4:7
    Lucie ŽELÍZKOVÁ
    ()

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - PSN Tatran Střešovice 4:7
branky: 32. Eliška Poláková, 32. Kristýna Vejvodová, 36. Eliška Poláková, 43. Eliška Jaroslava Mrázová - 40. Michaela Mechlová, 46. Karolína Stůjová, 51. Veronika Kopecká, 52. Michaela Mechlová, 55. Veronika Kopecká, 58. Michaela Mechlová, 59. Lucie Želízková; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:3 + Michaela Marešová OS; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 28 - Markéta Antalová 19; po třetinách: 0:0, 3:1, 1:6
60:01 Komentáře trenérů a nejlepších hráček
60:00 Střely v celém utkání: Start 23 Tatran 36
60:00 Střely ve 3. části: 5:19
59:59 Start hraje v power play, ke golu to však zatím nevede.
58:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková bez asistence (4:7)
57:55 Vyloučen hráč #28 Markéta Antalová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za držení
57:45 Vyloučen trenér Michaela Marešová družstva PSN Tatran Střešovice - osobní trest
57:45 Vyloučen hráč #17 Bára Matějková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
57:38 Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
57:38 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #15 Vendula Beránková (4:6)
57:28 Přihrávku Tatranu do prázdné brány zastavuje Kutnarová.
56:58 Do útoku se hnala Chaloupková a Kovaříková, bohužel ani jedna se do vyložené brankové příležitosti nedostává.
54:35 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #15 Vendula Beránková (4:5)
54:35 Tatran otáčí vývoj zápasu, když se od mantinelu táhlou střelou prosazuje Kopecká po nahrávce od Beránkové.
52:35 Vyloučen hráč #42 Kateřina Kovaříková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
51:55 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #55 Klaudia Robová (4:4)
51:55 Pěkná kombinace Tatranu a je srovnáno - 4:4
50:13 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #10 Kateřina Seemannová (4:3)
50:13 Ze zmatku před brankou domácích se prosazuje Kopecká.
49:49 Balejová našla z rohu Polákovou, tentokrát Antalová chytá.
49:15 Tatran teď tlačí Start jak může.
47:15  Baťková perfektně vybojovala balon, našla Kutnarovou, ta už přihrát nedokázala.
45:48 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #2 Nikola Hermannová (4:2)
45:48 Stůjová pěknou potaženou střelou snižuje na 4:2.
45:09 Start oslabení ubránil.
44:10 Šermovačku před domácí brankou ukončuje hvizd rozhodčích.
43:56 Tatran se po zmatečném úvodu usazuje na polovine Startu.
43:20 Vyloučen hráč #13 Eliška Poláková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
43:20 I Tatran bude dnes hrát přesilovou hru, na trestnou lavici je poslána domácí Eliška Poláková.
42:09 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 4:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #41 Eliška Jaroslava Mrázová, asistoval #85 Zuzana Hájková (4:1)
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
39:59 Střely ve druhé třetině: Start 8 Tatran 12
39:16 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová z trestného střílení (3:1)
39:16 Uvidíme druhé trestné střílení, tentokrát půjde hráčka Tatranu.
39:02 Ve velké šanci domácích Poláková i Baťková, ani jedna za záda Antalové balonek nedostala.
37:28 Špačková blokuje střelu Stůjové od mantinelu.
36:50 Kutnarová blokuje střelu Beránkové.
36:30 Býčková se trefuje z velkého brankoviště, Janglová však chytá.
35:09 Timeout PSN Tatran Střešovice
35:09 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 3:0
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #84 Veronika Balejová (3:0)
35:09 Balejová po průniku po mantinelu našla úplně volnou Polákovou. Ta se trefuje za záda Antalové a Start vede 3:0.
35:00 Dnešní zápas sleduje 40 diváků, atmosféru v hale však rozviřuje několik domácích fanoušků. Za což celý tým domácích Tigers děkuje.
33:03 Start má teď více ze hry a pohybuje se na polovině Tatranu.
31:12 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 2:0
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #35 Hana Chaloupková (2:0)
31:12 Po buly se Start dostal rychle na polovinu soupeře a Vejvodová doráží do branky beckhandem.
31:01 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:0
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Eliška Poláková z trestného střílení (1:0)
31:01 Poláková faulována v úniku a Start má možnost dostat se do vedení.
30:54 Pisárová trefuje branku Startu, Janglová však pozorná.
30:21 Balejová vybojovala balonek na mantinelu, přihrála pak však nepřesně a Tatran se staví do rozehrávky.
25:38 Tatran několikrát vystřelil, Start se zase snaží skórovat z brejků.
22:35 Standardní situaci z rohu na útočné polovině Startu nikdo do branky nezakončil.
21:17 Mechlová ze středu hřiště, Janglová opět chytá.
20:32 Stůjová z malého brankoviště, Janglová chytá.
20:00 Střely v 1. části: 10:5
19:59 Střely v první třetině: Start98 10 Tatran 5
18:56 Kutnarová opět střílí osamocena, tentokrát od mantinelu, trefuje pouze tyč z vnější strany.
16:33 Domácí Mrázová sama na středu hřiště, Antalová vyráží.
14:10 Druhou minutu přesilovky držel Tatran Start pod tlakem na obranné půlce.
14:08 První minutu přesilovky hrál Start na polovině Tatranu.
13:10 Škorpová trefuje rovnou ze standardní situace, Antalová zasahuje a na míčku je Start.
13:08 Vyloučen hráč #55 Klaudia Robová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
09:58 Kutnarová sama na středu hřiště, Antalová chytá.
08:49 Stůjová faulovala u mantinelu a rozehrává Start.
07:58 Pěnkavová trefuje nebezpečné místo 20 cm nad povrchem, Antalová chytá.
07:33 Vysoký kopec chytá Janglová.
06:33 Tatran střílí ze středu hřiště, střela však míří vysoko nad.
05:53 Hra se přelévá ze strany na stranu.
04:10 Po rozehrávce z rohu ve vyložené šanci domácí Špačková, balonek však netrefila ideálně a skóre se nemění.
03:59 Pěnkavová vybojovala balonek v rohu hřiště a řítí se dopředu, byla zastavena faulem a opět rozehrává Start.
03:10 Škorpová zkušenš rozehrává na Vejvodovou, ta posunuje na Chaloupkovou, ta byla o balon připravena faulem. Rozehrává Start.
01:30 Kopecká střílí z prostoru velkého brankoviště, Janglová chytá.
01:17 První minutu držel balon Start.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.