58
  • 58 57:13
    2

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:9
branky: 23. Barbora Špačková, 56. Barbora Špačková - 7. Linda Pudišová, 8. Malwina Zagórska, 10. Michaela Mlejnková, 21. Paulína Hudáková, 31. Karolína Sigmundová, 32. Veronika Rybičková, 32. Radka Niemczyková, 35. Markéta Vrlíková, 48. Malwina Zagórska; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Kristýna Karli 16 - Jana Dupčáková 15; po třetinách: 0:3, 1:5, 1:1
60:01 Ohlasy trenérů a nejlepších hráček
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:13 Hosté ubránili oslabení a už se zase ženou do útoku.
59:00 Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:13 Vyloučen hráč #7 Malwina Zagórska družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou
55:56 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 2:9
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková, asistoval #63 Kristina Zlatníková (2:9)
55:56 Nejprve Zlatníková trefila tyč, od té se však míček odrazil ke Špačkové a ta se už nemýlila.
55:07 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
47:42 Pěnkavová těsně minula bránu hostů.
47:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #66 Michaela Mlejnková (1:9)
45:34 Zagórska z první netrefila branku domácích.
43:42 Urbášková se procpala přes 3 hráčky Tigers, míček ale neskončil v brance.
42:46 Hudáková se snažila najít Mlejnkovou, té však balónek přeskočil čepel a nezakončila.
40:00 Úvodní buly třetí třetiny znovu vyhrála Ostrava.
40:00 Střely ve 2. části: 2:11
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:54 Hurníková se dopustila menšího faulu a rozehrávat tak bude Start98.
38:33 Sigmundová zakopla o Mervartovou.
35:07 Hudáková nastřeluje pouze tyč domácí branky. Ostrava je tuto třetinu velice produktivní.
35:00 Dnešní utkání sleduje 54 diváků, děkujeme!
34:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #5 Markéta Vrlíková, asistoval #14 Karolína Sigmundová (1:8)
34:26 Start98 nabírá poslední síly a vrhá se do útoku.
34:03 Středulová spolu se svojí spoluhráčkou Niemczykovou velmi aktivně napadají obranou dvojici Šnajberková - Baťková.
33:42 Ostrava hraje třetí třetinu pouze na 10 lidí. Hra tak trochu ztrácí tempo, ale na soubojích to poznat není.
31:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #13 Adriana Středulová (1:7)
31:34 Ostrava se rozstřílela a dává již třetí gól v rozmezí ani ne dvou minut.
31:30 Poláková dorážela střelu Pěnkavové, tento pokus těsně minul branku.
31:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Veronika Rybičková, asistoval #99 Paulína Hudáková (1:6)
31:15 Rybičková se po dvou asistencích i sama prosazuje a zvyšuje již na 6:1.
30:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Karolína Sigmundová, asistoval #42 Linda Pudišová (1:5)
30:11 Ostravská první formace opět v režii již pátého gólu.
30:06 Zlatníková bojuje o balónek v útočném rohu.
28:59 Rybičková se chtěla vydat dopředu, ale její únik zastavil hvizd rozhodčí.
26:13 Zlatníková se snažila krosem najít Špačkovou, tentokrát akci zastavila obrana Ostravy.
22:35 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:4
22:35 Musím se domácímu týmu omluvit, tato akce byla opravdu ukázková, střela Špačkové krásně zapadla do branky hostí.
22:14 Domácím hráčkám se dnes příliš nedaří dostat se do nějakých větších šancí.
20:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #9 Veronika Rybičková (0:4)
20:54 Napodruhé se to Hudákové povedlo a zvyšuje skóre zápasu na 0:4.
20:34 Hudáková z dobré pozice hledala místo mezi rukama domácí gólmanky Karli.
20:00 I druhou úvodní buly třetiny vyhrál hostující tým.
20:00 Střely v 1. části: 6:7
19:37 Zagórska promáchla přihrávku své spoluhráčky Mlejnkové a touto akcí končí i první třetina.
18:34 Hudáková po sřetu se dvěma hráčkami Tigers odkulhává na střídačku, doufejme že bude v pořádku.
16:56 Zagórska udělala kolečko s míčkem kolem celé obrany Tigers, nakonec jej však ztratila, a tak její pokus zůstává bez úspěchu.
15:58 Vrlíková zkoušela střílet z půlky hřiště, balónek však neprošel přes obranu domácích.
14:43 Vejvodová se snažila prokličkovat přes obranu Ostravy, bohužel pro domácí se jí druhá klička nezdařila a na míčku tak pokračují hráčky hostů.
14:07 Mrázová netrefila branku Dupčákové.
11:58 Středulová byla tak moc koncentrovaná na to, aby trefila bránu, že zapomněla jak se běhá a skončila na zemi. Naštěstí se ale zvedá a vypadá to, že ve hře bude pokračovat bez sebemenších problémů.
10:47 Špačková prověřila pozornost hostující gólmanky.
09:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #9 Veronika Rybičková (0:3)
09:52 Přesilová hra trvala přesně 6 vteřin, než jí hráčky z Ostravy dokázaly využít a skóre se tak zvýšilo na 0:3.
09:46 Vyloučen hráč #13 Eliška Poláková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
09:46 Máme tu první přesilovou hru utkání, po faulu domácí Polákové si Ostrava zahraje přesilovku.
07:58 Polská posila Ostravského týmu, Malwina Zagórska využívá brejkovou situaci a posílá svůj tým již do dvoubrankového rozdílu.
07:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #12 Natalie Hurníková (0:2)
06:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #65 Radka Niemczyková (0:1)
06:46 Máme tu úvodní branku dnešního zápasu. Její autorkou se stala hráčka hostujícího celku, Linda Pudišová.
06:10 Poláková chtěla střílet ze standardní situace, ale míček jí sjel z čepele.
05:15 Ostrava se však nenechává zahanbit a také začíná být dravější do šancí.
04:45 O první větší šanci se postarala kapitánka domácích Vejvodová.
02:43 Poláková se dobře uvolnila z mantinelu a pokusila se o střelu z výběhu, ta však končí mimo branku hostující golmanky Dupčákové.
01:23 Druhá formace Ostravského celku nacvhíli zamknula domácí na jejich obranné polovině, ale nepodařilo se jim úspěšně zakončit.
00:00 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrál tým hostů a zatím stále drží balónek na svých čepelích.
00:00 Vážení divácí, vítáme Vás u online přenosu dnešního utkání na Jižním Městě. Dnes se nám představí dva týmy z dvou rozdílných krajů republiky. Jako domácí se představují FATPIPE Tigers Start98 Kunratice a jejich protivníkem jsou hráčky hostujícího celku FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.