2:7
    Michaela MECHLOVÁ
    (Želízková)

K1 Florbal Židenice - PSN Tatran Střešovice 2:7
branky: 11. Petra Bílá, 16. Petra Bílá - 10. Kateřina Seemannová, 19. Barbora Břešťálová, 32. Kateřina Vachudová, 43. Karolína Stůjová, 44. Nikola Hermannová, 54. Vendula Beránková, 58. Michaela Mechlová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Alena Večeřová 22 - Eliška Drbalová 15; po třetinách: 2:2, 0:1, 0:4
60:01 Pozápasové rozhovory hosté Pozápasové rozhovory domácí
60:00 Počet střel celkem: Židenice 17 - Tatran 31
60:00 Počet střel ve 3: třetině: Židenice 6 - Tatran 9
60:00 Atraktivní zápas ve vysokém tempu končí. Tatran od začátku dominoval na míčku a Židenice tlačil, výsledek tomu nakonec odpovídá. Židenice se snažily, hrály na hranici svých možností, ale na lepší Střešovice to nestačilo.
59:50 Ani Muselíková nepropálila Drbalovou. Pokus to byl ale velmi solidní.
59:25 Fuchsová dnes neprodlouží střeleckou šňůru, v rozmezí 20 sekund měla dvě velké příležitosti, ale ani jednu neproměnila. Škoda.
57:20 Střešovice přece jen využívají přesilovou hru. Odražený míček si na středu našla Mechlová a bez problémů zakončila do prázdné kasy.
57:07 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #29 Lucie Želízková (2:7)
56:10 První střela Tatranu v přesilovce vyšla z hole Beránkové, ale ta mířila doprostřed a Večeřová se tak ani nenadřela.
55:20 Tento moment bohužel pravděpodobně zmařil naději na snížení. Židenice špatně střídaly a poprvé v zápase se tak bude vylučovat.
55:19 Vyloučen hráč #8 Michaela Styková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání
54:40 Židenice jsou v šesti a hned se dostaly do velké šance, Fuchsová bohužel minula.
54:35 Domácí tým si vzal oddechový čas.
54:34 Timeout K1 Florbal Židenice
53:47 Šestá trefa Tatranu. Kapitánka Beránková přízemní střelou překonává Večeřovou.
53:46 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #15 Vendula Beránková, asistoval #79 Katka Nádeníková (2:6)
53:16 Zápas má solidní tempo, obratem se do protiútoku vydaly domácí hráčky, Fuchsová posunula na Janečkovou, ale té míček trochu odskočil a střela bekhendem nebyla nebezpečná.
52:40 Seemannová měla možnost dát druhý gól v zápase, Večeřová se však přesunula rychle a šanci zlikvidovala.
50:45 To je škoda, Židenice přehrály Tatran a dostaly se na dostřel branky, bohužel se v předbrankovém prostoru nedostaly k zakončení.
50:05 Pěkná kombinace druhé lajny, na jejímž konci byla Kasal, ale bohužel neměla přesná mířidla.
49:22 Stejně tak šance Fuchsové. Ta se ale záhy dostala do další příležitosti a donutila Drbalovou k zákroku.
49:09 Pokus Robové mířil úplně vedle.
47:28 Oooo, zvoní tyč! Beránková trefuje břevno!
45:30 Petra Bílá mohla snížit a završit hattrick, ale Drbalová vyráží.
43:09 Tohle je tvrdá rána pro Židenice. Tatran vyslal na branku Židenic dvě střely a obě skončily v bráně. Tentokrát propadla střela Hermanové od mantinelu až k bližší tyčce. Hosté odskakují na rozdíl tří gólů.
43:08 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #2 Nikola Hermannová, asistoval #22 Kateřina Vachudová (2:5)
42:40 Nikým nehlídaná Stůjová povedenou ranou ze středu hřiště zvyšuje na 4:2 pro střešovické.
42:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #9 Daniela Kvasková (2:4)
41:34 Střela Venduly Kasal bohužel postrádala razanci. Drbalová chytá.
40:50 Hned v první minutě třetího dějství vyzkoušela pozornost Večeřové z úhlu jedna z hráček první lajny Tatranu.
40:00 Počet střel ve 2. třetině: Židenice 5 - Tatran 10
40:00 V druhé třetině jsme byli svědky pouze jednoho gólu, který vstřelila hostující Vachudová. Tatran drží míček, ale Židenice hrají na hranici svých možností. Makají, vrhají se do střel a vyrážejí do protiútoků. Uvidíme, zda se jim ve třetím dějství podaří srovnat.
39:50 10 sekund před koncem a málem jsme měli srovnáno! Indrová se z ničeho nic ocitla před Drbalovou, ta však vykopla obě nohy a šanci domácích zneškodnila.
38:39 Co se nepovedlo hostům, málem vyšlo domácím. Fuchsová se dvakrát ocitla těsně před brankářkou, ale nedokázala míček procedit za záda brankářky.
38:05 Tatran uzamkl židenické na jejich polovině, ale branku nevsítil.
34:35 Věřme, že se početná marodka domácích co nejdříve zúží.
33:30 Utkání v některých fázích připomíná přesilovou hru Tatranu. Nutno podotknout, že to Židenice mají opravdu těžké, vzhledem k faktu, že hrají pouze na dvě lajny.
32:25 O chvíli později musela vytáhnout parádní zákrok Alena Večeřová po ráně kapitánky Beránkové.
31:50 Tatran se podruhé v zápase dostává do vedení, po střele Vachudové Židenice inkasují dnes potřetí.
31:42 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #22 Kateřina Vachudová, asistoval #12 Barbora Panešová (2:3)
31:21 Střelu na hostující branku vyslala Vendula Kasal, ale mířila nad. Každopádně odvážný pokus židenické juniorky.
31:00 A okamžitě do protiútoku vyrazila Eva Nečasová, jejíž ránu vyrazila Drbalová maskou. Pěkná šance domácích!
30:32 Lajna Tatranu teď rozhýbala druhou pětici židenických, ale žádnou šanci si nevytvořila.
28:05 Tatran měl velkou šanci v předbrankovém prostoru, Večeřová ale míček uzmula a rychlým výhozem našla Fuchsovou, jejíž střelu z otočky musela lapit Drbalová.
26:45 Židenice se teď na krátkou dobu usadily na polovině soupeře, o míček však přišly. Tatran tak má možnost založit další akci.
24:30 Sestry Jahodovy unikly do protiútoku, ale nerozuměly si a u míčku je tak Tatran.
23:01 Obrovská šance Tatranu nekončí gólem! Seemannová vybídla ke skórování Želízkovou, ale ta bekhendem minula.
20:55 Fuchsová měla na startu druhé třetiny velkou šanci, ale vylámala si zuby na Drbalové.
20:00 Počet střel v 1. třetině: Židenice 6 - Tatran 12
20:00 První třetina je u konce. Tatran v ní dominoval co do držení míčku, stav skóre je ale vyrovnaný. Dva góly Petry Bílé otočily skóre, ale Barbora Břešťálová minutu před koncem srovnala.
18:57 Tatran z nenápadné akce srovnává. Břešťálová obdržela míček u tyčky a pod ležící Večeřovou míček propasírovala až do branky.
18:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Barbora Břešťálová, asistoval #89 Kateřina Pisárová (2:2)
17:23 Hostující Panešová je dnes cítit, po několikáté v první třetině se dostala na dostřel branky, ale Večeřová je pozorná.
15:37 Ale pozoor, Židenice otáčejí skóre! Indrová dlouhým centrem do útočného pásma vyslala Petru Bílou a ta z první propálila Drbalovou. 2:1!
15:36 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá, asistoval #39 Martina Indrová (2:1)
15:00 Hra má velmi dobré tempo a je v posledních minutách vyrovnaná.
12:01 Tatran je dominantní v držení míčku, ale Židenice nebezpečně koušou z protiútoků.
10:48 Máme srovnáno! Tak to byla rychlovka. Natálie Janečková vybídla ke skórování Petru Bílou a ta střelou z první vyrovnává.
10:47 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá, asistoval #9 Natálie Janečková (1:1)
09:54 Tatran posílá do vedení před chvílí zmíněná Seemannová. Panešová jí lahodným způsobem poslala neodolatelnou přihrávku a střelou do prázdné branky otevírá skóre.
09:53 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #12 Barbora Panešová (0:1)
08:01 Nejproduktivnější hráčka hostí Seemannová se poprvé v utkání dostala ke střele, Večeřová ale předvedla pěkný zákrok.
07:00 Tatran měl možnost v nebezpečném prostoru, ale střela z první mířila do sítě. Sítě za brankou.
05:30 První střela na branku! Po vypíchnutí Fuchsové střílela Bílá, Drbalová byla připravena.
03:50 Tatran, který nasadil tři pětky, je zatím po většinu času na míčku. Židenické dvě pětky si zakládají zejména na obraně.
03:00 Panešová měla obrovskou šanci, ale v bezprostřední blízkosti přestřelila.
02:01 Indrová ku překvapení všech vyzkoušela nečekaný oblouček, s tím si však Drbalová v poklidu poradila.
01:44 Po faulu na Fuchsovou rozehrají Židenice standardku na útočné polovině.
00:25 Své štěstí vyzkoušela hostující Beránková, ale její střela z poloviny hřiště nemířila na branku.
00:02 Zápas odstartoval! Úvodní buly pro Tatran.
00:01 Vážení diváci, vítejte u online přenosu z 9. kola Extraligy žen. Na brněnské hale Vodova se utkají celky K1 Florbal Židenice a Tatran Střešovice. Přenosem vás provede Martin Zmydlený.