17:3
    Jakub ZÁŇ
    (Švejda)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - TJ Sokol Koberovy 17:3
branky: 1. Dalibor Nigrin, 6. Jan Švejda, 6. Viktor Vondra, 18. Jan Otta, 22. Viktor Vondra, 23. Petr Blažej, 27. Dalibor Nigrin, 29. Matěj Roman Šaroch, 30. Jan Švejda, 33. Jan Svoboda, 36. Matěj Špaček, 39. Viktor Vondra, 43. Matěj Špaček, 51. Vít Neuman, 51. Jan Švejda, 56. Jan Otta, 58. Jakub Záň - 4. Dominik Reczai, 11. Jan Novotný, 19. Dominik Reczai; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 16 - Vojtěch Benett 23; po třetinách: 4:3, 8:0, 5:0
60:00 Komentář domácích Vondra Viktor (Vedoucí): Dnešní zápas byl vyrovnaný první třetinu, pak nám tam během chvíle spadlo snad všechno, co jsme vystřelili a tím se zápas zlomil. Rozhodující náskok se nám pak povedlo ještě navýšit. Těší mě, že jsme využili obě naše početní výhody. Toť vše, děkujeme soupeři za zápas, přejeme šťastnou cestu domů a brzké uzdravení Lukáši Hlavovi.
60:00 Komentář hostů Kovář Jan (Trenér): Za soupeřem jsme zaostávali ve všech směrech, především v rychlosti a v nasazení, výsledek tomu tedy odpovídá. Gratulujeme soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 14:6
57:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 17:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #16 Jan Švejda (17:3)
55:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 16:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #47 Jan Otta, asistoval #76 Jan Svoboda (16:3)
50:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 15:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda bez asistence (15:3)
50:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 14:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #3 Vít Neuman, asistoval #16 Jan Švejda (14:3)
42:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 13:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #83 Petr Blažej (13:3)
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
38:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 12:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #76 Jan Svoboda (12:3)
38:33 Vyloučen hráč #34 Milan Drobný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 11:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #2 Dalibor Nigrin (11:3)
32:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 10:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #47 Jan Otta (10:3)
29:20 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost
29:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 9:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #52 Jakub Záň (9:3)
28:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #87 Matěj Roman Šaroch, asistoval #16 Jan Švejda (8:3)
26:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #2 Dalibor Nigrin, asistoval #87 Matěj Roman Šaroch (7:3)
22:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #64 Matěj Špaček (6:3)
22:00 Gééng! Viktor Vondra se zase prosazuje.. a zase rána jako víno!
21:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #13 Marek Šach (5:3)
20:00 Střely v 1. části: 15:8
19:59 1. třetina byla opravdu florbalová, viděli jsme opravdu moc krásné góly.
18:03 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #25 Michal Slavík (4:3)
17:55 Gólman SKV  - Hájek skvělý!!!!
17:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #47 Jan Otta bez asistence (4:2)
14:39 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B neproměnil #16 Jan Švejda.
14:39 Švejda si vykoupal gólmana, ale nezasunul za jeho záda.
14:06 Koberovům to v přesilovce dost sjíždí z čepelí. A zase.. a uvidíme nájezd.
12:45 Vyloučen hráč #47 Jan Otta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
10:51 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #83 Lukáš Hlava (3:2)
05:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:1
05:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:1
04:00 V první větší šance a brejk Koberov.. a góol.
03:55 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #77 Jan Novotný (1:1)
01:16 Nigrin vymetl arkýř branky Koberov, tentokrát to nebyl jeho pověstný padající list, ale docela šlupka.
00:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #2 Dalibor Nigrin, asistoval #16 Jan Švejda (1:0)