• 59 58:28
    2
    Šimon VACEK

FLORBAL JABLONEC - Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:10
branky: 33. Lukáš Jarolímek, 41. Jakub Daníček, 50. Semih Pehlivan, 55. Jan Koravský - 3. Marek Weinelt, 12. Jan Beneš, 16. Marek Weinelt, 18. Miroslav Kábrt, 21. David Šimáně, 42. Matěj Labík, 43. Miroslav Kábrt, 45. Jakub Martinec, 49. Marek Weinelt, 50. Marek Weinelt; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Petr Neumaier; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Jaromír Komárek 20 - Jan Seidl 25; po třetinách: 0:4, 1:1, 3:5
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Náš poslední zápas sezony. Začali jsme dobře, ve druhé třetině se hrál vyrovnaný florbal. Zápas se nám podařilo zlomit až ve třetí třetině, děkuji soupeři za předvedený výkon.
60:00 Komentář domácích Javůrek Lukáš (Trenér): Dneska jsme měli jasný cíl, a to co nejvíce pošetřit síly juniorů na zítřejší zápasy a lídrů na pondělí zápas posledníčků. Florbalově jsme rozhodně nestačili, ve druhé třetině se nám povedlo sehrát slušně vyrovnanou partii, byť svou roli sehrálo i polevení soupeře. Každopádně soupeři gratulace a hodně štěstí do další práce. Díky!
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
59:59 Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas, divákům za skvělou atmosféru v duchu fair-play.
59:55 V poslední minutě můžeme vidět krásný florbal, bohužel z toho už výhra pro domácí nebude.
59:13 Domácí se po Javůrkově poradě snaží hrát tvrdě a důrazně.
58:28 Timeout FLORBAL JABLONEC
58:28 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
58:28 Vacek vyloučen za bránění ve hře, Šusta je po střetu v rohu, čekaje na zdravotníka.
58:04 Endrle na poslední chvíli vytáhnul míček z Vejrkovy čepele.
56:54 Hujer (Jbc) zablokoval Šimáněho (Rtyně) střelu celým svým tělem.
55:56 Rtyně už delší dobu na balónku, zatím se z toho nic nestalo.
54:23 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:10
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #10 Jan Koravský, asistoval #92 Jakub Daníček (4:10)
54:23 Daníček zakutálený míček posílá Koravskému, který zvyšeuje scóre domácích.
53:59 Daníčkovi si odkutálel míček a musí znovu zakládat.
53:27 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
53:24 Hebelka jde na trestnou lavici za bránění ve hře.
53:05 Mikula blokuje gólovou crosovku hostí.
52:50 Endrleho akce končí na hokejce Rtyně.
52:00 Černý nenechal hráče hostí běžet středem a vybojoval od něj míč.
50:31 Domácí zatlačili hosty na jejich polovinu, Jarolímek trefuje jen golmana.
49:38 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:10
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Marek Weinelt, asistoval #10 Miroslav Kábrt (3:10)
49:38 I přes naší přesilivku hosté opět vsítili další gól. Komárek nemohl vůbec nic.
49:33 Vyloučen hráč #93 Adam Petera družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
49:33 Petera si odpyká dvouminutový trest za sekání, domácí mají přesilovku.
49:08 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:9
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #66 Zbyněk Hujer (3:9)
49:08 Pehlivan snižuje podkrkonošský náskok na 3:9
48:32 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:9
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Marek Weinelt bez asistence (2:9)
48:32 Weinert (Rtyně) šel sám na Komárka, Komárek neúspěšný. Rtyně zvyšuje.
47:52 Střel domácí nemají málo, bohužel letí všechno daleko od Seidlovi svatyně.
47:20 Vrácená výhoda pro Rtyni.
46:36 Čivrný posílá lob nad hlavu golmana hostí, golmanovi chvilku trvalo míček chytit, nakonec ho ale má pevně v rukách.
45:33 Daníček s Malinovským se snaží hosty skřípnout za jejich bránou, hosté ze sitace vychází stoprocentně.
44:53 O stějně rychlý protiútok se snaží domácí Endrle, střela letí vysoko nad bránu.
44:13 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:8
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jakub Martinec, asistoval #21 David Šimáně (2:8)
44:13 Rtyně je excelentní v trestání chyb, další rychlý protiútok končící za zády Komárka.
43:55 Faltus posílá lob na Pehlivana, nic z toho ale nevyplynulo.
43:24 Mikula (Jbc) bojuje za brankou Rtyně.
42:52 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #12 Jakub Téra (2:7)
42:46 Domácí polovinu času vyloučení odolávali, v 65. minutě hosté opět zvyšují.
41:47 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #12 Jakub Téra (2:6)
41:47 Vyloučen hráč #94 Ondřej Faltus družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nesportovní chování
41:47 Hosté zvyšují na 6:2 a Faltus po bouchnutí do mantinelu, si jde odpykat trest za nesportovní chování.
40:58 Kolem Komárkovy brány toho hodně proletělo, nakonec ale opět chytá
40:24 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:5
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #92 Jakub Daníček, asistoval #3 Jan Mikula (2:5)
40:24 Daníček i po předešlé nepovedené akci zvyšuje na 2:5
40:14 Daníčkova střela letí mimo.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:51 Akce Faltus Najman mohla končit gólem, bohužel jim to překazila časomíra. Konec 2. třetiny.
39:20 Pět zasahuje až Komárek (Jbc), balónek proletěl kolem 4 hráčů až k němu.
39:13 Volný úder pro hosty.
38:30 Akce Hujer - Kantor se rozhodčí přesouvají po faulu Rtyně jen do druhého rohu.
38:17 Domácím to dnes opravdu nelepí.
37:59 Další standartka domácích z rohu, míček opět končí za mantinelem.
37:09 Faltus s Horčičkou ubránili další z akcí hostů.
36:10 Jarolímek s Hujerem (Jbc) rozehrávají standartní situaci v rohu hostí.
34:55 Endrle s Koravským (Jbc), se snažili o akci na půlce hosté, marně.
34:40 Hra se odehrává u delší dobu za brankou hostí.
33:43 Čivrný rozehrává z rohu na Jarolímka, jehož crosovou přihrávku Rtyně okamžitě přebírá.
33:23 Faltus s Horčičkou teď předvádí perfektní obrané zákroky.
32:01 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:5
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #28 Jan Šusta (1:5)
32:01 Jarolímek prolomuje bariéru za hostujícím Seidlem a v střeluje první domácí branku.
31:21 Jablonec ostřeluje bránu hostujícícho Seidla, ten je zatím stoprocentní.
29:50 Komárek předvádí zákroky jak Jurco na MS.
29:20 Rtryně měla další šanci, Faltus zasahuje.
28:50 Endrle (Jbc) napadá za bránou hostí, je z toho volný úder pro domácí.
28:02 Koravský se na dnešní zápas dobře vyspal, jeho hra je neuvěřitelná.
27:21 Čivrný (Jbc) chtěl přihrát Endrlemu po mantinelu, Rtyně opět zasahuje.
26:15 Domácí Komárek mohl mít asistenci, bohužel Pehlivanovu střelu golman hostí chytá.
25:39 Šusta (Jbc) odpaluje míček skoro až na ochoz.
24:57 Volný úder po sekání pro domácí.
24:19 Kantor napadá co může, zahání hosty na jejich plovinu.
23:02 Další skvělý zákrok Komárka, jablonecký junior ukazuje, že do elitní brány patří.
22:51 Volný úder hostí z jejich rohu.
21:47 Jablonec dělá jednu chybu za druhou. Horčička právě přihlál soupeřům. Pehlivan míček i po velké snaze zpět nevybojoval.
20:53 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #21 David Šimáně, asistoval #93 Adam Petera (0:5)
20:49 Rtyně po nespěšném prostřelení bloku při standartní situaci, vstřeluje gól do odkryté části branky, na druhé straně.
20:30 Koravský na středu pod stresem míček neuklidnil, Rtyně rychle útočí.
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:48 Komárek (Jbc) vyráží jednu střelu za druhnou, domácí obrana by měla zabrat.
19:02 Je z toho protiútok, bohužel Malinovský pálí mimo.
18:40 Hráči Rtyně kličkuje na naší polovině, domácí nakonec ubránili.
18:10 Jarolímkovi to dnes nelepí.
17:53 Faltus rozehrává od mantinelu, Jablonec stále na míčku.
17:46 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #32 Marek Weinelt (0:4)
17:46 Další rychlý protiútok hostí, po kterém si připisují další, 4. gól.
16:55 Hosté hrají v plném počtu.
15:00 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:3
15:00 Z volného úderu zvyšuje Kábrt na 3:0, i přes oslabení.
14:49 Vyloučen hráč #31 Aleš Bednář družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
14:49 Kantor faulován při střele na bránu, domácí budou hrát přesilovku.
14:48 Hráč hostí se vytáhl před naší bránu, Komárek reagoval obstojně, na pomoc mu přišel i Koravský.
13:44 Jabnlonečtí rozehrávají v rohu hostí, z pěkné akce vystřelil a několikrát dorazil Pehlivan. Bohužel mimo.
12:59 Hosté odpalují balónek na domácí střídačku.
12:15 Horčička (Jbc) jde po balónku vší silou, hráč, nehráč. Volný úder pro hosty.
11:45 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #35 Jan Beneš, asistoval #17 Miroslav Kuře (0:2)
11:45 Hosté zvyšují na 0:2
11:22 Horčička (Jbc)  soustředící se na obrané postavením, málem doklepnul balón do vlastní branky. Komárek chytá těsně před čárou.
10:20 Čivrný s Černým (Jbc) se snaží zakládat akci, Rtyně rychle akci ruší.
09:05 Koravský (Jbc) blokuje neuvěřitelnou akci hostí.
07:31 Jablonečtí dřou zuby, nehty. Rtyně zatím ve všem stále úspěšnější
06:42 Hosté rozehrávají z našeho rohu.
06:20 Domácí stále na balónku.
05:45 Podzimek (Jbc) rozehrává na své polovině, je z toho rychlá akce domácích.
04:56 Faltus (Jbc)  střílí, jeho střelu Seidl chytá.
04:20 Rtyně předvádí rychlý florbal, zatím ji vše vychází dle představ.
03:53 Hra se přelévá na obrané polovině domácího celku.
03:40 Domácí Koravský brání důrazně, rozhodčí jeho snahu odměňují volným úderem pro hosty.
02:54 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
02:49 Domácí Horčička střílí do bloku, hosté oplácí rychlým protiútokem, ze kterého je gól.  Jablonec vs Rtyně 0:1.
02:11 Nahrávky hostí zatím přesnější než od domácíhío celku.
01:16 Domácí Faltus v souboji u mantinelu pohořel, balónek doletěl přes půl hřiště až ke Komárkovi.
00:28 Domácí začínají zápas ve vysokém tempu.
00:01 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Vítejte u zápasu domácího FLORBALU JABLONEC, proti hostům ze RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ.