• 60 59:28
    15:4
    (Šimáně)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - SCC SEMILY 15:4
branky: 2. Marek Weinelt, 9. Dominik Jansa, 12. Marek Weinelt, 13. Miroslav Kábrt, 21. Šimon Vacek, 22. Marek Weinelt, 23. Marek Weinelt, 25. Marek Weinelt, 30. Marek Weinelt, 31. Filip Geisler, 32. Marek Weinelt, 37. Matěj Labík, 38. Dominik Hebelka, 46. Marek Weinelt, 60. Filip Geisler - 8. Lukáš Hradecký, 23. Jiří Havrda, 27. Jakub Vocelka, 49. Jakub Vocelka; rozhodčí: Lenka Jansová - Kateřina Hátlová; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Jan Beneš 20 - Martin Forman 24; po třetinách: 4:1, 9:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Do zápasu jsme šli s čistou hlavou a to nám v zápase pomohlo. Kluci měli pěkné akce, které se dařily proměnit. Děkuji soupeři za utkání, divákům za podporu a časomíře za organizaci. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Miksánek Tomáš (Trenér): Co dodat. Náš herní plán jsme během první třetiny roztrhali a hodili do koše. 11 gólů z brejků je prostě katastrofa. Na druhou stranu je třeba uznat kvality soupeře, který si výhru naprosto zasloužil a my můžeme být rádi, že to není ještě větší výprask. Díky soupeři za zápas a posazení na zem a přejeme hodně štěstí do zbytku sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:28 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 15:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #35 Filip Geisler, asistoval #21 David Šimáně (15:4)
57:54 Navrátil vykličkuje mezi Rtyní a střílí z půlky. Jeho střelu Beneš rukou sklepává pryč
57:09 Hráči si už skoro nepřihrávají. Vetšina z nich se snaží prosadit na vlastní triko
54:16 Hradecký dostává příležitost a střílí hodně prudkou střelou z otočky, míček však nabere jiný směr a letí za bránu mimo hřiště
53:03 Geisler předvedl ukázkový záklek proti střele. Ušetřil Benešovi práci
51:03 Semily provádí neskutečný press na Rtyni
48:34 GÓL SCC SEMILY! 14:4
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #67 Jakub Vocelka, asistoval #9 Jan Šimon (14:4)
48:23 Havrda si udělal z hráčů  Rtyně kuželky na slalom. Střela však zazvonila o tyčku Rtyňské brány
45:29 Známé duo Weinelt  - Kábrt opět scóruje
45:28 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 14:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Marek Weinelt, asistoval #10 Miroslav Kábrt (14:3)
44:47 Vyloučen hráč #88 Jiří Havrda družstva SCC SEMILY na 2 minuty za hrubost
44:47 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
44:07 Rtyně přesilovku nevyužiila
42:01 Vyloučen hráč #11 Lukáš Vyhlídko družstva SCC SEMILY na 2 minuty za špatné střídání
41:20 Hráči Semil špatně vysrtřídali a Rtyně jde do přesilovky
41:19 Havrda střílí nea Beneše, střela jde přímo do helmy a následně Beneš vychytává
40:00 Střely ve 2. části: 15:10
37:07 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 13:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #32 Marek Weinelt (13:3)
36:53 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 12:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #14 Adam Vejrek (12:3)
33:15 SCC Semily teď většinu času na půlce Rtyně. Dávají Rtyni dobře zabrat
31:36 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 11:3
31:35 3 góly jsou hattrick a 7 gólů? Pro to si musí vymyslet název Weinelt sám
30:51 Geislerova střela z půlky letěla tak rychle, že málem protrhla síť brány
30:50 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 10:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #35 Filip Geisler, asistoval #94 Šimon Vacek (10:3)
29:20 Jan Beneš neskutečný výhoz přímo na Weinelta, který s přehledem zakončuje
29:18 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Marek Weinelt, asistoval #1 Jan Beneš (9:3)
26:13 GÓL SCC SEMILY! 8:3
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #67 Jakub Vocelka, asistoval #27 Filip Bulušek (8:3)
25:49 Petera jde sám na bránu, ale je zblokován Roztočilem. Tresné střílení jde za něj Šimáně, který šanci neproměnil
25:48 Trestné střílení družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší neproměnil #21 David Šimáně.
24:17 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Marek Weinelt, asistoval #12 Jakub Téra (8:2)
24:08 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
23:40 Labík dnes nemá štěstí, sám na bránu a neproměňuje
22:44 Vůbec nevíme, kudy nahrávka od Kábrta na Weinelta prošla, ale skončilo to gólem
22:39 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:2
22:17 Roztočil od mantinelu krásnou přihrávku na volného Havrda, který zakončuje za záda Beneše. Krásná akce Semil
22:16 GÓL SCC SEMILY! 6:2
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #88 Jiří Havrda, asistoval #28 Jakub Roztočil (6:2)
21:24 Nyní bude mít hra úplně jiný směr... Šimáně nastupuje po dlouhé pauze do hry
21:23 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:1
20:37 Rychlá akce zakončená gólem. Vacek si obhodil golmana
20:36 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #15 Matěj Labík (5:1)
20:00 Střely v 1. části: 13:5
17:51 Labík neskutečná šance na gol, Forman má však ruce na správném místě
16:48 Téra nekompromisně nechal Roztočila, aby se podíval za mantinely k časomíře
16:24 Petera zblokovánHradeckým a Vocelkou
15:43 Rtyně dostává ze střídačky od trenéra jasný pokyn napadat
14:43 Térovu střelu z otočky s přehledem Forman vychytává
14:00 Rozehra na rohu u brány Rtyně, Semily se rve o míček zuby nehty
12:54 Situace u brány SCC Semily. Golman si musí dávat bránu zpátky na své místo
12:14 Rtyně si poradila jak s nájezdem, tak s přesilovou hru a obě šance využívají ve svůj prospěch
12:13 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #12 Jakub Téra (4:1)
11:11 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Marek Weinelt z trestného střílení (3:1)
11:11 Weinelt si jde na nájezd a proměňuje
10:40 Vyloučen hráč #67 Jakub Vocelka družstva SCC SEMILY na 2 minuty za bránění ve hře
09:23 Vyloučen hráč #12 Jakub Téra družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
08:55 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Dominik Jansa bez asistence (2:1)
07:53 GÓL SCC SEMILY! 1:1
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #17 Lukáš Hradecký, asistoval #14 Tomáš Chmelík (1:1)
01:06 Weinelt si obhodil hráče a backhandem skóroval.
01:05 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Marek Weinelt, asistoval #7 Dominik Hebelka (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhrála Rtyně.