9:8
    Andrea SATÝNKOVÁ
    (Kleinová)

KM automatik FBK Jičín - Panthers Praha 9:8p
branky: 28. Leona Müllerová, 32. Leona Müllerová, 33. Tereza Syslová, 39. Leona Müllerová, 56. Zuzana Svobodová, 58. Gabriela Žůrková, 58. Gabriela Žůrková, 60. Tereza Syslová, 63. Andrea Satýnková - 5. Agáta Saffertová, 30. Kateřina Vránová, 34. Markéta Žbánková, 41. Lenka Faltusová, 49. Markéta Valešová, 52. Anna Bartušková, 54. Markéta Valešová, 56. Lenka Faltusová; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Alena Vokatá 27 - Kateřina Macounová 31; po třetinách: 0:1, 4:2, 4:5, 1:0
65:00 Střely v prodloužení: 2:0
62:17 GÓL KM automatik FBK Jičín! 9:8
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #71 Andrea Satýnková, asistoval #68 Martina Kleinová (9:8)
61:35 Krásná střela Haškové, golmanka vyráží
60:00 Střely ve 3. části: 14:14
59:40 V hale je neskutečná atmosféra, diváci tlačí Jičín k výhře
59:20 GÓL KM automatik FBK Jičín! 8:8
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #48 Tereza Syslová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (8:8)
57:58 Timeout Panthers Praha
57:58 GÓL KM automatik FBK Jičín! 7:8
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #48 Tereza Syslová (7:8)
57:23 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:8
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (6:8)
55:53 GÓL Panthers Praha! 5:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #86 Lenka Faltusová, asistoval #53 Agáta Saffertová (5:8)
55:09 GÓL KM automatik FBK Jičín! 5:7
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #46 Zuzana Svobodová, asistoval #24 Šárka Egrtová (5:7)
55:00 Parádní střela Kmoškové, golmanka famozně
54:10 Pantherky mohly opět skórovat, balónek se kutálel těsně mimo levou tyčku
53:37 Timeout KM automatik FBK Jičín
53:20 GÓL Panthers Praha! 4:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #78 Markéta Valešová, asistoval #36 Viktorie Novotná (4:7)
51:23 GÓL Panthers Praha! 4:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Anna Bartušková, asistoval #86 Lenka Faltusová (4:6)
51:10 Jako přes kopírák, zase Faltusová v úniku sama na Vokatou, střela se jí nepovedla
49:40 Faltusová ve velké solo akci, Vokatá likviduje
48:55 GÓL Panthers Praha! 4:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #78 Markéta Valešová bez asistence (4:5)
48:23 Jičín teď v několika šancích po sobě, jičínské hráčky ale stříli jenom mimo branku a výrazně Panthers neohrozily
44:54 Kleinová pokryla odkrytou jičínskou branku a zachránila Jičín před dalším obdrženým gólem
40:50 Povedená akce Haškové a Satýnkové, těsně vedle branky hostí
40:30 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #86 Lenka Faltusová, asistoval #25 Monika Zikmundová (4:4)
40:00 Střely ve 2. části: 14:14
38:58 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #93 Leona Müllerová bez asistence (4:3)
38:26 Jičín opět ve velkých šancích, golmanka hostí neskutečná
33:49 Panthers v další velké šanci, Vokatá vyráží
33:19 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #78 Markéta Valešová (3:3)
32:54 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #48 Tereza Syslová, asistoval #93 Leona Müllerová (3:2)
32:13 Hra se přelévá ze strany na stranu, vidíme pěkné šance na obou stranách
31:55 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #93 Leona Müllerová, asistoval #7 Sabina Hohberg (2:2)
29:56 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #47 Kateřina Vránová, asistoval #67 Nikola Křemenáková (1:2)
27:26 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #93 Leona Müllerová, asistoval #12 Adéla Kmošková (1:1)
27:23 V další velké šanci Mullerová, následně i Hohberg, obě vychytává hostující golmanka
26:28 Jičínská odchovankyně Lucie Florianová v dresu Panthers ve velké šanci balonek za záda Vokaté nedoklepla
25:09 Je naprosto neuvěřitelné, co Jičín není schopen doklepnout do branky, golmanka hostí fantastická
23:37 Vyloučen hráč #86 Lenka Faltusová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi
22:30 Teď hned ve třech šancích po sobě Panthers, Vokatá drží
21:50 Syslové předvedla pěknou backhendovou střelu, golmanka vyráží
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:40 Žůrková opět ve velké akci při vlastním oslabení
18:38 Vyloučen hráč #5 Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
14:20 Přečíslení Jičína, Žůrková přestřeluje
13:16 Několik neskutečných Matrix zákroků teď předvedla hostující golmanka, klobouk dolů
12:12 Panthers jen těsně míjí jičínskou odkrytou branku
10:19 Svobodová ve velké šanci před brankou hostujících, střela těsně mimo
07:50 Nyní Jičín v hezké šanci, Bachmaierová přestřeluje
07:00 Další přečíslení Pantherek, opět výborná Vokatá šanci likviduje
06:50 Hezká akce pražského týmu, Vokatá vyráží
05:35 Žůrková v oslabení trefuje tyčku branky hostujícího týmu
04:27 Vyloučen hráč #5 Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
04:05 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #53 Agáta Saffertová, asistoval #86 Lenka Faltusová (0:1)
01:48 Panthers v přečíslení, akci překazila poměrně jednoduše Bachmaierová
01:30 Nádherná střela Satýnkové, která po několika letech hraje svoje další utkání v jičínském dresu
00:23 Pár vteřin po začátku zápasu vidíme krásnou střelu Bachmaierové, Macounová vyráží
00:10 Úvodní buly ve prospěch hostí
00:00 Dobrý podvečer dámy a pánové, při čtvrté adventní neděli vás zdravíme z pohádkového Jičína, kde se odehraje 15. kolo Extraligy žen mezi domácím týmem KM automatik FBK Jičín a hostujícím Panthers Praha.