1

2

3.

TJ Sokol Koberovy - SCC SEMILY 6:7pn
branky: 3. Jan Novotný, 5. Lukáš Hlava, 29. Dominik Reczai, 33. Jan Novotný, 44. Tadeáš Hradil, 54. Jan Novotný - 6. Lukáš Hradecký, 16. Jakub Vocelka, 23. Lukáš Hradecký, 32. Jakub Zemánek, 49. Lukáš Vyhlídko, 55. Jiří Havrda, N Tomáš Kubín; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:1 + Lukáš Hradecký 5; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 21 - Martin Forman 27; po třetinách: 2:2, 2:2, 2:2, 0:0
Komentář hostů Miksánek Tomáš (Trenér): Pro diváky hezké rozloučení se sezonou divize. Hrálo se nahoru dolu a my jsme asi chtěli zvítězit víc než soupeř. I obraz hry konečně celkem odpovídal. Opeř se budu opakovat, ale sezona se pokazila už dávno, takže i přes výrazné zlepšení je padák zasloužený. Pro nás "veselé" loučení s divizí a doufáme, že se sem za rok zase vrátíme! Díky soupeři za fair play a divákům za skvělou kulisu.
Komentář domácích Kovář Jan (Trenér): Pro diváky jistě atraktivní utkání, nám se podařilo pouze prvních osm minut. Následně to byl soupeř, kdo více prahnul po vítězství. Udělali jsme dnes spoustu chyb a zahodili jsme příliš mnoho šancí. Gratulujeme soupěři a děkujeme našim fanouškům za celou sezónu.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč #92 Dominik Reczai , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SCC SEMILY hráč #12 Tomáš Kubín a vstřelil rozhodující gól (6:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč #8 Petr Frkala a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SCC SEMILY hráč #61 Filip Bulušek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč #83 Lukáš Hlava , ale gól nevstřelil.
54:51 GÓL SCC SEMILY! 6:6
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #88 Jiří Havrda, asistoval #61 Filip Bulušek (6:6)
53:46 To byly nervy
53:44 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (6:5)
51:54 Vyloučen hráč #17 Lukáš Hradecký družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání
49:18 Někdo se pokusil schodit Milana... Neúspěšně
48:41 GÓL SCC SEMILY! 5:5
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #11 Lukáš Vyhlídko, asistoval #30 Jakub Zemánek (5:5)
45:08 Prosíme předsedu o jeřáb, Natka nemohla narovnat mantinely
43:03 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #66 Tadeáš Hradil, asistoval #88 Martin Vetro (5:4)
40:01 Tentokrát buli vyhráli hosté
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:59 Jsouo velké nervy, ve zkratce míček lítal furt z jedné branky k druhé brankáři lítají ze strany na stranu. Je to velmi těsné
37:59 Oba týmy se snaží a jsou vyrovnané
36:19 To jsou nervy
32:11 Koberovy to hned hostům vrátily
32:04 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:4
31:45 GÓL SCC SEMILY! 3:4
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #30 Jakub Zemánek, asistoval #11 Lukáš Vyhlídko (3:4)
30:04 Golman Semil chytil skoro tutovku
28:32 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #77 Jan Novotný (3:3)
26:48 Vyloučen hráč #17 Lukáš Hradecký družstva SCC SEMILY na 5 minuty za nedovolené vrážení
25:06 Vyloučen hráč #77 Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování
23:48 Koberovy měly už dost šancí, ale zatím všchny Semily dokázaly ubránit
22:57 GÓL SCC SEMILY! 2:3
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #17 Lukáš Hradecký, asistoval #11 Lukáš Vyhlídko (2:3)
22:20 Novas obešel krásně tři hráče
21:08 Semily zatím na hřišti kouzlí.
20:01 Buli tentokrát vyhráli domací.
20:00 Střely v 1. části: 10:10
18:22 Zápas je velmi napínavý, zatím víc střílí hosté
15:51 GÓL SCC SEMILY! 2:2
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #67 Jakub Vocelka, asistoval #9 Jan Šimon (2:2)
15:51 Gólová střela z půlky od hostů
14:17 Střela z půlky od Milana
12:28 V obraně Koberov jsou zatím jistější než ve předu.
10:40 Míček lítá ze strany na stranu, ale gól nikde.
07:19 Hlavis se zkacel k zemi, ale vstává
06:59 Tribuna šílý z obou stran
05:23 GÓL SCC SEMILY! 2:1
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #17 Lukáš Hradecký, asistoval #77 Lukáš David (2:1)
05:23 Semily se ale nedaly, a hned to vrátily
04:59 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #93 Adam Buriánek (2:0)
04:59 Z části zničený Lukáš i tak dává góla
02:14 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #7 Jan Haloun (1:0)
02:14 Z první střely gól pro Koberovy.
00:05 Fajfka září hned na začátku.
00:01 Buli vyhrál tým domácích.