1

2

3.

SCC SEMILY - KM automatik FBK Jičín 5:6pn
branky: 13. Tomáš Kubín, 15. Lukáš Vyhlídko, 33. Tomáš Kubín, 42. Lukáš Vyhlídko, 54. Lukáš Hradecký - 7. Bohumil Plíšek, 11. David Hanuš, 18. Tomáš Houška, 46. David Hanuš, 51. Marek Hubaček, N Richard Iltis; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Tomáš Jelínek; vyloučení: 1:7; využití: 3:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Forman 25 - Petr Líbal 29; po třetinách: 2:3, 1:0, 2:2, 0:0
Komentář domácích Miksánek Tomáš (Trenér): Co k tomu říct. Když už jsme několikrát překonali soupeřova neuvěřitelně chytajícího golmana, tak nás zastavila konstrukce. Párkrát jsme zbytečně zazmatkovali a místo abychom soupeři odskočili a zápas si pohládali, tak z toho bylo drama a nakonec hořká tečka. Na druhou stranu i my jsme měli několikrát velkou kliku. Takováhle porážka moc bolí a celý náš tým, který má v podstatě nulové zkušenosti s takovouto soutěží, si za dnešní výkon zaslouží ohromnou pochvalu. Nezbývá než nechat zahojit šrámy, zregenerovat a pokusit se oloupit ještě některého se soupeřů, kteřáí na nás do konce sezony čekají. Díky soupeři za férový zápas a přejeme hodně zdaru do zbytku sezony.
3 Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #26 Richard Iltis a vstřelil rozhodující gól (5:6).
3 Nájezd na branku provedl z družstva SCC SEMILY hráč #30 Jakub Zemánek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #34 David Hanuš a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SCC SEMILY hráč #27 Filip Bulušek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #10 Bohumil Plíšek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SCC SEMILY hráč #17 Lukáš Hradecký , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:4
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
57:53 Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
53:53 GÓL SCC SEMILY! 5:5
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #17 Lukáš Hradecký, asistoval #9 Jan Šimon (5:5)
52:18 Vyloučen hráč #2 Tomáš Houška družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
50:48 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #42 Marek Hubaček, asistoval #8 Tomáš Valkoun (4:5)
45:29 Timeout SCC SEMILY
45:29 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #34 David Hanuš, asistoval #10 Bohumil Plíšek (4:4)
42:09 Vyloučen hráč #9 Jan Šimon družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání
41:23 GÓL SCC SEMILY! 4:3
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #11 Lukáš Vyhlídko, asistoval #17 Lukáš Hradecký (4:3)
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
32:19 GÓL SCC SEMILY! 3:3
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #12 Tomáš Kubín, asistoval #27 Filip Bulušek (3:3)
28:30 Vyloučen hráč #7 Jan Pech družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střely v 1. části: 13:6
17:02 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #16 Jan Štál (2:3)
14:31 GÓL SCC SEMILY! 2:2
14:16 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
12:07 GÓL SCC SEMILY! 1:2
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #12 Tomáš Kubín, asistoval #30 Jakub Zemánek (1:2)
12:00 Vyloučen hráč #37 Daniel Taneček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
10:51 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:2
06:42 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Bohumil Plíšek, asistoval #26 Richard Iltis (0:1)
04:22 Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
01:16 Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání