1

0

3.

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:5pn
branky: 20. Kateřina Fousová, 25. Lucie Veselá, 32. Klára Minářová, 33. Gabriela Vaníčková, 44. Kateřina Strnadová, N Kateřina Fousová - 5. Eliška Chudá, 9. Kristýna Lechnerová, 42. Karolína Suchá, 58. Magdaléna Plášková, 58. Vanessa Rebecca Keprtová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Martina Franková 52 - Jana Christianová 38; po třetinách: 1:2, 3:0, 1:3, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #92 Vanessa Rebecca Keprtová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #4 Kateřina Fousová a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #33 Kristýna Lechnerová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #94 Adéla Bočanová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #9 Eliška Chudá , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #77 Anna-Marie Divišová , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:5
64:01 Hernandezová teď zachránila domácí, když zastavila přihrávku Pláškové.
62:01 Oba týmy nechtějí udělat chybu. V šancí nyní Keprtová.
60:00 Střely ve 3. části: 16:23
59:09 Hra přerušena kvůli zranění Christianové.
57:51 Chodov opět v šesti a Keprtová vyrovnává.
57:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #92 Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval #9 Eliška Chudá (5:5)
57:19 Chodov v šesti a Plášková snižuje.
57:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #9 Eliška Chudá (5:4)
56:33 Franková skvěle proti Pláškové a Bohemka stále vede o dvě branky.
54:31 Plášková důrazná, ale Bartošová chytře přehrála na druhou stranu a Bohemka drží míček
52:51 Pálková na středu ve slušné šanci, ale přestřeluje.
51:43 Chodov presuje a Plášková získává míček.
49:55 Chudá v další šanci, ale Franková dnes drží svůj tým všemi silami.
48:54 První přesilovka pro domácí, Bočanová nahazuje, ale Christianová chytá.
47:16 Vyloučen hráč #85 Natálie Balková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
46:53 Hraje se hezký rychlý florbal, který se divákům musí líbit.
44:43 Fousová dobře zablokovala Suchou a zabránila, tak další možné šanci.
43:04 GÓL FbŠ Bohemians! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová, asistoval #5 Dominika Vatahová (5:3)
42:03 Suchá skvěle na středu a Chodv snižuje.
41:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #33 Kristýna Lechnerová (4:3)
41:04 Velká šance Chodova, ale Prontekerová netrefuje branku.
40:03 Začíná třetí třetina. Minářová na míčku.
40:00 Druhá třetina skončila. Bohemka v ní dominovala. Chodov si vytvořil několik šancí, ale ty nevyužil. Bohemka tedy vstoupí do třetí třetiny se slušným náskokem dvou gólů.
40:00 Střely ve 2. části: 13:16
38:56 Chodov v několika šancích, ale Franková dnes zatím naprosto jistá.
35:03 Chodov stáhl hru na dvě formace a uvidíme co jim to přinese. Bohemka je nyní v zápase lepší.
33:02 Franková si připisuje dobrý zákrok proti Keprtové.
32:20 Minářová dobře proběhla téměř celé hřiště a Bohemka poprvé v zápase vede.
32:09 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
32:09 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Gabriela Vaníčková, asistoval #5 Dominika Vatahová (4:2)
31:18 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Klára Minářová, asistoval #4 Kateřina Fousová (3:2)
30:13 Suchá pěkně oběhla několik protihráček, ale Chudá s šancí nenaložila dobře.
27:33 Chudá teď hledala Prontekerovou, ale skvělá práce Císařová a Franková má další šanci.
24:45 Veselá po sérii odrazů vyrovnává.
24:44 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá bez asistence (2:2)
24:31 Kleknerová z výběhu, Christianová chytá.
23:57 Domácí nyní dobře v útočném pásmu, ale bohužel bez střelby.
21:47 Havlíčková faulována na středu. Následnou střelu blokuje domácí obrana.
20:01 Úvodní buly třetiny pro Chodov.
20:00 Střely v 1. části: 12:13
19:58 Těsně před přestávkou se prosazuje Fousová a snižuje na 1:2
19:54 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #4 Kateřina Fousová, asistoval #18 Klára Minářová (1:2)
19:32 Plášková si pokryla míček a přihrává na střed na Suchou.
18:12 Druhá přesilovka pro Chodov. Havlová trefila Keprtovou a jde si po zásluze odpočinout.
17:58 Vyloučen hráč #71 Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
15:42 Skalíková E. z otočky, ale dobrý blok domácích.
13:52 Jirásková netrefuje branku. Bohemka střídá a rozehrává.
11:41 Dobrá šance Vatahové, ale Christianová opět ve formě.
09:41 Bohemka zatím volí spíše lobované míčky místo rozehrávky po zemi.
08:33 Lechnerová skvělou střelou prostřeluje Frankovou.
08:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Kristýna Lechnerová, asistoval #9 Eliška Chudá (0:2)
07:36 Krosovou přihrávku Chodova chytá Minářová a oba týmy střídají.
06:36 První přesilovka pro Chodov. Dvořáková si jde odpočinout za hrubost.
06:28 Vyloučen hráč #22 Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
05:01 Chudá se prosazuje dorážkou. Chodov se ujívá vedení.
04:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #85 Natálie Balková (0:1)
04:42 Suchá ve velké šanci, ale Franková chytá.
04:16 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #94 Adéla Bočanová.
04:15 Bočanová faulována v samostaném úniku, následovat bude trestné střílení.
03:16 První šance Bohemky, ale Havlová neproměňuje.
02:33 Utkání je zatím opatrné. První střely utkání z hole Bálkové.
00:01 Začíná utkání mezi Bohemkou a Chodovem. Úvodní buly pro hosty.