2:9
    Jan ŠVEJDA
    (Neuman)

KM automatik FBK Jičín - TJ Sokol Královské Vinohrady B 2:9
branky: 6. David Hanuš, 49. Richard Iltis - 22. Vít Neuman, 32. Jakub Novák, 32. Dalibor Nigrin, 33. Jakub Záň, 47. Jakub Záň, 51. Petr Blažej, 52. Chi Hieu Nguyen, 53. Matěj Špaček, 60. Jan Švejda; rozhodčí: Daniel Jireček - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 8:4; využití: 0:3; diváků: 32; zásahy brankářů: Petr Líbal 20, Matěj Kraušner 8 - Tomáš Hájek 21; po třetinách: 1:0, 0:4, 1:5
60:00 Komentář hostů Nigrin Dalibor (Trenér): Až na úvodních 10 minut jsme soupeře přehrávali a zaslouženě zvítězili. Děkujeme soupeři a pořadatelům za zápas a držíme palce do zbytku sezony.
60:00 Komentář domácích Schreier Michal (Trenér): Hosté dneska byli lepším týmem. Máme co zlepšovat. Děkujeme za zápas a soupeři přejem šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 11:13
59:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #3 Vít Neuman (2:9)
59:10 Vyloučen hráč #8 Jakub Novák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za vražení zády
55:26 Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
53:44 Vyloučen hráč #83 Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:44 Vyloučen hráč #33 Michal Schreier družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
52:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #8 Jakub Novák (2:8)
51:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #70 Chi Hieu Nguyen, asistoval #64 Matěj Špaček (2:7)
51:16 Už k tomu nemám, co dodat, dámy a pánové.
50:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #2 Dalibor Nigrin (2:6)
50:50 Vyloučen hráč #10 Bohumil Plíšek družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
50:50 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Haken družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
48:24 Domácí Ríša Iltis překonal hezkou střelou hostujícího kasaře po nahrávce z obrany od Máci Jeřábka.
48:23 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #26 Richard Iltis, asistoval #3 Marcel Jeřábek (2:5)
47:34 Hostující Nguyen střelou zaměstnal domácího gólmana, který pak neměl šanci reagovat na Žáně, který byl zcela nehlídán...
46:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (1:5)
45:43 Kraušner předvádí výkony jak Dominátor v Naganu!
44:53 Hezký pokus o freestyle od Tondy Matyse.
44:32 Vojtěchovi Hakenovi upadlo tělo.
42:07 Hned z úvodu třetiny se dobře zapsal domácí gólman Matěj Kraušener, který krásně chytil přízemní střelu hostí.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Matěj Kraušner družstva KM automatik FBK Jičín
40:00 Střely ve 2. části: 5:12
39:19 Hostující orazítkovali horní břevno.
36:00 Domácí přečkali oslabení bez inkasovaného gólu.
33:18 Vyloučen hráč #33 Michal Schreier družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání
32:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:4
32:22 V rychlém sledu domácí inkasovali dva góly. V oslabení je nejdříve překonal Novotný a potom využil nekoncentrovanosti po úvodní buli Nigrin.
31:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #2 Dalibor Nigrin bez asistence (1:3)
31:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Jakub Novák, asistoval #52 Jakub Záň (1:2)
30:18 Vyloučen hráč #26 Richard Iltis družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
30:18 A znova přichází na scénu student školy Čar a kouzel v Bradavicích. Ten Líbal je prostě čaroděj!
28:51 Toník Matys krásně prostrčil přes dva hostující na Richarda Iltise, ten však neměl přesnou mušku.
28:03 Nebezpečná střela Davida Hanuše, hostující gólman však dobře začapal.
27:11 Všechny přesilovky na obou stranách dopadly nezdarem. Skóre se nemění.
24:46 Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
24:13 Dvojitá přésa, jdeme!!!
24:04 Vyloučen hráč #47 Jan Otta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nesportovní chování
24:03 Domácí Dave Hanuš vymotal na půli hřiště hostující dva plejery a ty ho za odměnu zfaulovali.
23:47 Vyloučen hráč #16 Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
21:59 Hosté po povedené akci srovnali na 1:1. Hostující Nigrin našel na středu hezky postaveného Neumana a ten skóroval.
21:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #3 Vít Neuman, asistoval #2 Dalibor Nigrin (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 7:12
16:39 Hra se nám přiostřila.
14:38 Hosté teď měli velkou šanci, naštěstí pro domácí neproměnili.
13:11 A je to tu zase, objevil se nám na hřišti Petr Mazanec.
12:15 Domácí jsou pod zámkem.
11:00 Domácí Líbal zaklel svou bránu, díky bohu. Už nám zazvonila podruhé tyčka.
10:10 Trenér domácích se tváří trochu přísně. A mimochodem zdravím nejkrásnější fanynku Páju Lachmanovou domů :).
09:02 Únik domácího Davida Hanuše skončil krásnou střelou, kterou bohužel kasař hostí vyčapal.
08:01 Domácí Peťa Líbal teď v bráně začaroval jak Harry Potter.
07:15 Vyloučen hráč #3 Marcel Jeřábek družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
05:34 Ze standardní situace domácí udeřili! Matys popostrčil děravý nesmysl na Hanuše a ten přesně zavěsil.
05:33 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:0
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #34 David Hanuš, asistoval #65 Tomáš Matys (1:0)
03:45 Střely domácích teď lítají na bránu hostí. Jen se zatím žádná neuchytila.
02:50 Domácí Tomik Valkounu v dobré šanci. Bohužel pro domácí to nedopadlo.
01:32 Utkání začalo zostra. Mohli jsme vidět nebezpečnou střelu domácích.