5:13
    Šimon MASÁR
    (Wojnar)

FBC Panthers Liberec - Prague Tigers 5:13
branky: 2. Pavel Hůza, 15. Lukáš Veselý, 32. Ondřej Neuman, 52. Ondřej Neuman, 53. Jan Burkoň - 1. Tomáš Navrátil, 3. Radim Tůma, 5. Marek Mochan, 5. Radim Tůma, 7. Marek Mochan, 8. Radim Tůma, 16. Marek Mochan, 17. Jan Wojnar, 24. Martin Boušek, 39. Zbyšek Piták, 49. Vojtěch Řádek, 54. Jan Nachtmann, 60. Šimon Masár; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Marek Pohunek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Petr Vacátko 18 - Pavel Dundr 20; po třetinách: 2:8, 1:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Obermann Jan (Trenér): Stejné vybavení, stejná hala, jiný sport, druhá lajna celkem solidní výkon, sedmička tu byla trochu navíc. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Večeřa Tomáš (Trenér): Hezké utkání plné krásných branek, osobních soubojů s vítězným koncem. Pokračujeme dál a zítra se tešíme na další zápas s rezervou Liberce. Hezký večer všem.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:31 Vacátko čaruje, příměr se hledá velice těžko.
59:09 GÓL Prague Tigers! 5:13
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #89 Jan Wojnar (5:13)
58:00 Výsledek Vacátka netěší, jeho představení v brankovišti ale těší všechny přítomné.
57:25 Vyloučen hráč #35 Lukáš Veselý družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
57:25 Vyloučen hráč #35 Lukáš Veselý družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost
56:20 Neuman sice florbalovému tréninku nedá zhola nic, jeho vášeň pro ricochet má za důsledek, že si porádí s každým skákavým míčkem
53:59 GÓL Prague Tigers! 5:12
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #67 Jan Nachtmann, asistoval #4 Miloslav Stránský (5:12)
53:59 Burkoň je všude, nejprve na střídačce a po vstřelené brance se chystá na vhazování.
52:19 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:11
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #88 Pavel Hůza (5:11)
52:19 Burkoň roztančil svoje ramena, zmátl hostující obranu, protáhl se mezi bránícími hráči a přesně zakončil "dvacet nad led". Trénink z obýváku přinaší svoje ovoce.
51:38 Vacátko lapil, míček uvedl opět do hry přesným výhozem na Strunce, který posouvá na Neumana a ten snižuje.
51:34 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:11
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #81 Dominik Trunec (4:11)
50:35 Hostující brankář, i přes to, že je na pohyb poměrně skoupý, působí velice jistě.
49:21 U jednoho z fanoušků jsme zahlédl tiket na 16:13. Z hostů musí mít radost, z domácích o něco menší.
48:52 GÓL Prague Tigers! 3:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #4 Miloslav Stránský (3:11)
46:33 Sekyra používal první dvě třetiny výhradně svůj bekhend, jak se situace stává vážnější, zapojí i forhend a to ho dostalo do několika slibných přiležitostí.
45:44 Po tom, co Veselý dobře poradil Vacátkovy, jak má provádět výhozy (házej, to *** rychlejc, do *** už fakt, *** ale!) se z domacího ochránce svatyně stává hráč s největší úspěšností přihrávek, které znamnaly šanci.
42:10 Hala zůstala v údivu. Nejprve uznaná branka Tigers je po diskuzi rozhodčích odvolána! Postavení hostujícího hráče v brankovišti. Trenéři hostí se snažili rozhodnutí zvrátit ve svůj prospěch pořízeným video záznamem celé akce. Vzhelem k charakteru soutěže to pobavilo všechny přítomné.
41:44 Veslý posílá centr na Trunce. Za obranu, do běhu, na prsa. Krása! Píska se přestupek, vysoká hůl.
40:00 Hiadlovký opouští sportoviště. Dr. google mu diagnostikoval zlomený palec. Hůza zavzpomínal na svoje jogínská léta a posílil si svoje čakry několika přesně mířenými cviky. Hosté se rozběhali. Uvidíme, co přinese 3. třetina.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:10 Tuhkanen vybojoval, posunul na Neumana, ten prodloužil na Krále, který přestřelil. Ultras domácích povzdechli.
38:22 GÓL Prague Tigers! 3:10
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #10 Zbyšek Piták, asistoval #27 Tomáš Navrátil (3:10)
38:22 Lehká nepřesnost v rozehrávce kulatí průběžný výsledek.
35:15 Hra se začíná vyrovnávat. Panthers pravděpodobně dostávají svoje chřadnoucí těla do provozní teploty.
31:18 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman bez asistence (3:9)
31:18 Branka v oslabení vykouzlila úsměv na tváři Neumana.
30:44 Vyloučen hráč #10 Jan Burkoň družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za zvedání florbalky
30:44 Burkoň zatím na 100% nepřepnul z hokejového prostředí, které ho pro velký florbal vychovalo a nabídl přesilovku hostům.
29:02 Rozhočí zasažen míčkem, který letěl mimo hřiště. Hosté sportovně odevzdávají. Hala bouří, krásne gesto fair play.
27:51 Novopečený otec Král, hledal s něžností sobě vlastní nadýchaným bochánkem Neumana, kdyby míček zkrotil, byla by to nadějná šance - nezkrotil
25:25 Sekyra hledal Hůzu, ten ale po návratu z dovolené splývá díky svému opálení s oranžovou palubovkou a díky tomu ho přihrávka nenašla.
23:21 GÓL Prague Tigers! 2:9
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #75 Vojtěch Řádek (2:9)
23:21 Přesilová hra přinesla několik dobrých šancí, ale chvilku po tom, co hostující Piták opustil trestnou lavici přidávají Tigers další branku.
21:17 Vyloučen hráč #10 Zbyšek Piták družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
20:46 Szabo se evidntně rozběhal. Natáhl krok a potrábil hostující obranu.
20:00 Bouřka v kabině Panthers. Uvidíme, co přinese následující třetina. Druhá v pořadí.
20:00 Střely v 1. části: 8:16
19:11 Dpmací vypustili vlčáka! Na hřišti se objevuje Strunec č. 81.
16:58 GÓL Prague Tigers! 2:8
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #75 Vojtěch Řádek (2:8)
16:58 I mistr tesař... Hosté nekompromisně trestají každé zaváhání domácích
15:36 GÓL Prague Tigers! 2:7
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Marek Mochan, asistoval #91 Šimon Masár (2:7)
14:43 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #69 Dominik Hiadlovský (2:6)
14:43 Finský veterán Tuhkanen, vnesl klid do rozehrávky, přihrál na Hiadlovského, kterému chytil jeho nechytatelnou střelu hostující brankář. Veselý byl na spravném místě, ve spravný čas, aby dorazil.
12:13 Domací brankář si připisuje několik krásných zákroků a když má náhodou málo práce, špatným výhozem nabídne další šanci pro hosty, aby jí nasledně vytěsnil mimo branku svoji svižnou pravačkou.
11:05 Burkoň nastavil svoje mužné tělo a zablokoval střelu hostujících Tigers.
10:10 Před Sekyrou teď zívala prázdná branka. Jeho jemné ruce dentisty nezamířily přesně.
08:00 Domací zatím tahají za kratší konec. Tigers jsou v neustálem tlaku.
07:58 GÓL Prague Tigers! 1:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Radim Tůma, asistoval #48 Martin Boušek (1:6)
06:57 GÓL Prague Tigers! 1:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Marek Mochan, asistoval #46 Vilém Kavan (1:5)
05:55 Brankostroj hostí znemožnil zapisovateli popisovat vývoj utkání.
04:40 GÓL Prague Tigers! 1:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Radim Tůma, asistoval #75 Vojtěch Řádek (1:4)
04:27 GÓL Prague Tigers! 1:3
02:10 GÓL Prague Tigers! 1:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Radim Tůma, asistoval #67 Jan Nachtmann (1:2)
01:39 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #35 Lukáš Veselý (1:1)
00:57 GÓL Prague Tigers! 0:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #10 Zbyšek Piták (0:1)
00:00 Krásné sobotní odpoledne při sledování online přenosu.