4:12
    Vít NEUMAN
    (Špaček)

SCC SEMILY - TJ Sokol Královské Vinohrady B 4:12
branky: 18. Filip Bulušek, 22. Jiří Havrda, 38. Tomáš Navrátil, 52. Jakub Zemánek - 2. Petr Blažej, 15. Michal Bajus, 18. Vít Neuman, 21. Gustav Ondrejčík, 29. Jakub Záň, 30. Petr Blažej, 42. Jakub Záň, 43. Matěj Špaček, 44. Matěj Špaček, 50. Petr Blažej, 56. Dalibor Nigrin, 59. Vít Neuman; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 3 + Jakub Zemánek 5:2; využití: 0:2; diváků: 4; zásahy brankářů: Martin Forman 19 - Tomáš Hájek 18; po třetinách: 1:3, 2:3, 1:6
60:00 Komentář domácích Miksánek Tomáš (Trenér): Přestože tomu výsledek neodpovídá, tak jsme odehráli mnohem lepší utkání než minulý týden. Bohužel nás stále trápí fatální chyby v rozehrávce a špatné hozhodování v koncovce. I když soupeř přijel oproti našemu prvnímu střetnutí v hodně oslabené sestavě, tak měl větší množství šancí a i perfektní zakončení. Dnes jsme chtěli asi až moc a výsledkem byla křeč, ze které se pokusíme do dalšího matche dostat. Díky soupeři za férové utkání a přejeme hodně štěstí v cestě domů i ve zbytku sezóny.
60:00 Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér): Dneska jsme přijeli kvůli různým absencím v hodně kombinované sestavě. Celou první třetinu nám trvalo, než jsme si na sebe zvykli, sehráli se a začali něco pořádně hrát. Po zbytek utkání už to bylo lepší. Vytvořili jsme si velké množství šancí a hromadu z nich jsme ještě neproměnili. Děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme hodně štěstí do zbytku sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 2:12
58:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #3 Vít Neuman, asistoval #64 Matěj Špaček (4:12)
55:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #2 Dalibor Nigrin, asistoval #4 Gustav Ondrejčík (4:11)
54:02 Vyloučen hráč #30 Jakub Zemánek družstva SCC SEMILY na 5 minuty za hrubost
54:02 Vyloučen hráč #11 Lukáš Vyhlídko družstva SCC SEMILY na 2 minuty za špatné střídání
51:13 GÓL SCC SEMILY! 4:10
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #30 Jakub Zemánek, asistoval #12 Tomáš Kubín (4:10)
49:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (3:10)
45:35 Vyloučen hráč #52 Jakub Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost
43:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #3 Vít Neuman (3:9)
42:20 Timeout SCC SEMILY
42:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:8
41:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň bez asistence (3:7)
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
37:33 GÓL SCC SEMILY! 3:6
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #15 Tomáš Navrátil, asistoval #88 Jiří Havrda (3:6)
35:03 Vyloučen hráč #78 Michal Bajus družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
33:31 Vyloučen hráč #30 Jakub Zemánek družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání
29:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #78 Michal Bajus (2:6)
28:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (2:5)
21:05 GÓL SCC SEMILY! 2:4
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #88 Jiří Havrda bez asistence (2:4)
20:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #4 Gustav Ondrejčík, asistoval #64 Matěj Špaček (1:4)
20:00 Střely v 1. části: 11:11
17:32 GÓL SCC SEMILY! 1:3
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #27 Filip Bulušek, asistoval #12 Tomáš Kubín (1:3)
17:09 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #3 Vít Neuman, asistoval #2 Dalibor Nigrin (0:3)
14:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #78 Michal Bajus, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (0:2)
04:24 Vyloučen hráč #11 Lukáš Vyhlídko družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání
01:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #52 Jakub Záň (0:1)