy neposlouchají a nebo máme ve Rtyni  nerovný povrch.
45:07 Falcon si zbytečně ztěžuje hru mnoha kombinacemi, ze kterých Rtyně těží.
43:19 Oba týmy teď hrají velmi agresivně.
40:52 GÓL Floorball Club FALCON! 8:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #61 Miloš Beer, asistoval #47 Ondřej Pajer (8:5)
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
36:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (8:4)
36:16 Vejrek si obehrál dva hráče a poslal míček na Vacka, který dává gól.
35:13 Vyloučen hráč #32 Marek Weinelt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za zvedání florbalky
34:18 GÓL Floorball Club FALCON! 7:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý bez asistence (7:4)
34:18 Nejedlý přeběhl sám hřiště, zakončuje a navyšuje na 4:7.
33:41 Vacek našel Kábrta a ten luxusně zakončuje.
33:40 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #94 Šimon Vacek (7:3)
30:11 GÓL Floorball Club FALCON! 6:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #47 Ondřej Pajer, asistoval #87 Jiří Navrátil (6:3)
27:45 Rtyně presuje Falcon, ten se drží zuby nehty.
25:08 Bureš dává brankáři jesle a tím si připisuje si svůj třetí gól.
25:07 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #25 Kamil Hebelka (6:2)
23:58 Skvělý Balcar trefuje ze vzduchu míček a dává gól.
23:53 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Tomáš Balcar, asistoval #17 Miroslav Kuře (5:2)
23:03 Falcon se nám ve druhé třetine probral a presuje Rtyni.
20:00 Střely v 1. části: 16:12
19:50 Povedená střela od Vacka trefila spojnici a vylétla ven z brány.
16:51 Falcon odpovídá na gól Rtyně a zvyšují skóre na 4:2.
16:50 GÓL Floorball Club FALCON! 4:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla bez asistence (4:2)
16:22 Hebelka jen tak tak nahrává Burešovi, který si od něj převzal míček a střílí gól.
16:21 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #7 Dominik Hebelka (4:1)
15:45 Pospíšil využívá špatné rozehrávky Rtyně a dává perfektní gól backhandem.
15:44 GÓL Floorball Club FALCON! 3:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #9 Kryštof Pospíšil, asistoval #10 Martin Tůna (3:1)
14:10 Trestné střílení družstva Floorball Club FALCON neproměnil #48 Jakub Škrdla.
12:52 Falcon presuje Rtyni, ale zatím bez gólu.
10:05 Kábrt využil přesilovky, při ktéré dává gól do prázdné brány.
10:04 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #35 Filip Geisler (3:0)
09:21 Vyloučen hráč #48 Jakub Škrdla družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
07:04 Téra vystřelil na brankáře, míček se ale odrazil a Bureš dorážel. A zvyšují na 2:0.
07:03 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #12 Jakub Téra (2:0)
05:14 Hra je rychlá a rázná.
03:51 Rtyně nepustí Falcon k míčku, ti ho ale zkouší sebrat a chodí až moc do těla.
03:14 Falcon teď nevyužili dva na jednoho a střelu vychytal brankář Rtyně.
01:36 Labík přesnou nahrávkou na Vacka, který poté střílí gól.
01:35 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0