56
  • 56 55:50
    2

KM automatik FBK Jičín - FLORBAL JABLONEC 4:3
branky: 20. Tomáš Ouhrabka, 39. Michal Schreier, 40. Tomáš Valkoun, 55. David Hanuš - 16. Ondřej Faltus, 24. Semih Pehlivan, 47. Lukáš Jarolímek; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Ondřej Vašátko; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Líbal 13 - Martin Maňák 35; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Schreier Michal (Trenér): Zápas byl velmi vyrovnaný. Mylsím, že vyhrál lepší tým. Velmi jsme se trápili v koncovce. Naštěstí jsme dokázali vedení udržet. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Javůrek Lukáš (Trenér): Se vší úctou k soupeři - takhle špatný Jičín jsem ještě nikdy neviděl. Na nás to však v pohodě stačilo. Dneska jsme méně chtěli, rozhodly drobnosti - větší tah do brány, od nás nezvládnuté osobní souboje, celkově jsme byli jednoznačně jalovější. Gratuluji soupeři a děkujeme za pěkný zápas. Třeba zase někdy! Hodně štěstí do budoucí práce.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
57:31 Jičínu zatím pozorně brání přesilovou hru Jablonce.
55:50 Vyloučen hráč #2 Tomáš Houška družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra rukou
55:49 Hosté po obdržené brance více otevřeli hru a vidíme šance na obou stranách. Jablonec se nevzdává.
54:47 Timeout FLORBAL JABLONEC
54:47 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #12 David Hanuš, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (4:3)
54:47 Po krásném úniku po levém křídle se prosazuje střelou na přední tyč Hanuš!
50:33 Vyloučen hráč #2 Tomáš Houška družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
49:42 Jičín si vytváří šance především úniky po křídlech. Hosty nad vodou drží brankář.
46:56 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #26 Semih Pehlivan (3:3)
46:56 Pěkná akce hostí. Po přihrávce Pehlivana se prosazuje střelou do prázdné brány Jarolímek.
46:16 Hosté ohrožují branku převážně střelami z větší dálky přes clonu.
43:01 Hosté v plném počtu, další přesilovka hostí zůstala nevyužita především zásluhou brankáře Maňáka.
41:01 Vyloučen hráč #26 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 14:4
39:19 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #9 Martin Petrgál (3:2)
39:19 Jičín se pomocí dvou slepených gólů ujímá před koncem 2. třetiny vedení. Byli jsme svědky dvou nádherných branek!
38:25 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #33 Michal Schreier, asistoval #12 David Hanuš (2:2)
34:25 Střely z přesilovky jsou nepřesné. Jičínu se nepodařilo vytěžit větší šanci za celé dvě minuty.
32:25 Vyloučen hráč #47 Vojtěch Čivrný družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
31:56 Jičín se tlačí za vyrovnáním, ale bránkář hostí je zatím mužem zápasu.
30:30 Obrázek hry se vůbec nemění, vidíme zajímavý a rychlý flóčko s šancemi na obou stranách.
23:52 Vyloučen hráč #33 Michal Schreier družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
23:50 Hosté netrefují prázdnou branku, ale dostanou možnost přesilové hry po následném faulu.
23:08 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #7 Lukáš Jarolímek (1:2)
23:08 Chybná rozehrávka v předbrankovém prostoru znamená vedení hostí.
22:30 Hra se přelévá ze strany na stranu.
20:58 2. třetina začíná stejně jako končila první, náporem Jičína.
20:00 Střely v 1. části: 16:4
19:21 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #12 David Hanuš (1:1)
18:45 Jičín krásně kombinuje, nicméně neustále selhává v koncovce.
17:50 Hosté po gólu ožili, ale pořád mají ze hry více domácí.
15:51 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #94 Ondřej Faltus, asistoval #92 Jakub Daníček (0:1)
15:51 Hosté se z první střely na bránu v přesilovce ujímají vedení. Střelou z půlky se prosadil Faltus.
14:27 Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
13:45 Po velké šanci domácích přichází faul zezadu a hosté dostanou šanci se dostat zpět do zápasu.
12:50 Trenér Jičína Péťa Dlouhý svým svěřencům dnes naordinoval skvělou taktiku a hráči Jablonce zatím hrají druhé housle.
09:52 Hosté poprvé v zápase kontrolují míček delší časový úsek.
08:36 Hráči Jablonce neví, kde jim hlava stojí. Vše stojí na jejich brankáři, který předvádí úžasné zákroky.
06:50 Petrgál se zjevil sám před brankářem hostů, bohužel přestřeluje.
05:10 Jičín odstřeluje bránu hostů jednou střelou za druhou.
03:47 Jičín se tlačí do zakončení, nicméně všechny střely zatím končí nad nebo na dobře rozchytaném brankáři hostů.
02:17 Domácí zatím kontrolují míček více, ale zajímavější šance mají hosté po rychlých brejcích.
00:54 Hra je od začátku velmi intenzivní, náznaky šancí na obou stranách.