• 60 59:23
    2
    Jiří ŠPAK

Florbalová akademie MB - FBC Panthers Liberec 5:6
branky: 13. Vojtěch Starý, 33. Zdeněk Vyhnánek, 40. Aleš Tůma, 51. Tadeáš Korolevyč, 60. Aleš Tůma - 1. Ondřej Neuman, 8. Jiří Špak, 13. Lukáš Veselý, 17. Jiří Špak, 38. Lukáš Veselý, 47. Michal Skibko; rozhodčí: Patrik Trejbal - David Hertz; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek ? - Vít Vaníček ?; po třetinách: 1:4, 2:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): Dnes byli panteři k poražení, ale my jsme toho nevyužili. V rozehrávce jsme dělali zásadní chyby, některé góly soupeři doslova darovali, především v úvodní třetině. Soupeř takové výpadky neměl. Proto jsme si dnes body nezasloužili, i když jsme opticky během zápasu hráli víc na balónu. Od některých našich hráčů dnes mizerný výkon. Škoda, i v té naší dnešní bídě jsme nakonec nebyli od bodů daleko.
60:00 Komentář hostů Szabo Tomáš (Vedoucí): Zápas v ospalém tempu kde jsme byli většinu času lepším týmem, dobrý kolektivní výkon, díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:39 GÓL Florbalová akademie MB! 5:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:6)
59:23 Vyloučen hráč #3 Jiří Špak družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
58:09 Timeout Florbalová akademie MB
50:50 GÓL Florbalová akademie MB! 4:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč bez asistence (4:6)
46:24 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #66 Michal Skibko, asistoval #93 Ondřej Neuman (3:6)
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:39 GÓL Florbalová akademie MB! 3:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #16 Petr Pánek (3:5)
37:28 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #18 Tomáš Szabo (2:5)
36:21 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
32:09 GÓL Florbalová akademie MB! 2:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #97 Tomáš Malý (2:4)
26:51 Vyloučen hráč #93 Ondřej Neuman družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 17:11
16:23 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (1:4)
12:46 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #22 Jan Král (1:3)
12:01 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #93 Vojtěch Starý, asistoval #97 Tomáš Malý (1:2)
07:26 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #17 Jan Obermann (0:2)
00:32 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman bez asistence (0:1)