8:5
    Adam PETERA
    (Weinelt)

Prague Tigers - Orel Rtyně v Podkrkonoší 9:5
branky: 7. Tomáš Navrátil, 11. Martin Boušek, 14. Marek Mochan, 23. Tomáš Navrátil, 24. Thomas Heřmanský, 48. Jan Wojnar, 56. Jan Wojnar, 58. Tomáš Navrátil, 60. Tomáš Navrátil - 4. Miroslav Kábrt, 28. Dominik Jansa, 44. Dominik Hebelka, 46. Miroslav Kuře, 60. Adam Petera; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 2:5; využití: 5:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 14 - Jan Beneš 22; po třetinách: 3:1, 2:1, 4:3
60:00 Komentář domácích Večeřa Tomáš (Trenér): Musím náš tým pochválit za nasazení v utkání. Každou třetinu výkon gradoval a došli jsme si pro velmi cenné vítězství. Za nás asi nejlepší utkání, které mělo všechno. Jediná škoda, že jich je v divizi tak málo. Přeji hostům šťastnou cestu domů. Koudelko, kup si hokejku ať to v lednu střílí!
60:00 Komentář hostů Kábrt Miroslav (Trenér): Komentář asistenta trenéra: Jak je vidět, tak jde hrát i s top týmem divize. Škoda zbytečných vyloučení z naší strany, kdy soupeř přesilovky bezchybně trestal. Díky soupeři a rozhodčím za vyrovnané utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:11 Brankář hostů porazil mantinely a mezitím domácí skórují do prázdné branky.
59:10 GÓL Prague Tigers! 9:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #89 Jan Wojnar (9:5)
59:00 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #93 Adam Petera, asistoval #32 Marek Weinelt (8:5)
58:00 Poslední dvě minuty zápasu.
57:26 5/5. Famózní přesilovky Tigers dnes rozhodují zápas. Wojnar poslal kros na Navrátila, který trefil Beneše do hlavy a od něj spadl míček do branky.
57:25 GÓL Prague Tigers! 8:4
57:10 Tigers opět kombinují a uspávají soupeře.
56:27 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
55:38 Rtyně hraje bez brankáře.
55:19 Wojnar vykoupil krvavý faul na Navrátila brankou! Tigers dnes mají 4/4 využití přesilových her.
55:18 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
55:18 GÓL Prague Tigers! 7:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #46 Vilém Kavan (7:4)
54:58 Vyloučen hráč #10 Miroslav Kábrt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
54:09 Tůma se dostal ke střele ze středu hřiště, ale mířil vedle.
53:20 Rozehrávku zakončil střelou Wojnar, který mířil do nebe.
53:12 Zajímavý volný úder pro Tigers z předbrankového prostoru.
52:37 Vacek měl velkou šanci na snížení, ale Hlava jeho ránu ze středu hřiště skvěle vyrazil!
52:05 Rychlou kombinaci domácích zakončil Navrátil, který trefil Beneše do helmy.
50:49 Rtyně kombinuje na polovině domácích a pokouší se ještě zdramatizovat koncovku utkání.
49:23 Domácí jsou v plném počtu.
49:15 Wojnar podržel míček a ušetřil cenné vteřinky.
48:37 Domácí zatím dobře brání.
48:11 Tigers využili svou třetí přesilovku ze tří. Navrátil se ovšem provinil velkou oslavou, a tak dostal dvouminutový trest.
47:23 GÓL Prague Tigers! 6:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #71 Šimon Masár (6:4)
47:23 Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování
46:20 Navrátil dostal krásnou náhru a Beneš proti němu vytáhl zákrok večera!
45:38 Vyloučen hráč #35 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
45:09 Kuře předvedl pěkný florbalový trik a nedal brankáři sebemenší šanci na zákrok.
45:08 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Miroslav Kuře z trestného střílení (5:4)
44:15 Kavanova střela letěla vedle levé tyče.
43:40 Marek Weinelt vymíchal obránce za branku a poslal nahrávku před branku, kde do míčku plácl Hebelka a dokázal procpat míček za záda Hlavy.
43:39 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #32 Marek Weinelt (5:3)
42:25 Masárovu jedovku vyrazil Beneš ramenem.
41:53 Tigers dnes velmi dobře brání a nepouští soupeře do dobrých střeleckých pozic.
40:17 Hosté vyhráli vhazování a kombinují.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:16 Heřmanský hledal Wojnara, ale krosovku překazila soupeřova obrana.
37:05 Mochan vykoupal obranu soupeře a nabídl jim lázeňskou péči. Bohužel svůj únik nedokázal zakončit a ani nahrát.
34:56 Fišerova rána byla sražena mimo.
33:12 Dnes je to v Čako aréně velmi férové utkání, které se jen zřídka kdy přerušuje. Oba týmy hrají hodně takticky, i přesto je k vidění pěkný florbal.
31:59 Hosté kombinují na své polovině.
30:49 Rtyně se po delší době dostala na útočnou polovinu a Hlava musel zasahovat.
29:22 Domácí kombinují kolem branky Beneše, avšak ke střele se zatím nedostali.
27:40 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Dominik Jansa, asistoval #8 Rostislav Verner (5:2)
27:40 Jansa vystřelil od pravého mantinelu a překvapil na přední tyči Hlavu, který podruhé inkasuje.
26:23 Kábrt poslal pěknou střelu tahem, která skončila těsně vedle levé tyče.
24:30 Souboj u mantinelu dopadl nerozhodně, a tak se bude vhazovat.
23:43 Domácí přidávají další gól a začínají si vytvářet komfortní náskok.
23:42 GÓL Prague Tigers! 5:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #82 Thomas Heřmanský, asistoval #89 Jan Wojnar (5:1)
22:02 Další využitá přesilová hra domácích. Tentokrát přihrával Masár a Navrátil zakončil na přední tyč.
22:01 GÓL Prague Tigers! 4:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #71 Šimon Masár (4:1)
21:42 Vyloučen hráč #35 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
21:36 Hosté se sportovně přiznali a dali míček Tigers. Hezké gesto.
20:49 Tigers drží míček a kombinují.
20:02 Boušek běžel hned po vhazování sám na Beneše, který ho dokázal vychytat.
20:00 Střely v 1. části: 8:4
19:58 Wojnar se nakonec dostal ke střele, která byla sražena vedle.
18:44 Domácí v plném počtu.
18:27 Tigers velmi dobře brání.
16:56 Rtyně je na míčku a kombinuje.
16:44 Vyloučen hráč #82 Thomas Heřmanský družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
15:42 Stránský bránil nedovoleně, a tak se Rtyně dostává na soupeřovu polovinu.
14:38 Tigers se snaží kontrolovat hru a nepouštět hosty na svou polovinu. Nutno dodat, že se jim to zatím daří.
13:01 Tůmovu ránu vyrazil Beneš před sebe, kde byl Mochan, který ze vzduchu napálil míček do sítě a domácí se pomalu rozjíždí.
13:00 GÓL Prague Tigers! 3:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Marek Mochan, asistoval #11 Radim Tůma (3:1)
12:19 Bouškovu ránu vychytal Beneš svou helmou.
11:57 Marek Weinelt se dostal do velká šance před brankou Tigers, ale skákavý míček nedokázal usměrnit mezi tři tyče.
10:46 Tůma dostal nahrávku od Bouška, ale jeho rána skončila na nohách obránce. Míček se odrazil k Bouškovi, který propálil obránce i brankáře a posílá domácí do vedení.
10:45 GÓL Prague Tigers! 2:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #11 Radim Tůma (2:1)
10:23 Masár hledal Tlapu na zadní tyči, ale přihrávku srazil obránce.
09:52 Dnes to v Čakovicích nevypadá na přestřelku. Oba týmy hrají dobře do obrany.
08:45 Wojnar s Kavanem aktivně napadali a tato dvojice dokázala získat míček.
07:39 Nepřesnou rozehrávku vystihl jeden z hostů a následně vybídl ke střele svého spolurháče, ale ten branku minul.
06:16 Rychle využitá přesilová hra. Wojnar poslal krásný kros na Navrátila, který uklízel do prázdné branky.
06:15 GÓL Prague Tigers! 1:1
05:59 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
05:13 Tlapa vystřelil z předbrankového prostoru do bloku.
04:34 Rtyně zatím dobře brání a domácí do ničeho nepustila.
03:45 Hosté otevírají skóre! Kábrt vystřelil z otočky a uklidil míček na zadní tyč.
03:44 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #32 Marek Weinelt (0:1)
03:15 Tůma aktivně napadal, ale míček nezískal. Hosté kombinují.
02:43 Rtyně zalezla do obranného boxu a čeká na brejkové příležitosti.
01:44 Hráči Tigers se poprvé v utkání dostali k míčku a byla z toho střela Heřmanského, která letěla vedle.
00:34 Rtyně drží míček na svých florbalkách a kombinuje.