• 60 59:52
    8:4
    (Lang)

Florbalová akademie MB - KM automatik FBK Jičín 8:4
branky: 9. Albert Vocel, 10. Tadeáš Korolevyč, 19. Tadeáš Korolevyč, 35. Tadeáš Korolevyč, 50. Zdeněk Vyhnánek, 53. Petr Machač, 56. Tadeáš Korolevyč, 60. Tadeáš Korolevyč - 12. Tomáš Ouhrabka, 17. Jan Štál, 33. Tomáš Matys, 57. Tomáš Ouhrabka; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 7 + Vojtěch Dufek OS + Michal Stehlík OS:4; využití: 0:1; diváků: 99; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 20 - Petr Líbal 25; po třetinách: 3:2, 1:1, 4:1
60:00 Komentář domácích Lang Pavel (Vedoucí): Děkujeme soupeři za zápas a fanouškům za podporu. Jsme rádi za tři body a musíme pořád pracovat, ať vyhráváme i další zápasy.
60:00 Komentář hostů Schreier Michal (Trenér): Děkujeme za zápas, děkujeme divákům, co náš přišli podpořit. Do příště musíme zapracovat na přesilových hrách a zabojovat o další body.
60:00 Střely ve 3. části: 14:9
59:52 GÓL Florbalová akademie MB! 8:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #69 Tadeáš Lang (8:4)
59:52 Korolevyč kosmeticky upravuje skóre a zapisujou svou pátou branku.
59:17 Domácí kapitán Macků motá protihráče za vlastní brankou.
57:49 Boleslav drží balónek a kráčí za výhrou.
56:25 GÓL KM automatik FBK Jičín! 7:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #33 Michal Schreier (7:4)
56:25 Ouhrabka šikovně tečuje před brankou.
55:40 GÓL Florbalová akademie MB! 7:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #14 Albert Vocel (7:3)
55:40 Korolevyč zakončuje do horní části branky a přidává svůj čtvrtý gól.
54:58 Timeout KM automatik FBK Jičín
52:02 GÓL Florbalová akademie MB! 6:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač bez asistence (6:3)
52:02 Machač to vzal na sebe a zvyšuje na tříbrankový rozdíl.
49:11 GÓL Florbalová akademie MB! 5:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #57 Vojtěch Dufek (5:3)
49:11 Vyhnánek vyslal prudkou střelu bekhendem, která rozvlnila síťku.
47:41 Machač pálí pouze do bloku.
46:26 Snažení v početní výhodě zatím ovoce nepřináší.
43:47 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Haken družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
43:47 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Haken družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:22 Kopuletý se předvedl lvím skokem.
42:48 Matys tentokrát ze své pozice netrefuje.
41:55 Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování
41:55 Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB - osobní trest
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:37 Malý naskočil z trestné lavice a zakončil akci tři na jednoho střelou do tyčky.
39:01 Vyhnánek se dostal do gólové šance v oslabení, ale na brankáře nevyzrál.
37:32 Vyloučen hráč #97 Tomáš Malý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
34:43 GÓL Florbalová akademie MB! 4:3
34:43 Korolevyč pověsil míček pod horní tyčku a kompletuje hattrick.
32:01 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #10 Bohumil Plíšek (3:3)
32:01 Matys propálil Kopuletého na přední tyčce.
30:20 Vocel zahrozil v oslabení, nicméně gólman vytahuje proti jeho pokusu fantastický zákrok.
29:37 Vyloučen hráč #57 Vojtěch Dufek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování
29:37 Vyloučen hráč #57 Vojtěch Dufek družstva Florbalová akademie MB - osobní trest
27:06 Kopuletý našel míček ve výstroji.
25:44 Vyloučen hráč #10 Bohumil Plíšek družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
25:44 Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
24:28 Machač se vymotal přes tři hřáče, ale nezamířil mezi tři tyče.
21:57 Macků vyslal dlouhý pas, který však nenašel adresáta.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
18:32 GÓL Florbalová akademie MB! 3:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #24 Michal Stehlík (3:2)
18:32 Korolevyč si poradil s ležícím brankářem a zasunul vedle něj balónek do branky.
17:57 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Haken družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
17:03 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou
16:13 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #10 Bohumil Plíšek (2:2)
16:13 Pohotová dorážka a máme vyrovnáno.
15:00 Stehlík uhasil nebezpečí před kasou Kopuletého.
13:37 Machačovu nahrávku přes brankoviště uzmul gólman.
11:44 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #9 Martin Petrgál (2:1)
11:44 S velkou dávkou štěstí se kulička dostala až za čáru.
11:35 Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
09:43 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #78 Hieu La (2:0)
09:43 La Ngoc se hned zapojil do útoku a vybídl ke skórování Korolevyče.
09:34 Domácí celek v plné síle.
08:31 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Albert Vocel, asistoval #69 Tadeáš Lang (1:0)
08:31 Líbal vyrazil míček jenom nad sebe a kulatý nesmysl se pak dostal až do branky.
07:34 Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
07:00 Stehlík vybojoval balónek a prověřil brankáře, ten byl v pozoru.
04:58 Korolevyč orazítkoval břevno.
03:38 Kopuletý zachytává skákající míček.
01:59 Domácí kapitán Macků našlápl čepel protihráče a končí na zemi.