55
  • 55 54:10
    2

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Panthers Praha 7:2
branky: 4. Michaela Mlejnková, 6. Natalie Hurníková, 8. Michaela Mlejnková, 13. Nela Škopková, 22. Michaela Mlejnková, 27. Kristina Hudáková, 50. Malwina Zagórska - 8. Agáta Saffertová, 44. Tereza Pitterlingová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 9 - Kristýna Míková 29; po třetinách: 4:1, 2:0, 1:1
60:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráček najdete zde
60:00 Střely ve 3. třetině: 13 - 6
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:25 Pantherky přebíhají ze strany na stranu, protože si je Ostrava pěkně točí.
56:10 Hosté hrají v plném počtu.
55:53 Střela Pudišové míjí bránu.
54:53 Přesilovka zatím bez střely.
54:10 Vyloučen hráč #53 Agáta Saffertová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:36 Horňáková musí být nyní ve střehu, protože na ni jdou střely ze všech stran.
50:54 Středulová natáhla a trefila Pitterlingovou do obličeje. Zranění se ji však díky bohu vyhlo.
49:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #12 Natalie Hurníková (7:2)
49:02 Domácí hrají v plném počtu.
48:23 Panthers přesilovku uchopily pevně do svých rukou a obstřelují Tomšovou zleva zprava.
47:02 Vyloučen hráč #88 Kristina Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
46:25 Rozhodčí zvedají ruku, výhoda pro hosty.
45:17 Škopková nahodila turbo a přes celé hřiště doběhla až k Horňákové, kterou však napálila přímo do hrudi.
43:45 GÓL Panthers Praha! 6:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Tereza Pitterlingová, asistoval #88 Karolína Vlachová (6:2)
43:02 Domácí kombinují na útočné polovině.
41:25 Špatnou nahrávku Vrlíkové chytla Pitterlingová, ta ale také špatně nahrála, takže na míčku opět Ostrava.
40:25 Hosté hrají v plném počtu.
40:00 Střely ve 2. třetině: 13 - 1
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:25 Vyloučen hráč #19 Anna Bartušková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
37:22 Gálová to naprala přímo do ruk brankářky hostí, ta tak se střelou neměla žádný problém.
36:13 Střelu si zkusila i Glasová, avšak Horňákovou nepřemohla.
35:20 Střela Zagórske ani dorážka Mlejnkové gólem nekončí.
34:38 Ostrava drží míček ve svém obranném pásmu.
32:31 Zagórska si šikovně vyjela a zkusila to tahem, míček se odráží od hrudníku Horňákové.
31:05 Sigmundová musela hasit nebezpečnou akci, nakonec vše perfektně vyřešila.
30:07 Dnešní utkání sleduje 87 diváků, děkujeme.
28:59 I Panterky dokáží zaútočit, ale neznají postup jak přemoct Tomšovou.
27:32 Gálová poslala jedovku od mantinelu, Horňáková vyráží.
26:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #88 Kristina Hudáková, asistoval #5 Markéta Vrlíková (6:1)
26:03 Vrlíková ze standardky na Hudákovou, ta přímo do brány.
24:58 Ostrava obléhá polovinu Panthers.
22:58 Panthers dokázaly ohrozit bránu, ale Tomšová stále připravená.
21:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #13 Adriana Středulová (5:1)
21:20 Mlejnková nedala Horňákové šanci a navyšuje skóre svého týmu.
20:00 Střely v 1. třetině: 10 - 4
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:02 Hosté hrají v plném počtu.
16:01 Panthers se na chvíli dostaly na míček, avšak ke střele nedošlo. Nyní opět Ostrava.
15:02 Vyloučen hráč #33 Karla Kalecká družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
14:31 Pudišová tahem z dálky, ale střela mířila hodně mimo bránu.
13:25 Tomšová si náramně poradila se střelou Vlachové.
12:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #27 Nela Škopková, asistoval #66 Michaela Mlejnková (4:1)
11:41 Pudišová zkusila střelu z dálky, ale míček nakonec končí v rukou Horňákové.
10:38 Vyloučen hráč #53 Agáta Saffertová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
09:05 Nyní už je hra vyrovnanější.
07:53 Timeout Panthers Praha
07:53 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #53 Agáta Saffertová, asistoval #71 Lenka Faltusová (3:1)
07:53 Timeout asi holkám z Prahy pomohl.
07:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #71 Karolína Bínová (3:0)
07:10 Ostrava je většinou v držení míčku, nyní obléhá polovinu hostí.
05:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Natalie Hurníková, asistoval #66 Michaela Mlejnková (2:0)
05:40 Dvojice Mlejnková-Hurníková si evidentně rozumí, protože přidávají další gól.
04:22 Vrlíková s Bínovou se moc nepohodly a po špatné přihrávce ztrácí míček.
03:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #12 Natalie Hurníková (1:0)
03:20 Sotva jsem začala psát poslední zprávu, tak to Mlejnková parádně vybombila.
03:03 Zatím se nic moc nestalo.
01:35 Vlachová zkusila střelu z dálky, Tomšovou neprostřelila.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.