• 60 59:16
    9:7
    (Špak)

Floorball Club FALCON - FBC Panthers Liberec 9:7
branky: 6. Jakub Škrdla, 11. David Sgall, 17. Jakub Ších, 17. Jakub Škrdla, 27. Petr Nejedlý, 34. Jakub Škrdla, 53. David Janáček, 55. Petr Nejedlý, 59. Petr Nejedlý - 8. Dominik Trunec, 31. Ondřej Neuman, 36. Pavel Sekyra, 39. Ondřej Neuman, 44. Ondřej Neuman, 52. Tomáš Szabo, 60. Ondřej Neuman; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 1:3 + Pavel Hůza 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Hejtík 38 - Petr Vacátko 43; po třetinách: 4:1, 2:3, 3:3
60:00 Komentář domácích Ších Vojtěch (Asistent trenéra): V první třetině nám utkání patřilo a stouplo nám to do hlavy, což způsobilo soupeřovo nejen gólové ale i herní dotažení. Naštěstí nám stažení na dvě lajny opět zafungovalo, dokázali jsme se probrat a utkání dovést do vítězného konce. Děkujeme za utkání soupeři i rozhodčím a přeji všem šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Obermann Jan (Trenér): Škoda, prohráli jsme díky naší bohorovnosti v první půlce zápasu a také díky tomu, že jsme nevyužili situace, kdy jsme po ubránění 5min oslabení srovnali na 6:6 a následně hloupě inkasovali. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 16:17
59:16 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #3 Jiří Špak (9:7)
58:25 GÓL Floorball Club FALCON! 9:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý bez asistence (9:6)
54:13 GÓL Floorball Club FALCON! 8:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #30 David Sgall (8:6)
53:14 Vyloučen hráč #3 Jiří Špak družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
52:17 GÓL Floorball Club FALCON! 7:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #93 David Janáček, asistoval #45 Petr Nejedlý (7:6)
51:42 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #93 Ondřej Neuman (6:6)
46:26 Vyloučen hráč #88 Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 5 minuty za hrubost
44:39 Vyloučen hráč #9 Kryštof Pospíšil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
43:11 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #17 Jan Obermann (6:5)
40:00 Střely ve 2. části: 17:15
38:12 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:4
35:41 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #88 Pavel Hůza (6:3)
35:12 Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec neproměnil #93 Ondřej Neuman.
33:31 GÓL Floorball Club FALCON! 6:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #54 Jan Korbel (6:2)
30:39 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman bez asistence (5:2)
26:07 GÓL Floorball Club FALCON! 5:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #48 Jakub Škrdla (5:1)
21:20 Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 19:13
16:57 GÓL Floorball Club FALCON! 4:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #45 Petr Nejedlý (4:1)
16:47 GÓL Floorball Club FALCON! 3:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #24 Jakub Ších, asistoval #97 Daniel Budáč (3:1)
14:46 Vyloučen hráč #88 Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
10:14 GÓL Floorball Club FALCON! 2:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #68 Patrik Koníček (2:1)
07:19 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #81 Dominik Trunec, asistoval #93 Ondřej Neuman (1:1)
05:20 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #34 Dominik Vališ (1:0)